אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לרוסיה אין מקום בעולם הספורט. לא באולימפיאדה ולא במונדיאל

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
מזכיר לי מדינה מזרחית דומה שגם בה נעשו
מזכיר לי מדינה מזרחית דומה שגם בה נעשו מעשים פלילים על ידי דמות רשמית של הממסד, וגם שם הממסד חיפה על המעשים הפלילים על מנת להביא לתוצאות אולימפיות. תחפשו אירה ויגדורצ'יק בגוגל. גם את המדינה הזאת צריך להשעות מהספורט האולימפי. צ-ב-י-ע-ו-ת.
Pumpkin | 20.07.16
9.
אני מבין שעבורך שלל הוכחות ברורות (שפורסמו ברבים)
אני מבין שעבורך שלל הוכחות ברורות (שפורסמו ברבים) והודאה רוסית בחלק מההאשמות זה "דברים שהם לא מוכחים". אין ספק שאתה יכול לשמש בתפקיד בכיר בממשל הרוסי. לעומת זאת, אתה מתעלם מהמציאות תוך עיוות עובדות ושקרים. בניגוד לטענתך על דבריו של דסקל, דברים שמבוססים על חקירה מעמיקה (של WADA, לא שלו) ועובדות, דבריך הם המצאה שמבוססת על "תחושה" אישית שלך. האם יש שימוש בסמים בספורט העולמי? בוודאי שיש אבל יש נסיון להלחם בתופעה, שצובר הצלחות בשנים האחרונות. האם "בעיקר האמריקנים" משתמשים בסמים? אולי לפי דעתך ה"מקצועית" אך זו אינה מבוססת על שום עובדה ועל שום נתון. מה שברור הוא שיש לך בעיה קשה להבחין בהבדל העצום בין ספורטאי שמתשמש בסמים בניגוד לכללים, כפי שקורה מדי פעם, לבין סימום המוני בחסות המדינה תוך הסתרת המידע והעלמת הבדיקות. זו בדיוק הסיבה לצורך למנוע את השתתפותה של רוסיה במשחקים האולימפיים.
CyanPlanet | 20.07.16
1.
באמת כל הכבוד לך אוריאל דסקל שהגעת למסקנה
באמת כל הכבוד לך אוריאל דסקל שהגעת למסקנה המתבקשת שאכן ולדימיר פוטין בכבודו ובעצמו נתן את ההוראה לסמם ספורטאים. אתה הרי מכיר את שיטות העבודה "הקומוניסטיות" ואת המוח המעוות שלהם שם. אין צורך במשפט צדק, מספיק להכיר כפי שאתה מכיר את הלך הרוח הסובייטי בשביל להבין שמדובר בשחיטות ממסדית מאורגנת. אכן בואו נרחיק את הרוסים, לנצח, מכל פעילות ספורטיבית ובכלל אולי ננתק אותם מהאינטרנט גם... שלא יפיצו את הקומניזם לעולם.  אתה תקוע בשנות ה-80, במלחמה הקרה ובחשיבה המערבית הצבועה. פרשות שחיטות וסמים הם חלק מהעולם המערבי לא פחות מברוסיה.  במקום לקרב את הרוסים, לייצר שקיפות ודו שיח, העולם המערבי ואתה כמייצג שלו מנסים לעשות דמוניזציה לרוסיה. תתקדם.
AirBalloon | 19.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת