אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צרה חדשה לגולן טלקום: צו מניעה על רכישת שירותי אירוח מ-HOT מובייל

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
אני לא מבין מדוע משרד התיקשורת והאוצר לא
אני לא מבין מדוע משרד התיקשורת והאוצר לא עוצרים לו את המסיבה סופית?? הגיע הזמן שישלם על אי עמידה בתנאי חוזה כמו כל אחד. רק שמדינת הקומבינות ישראל לא תאפשר לעצמה להיות שפויה. ככה זה שהכל למראית עין. בגלל זה גם התנהלות האוצר וכחלון היא בדיוק באותה פלטפורמה.
Sword | 23.07.16
8.
הסוף של גולן מגיע. לא צריך לחשוש המחירים
הסוף של גולן מגיע. לא צריך לחשוש המחירים לא יעלו לרמות של פעם. אני מאמין שתהיה לאורך השנים הקרובות עליה מתונה של 10-20-30 ש"ח לא יותר מזה. אל תשכחו שצריך גם להשקיע בתשתית...בכל אופן אין ספק שגולן סיים את דרכו נמצא בחובות מטורפים ללא רשת ללא כסף ועם פעילות שהיא הפסדית - כל חודש שעובר הוא מפסיד מליונים
Flame | 21.07.16
7.
לא מפסיק עם הקומבינות. קיבל אישור להיות חברת
לא מפסיק עם הקומבינות. קיבל אישור להיות חברת תשתית ועכשיו מנסה להפוך לוירטואלי. מה שהוא רוצה זה אקסיט, אבל הוא לא יכול לעשות זאת מבלי שהרגולציה תאפשר לו. לדעתי - שלטון החוק ייפרץ תוך חצי שנה - והביביס בעצמו (ארדואן הקטן) ייתן לו אישור לעשות מה שהוא רוצה (להשתין על המדינה)
CyanPlanet | 21.07.16
3.
הבעיות של גולן טלקום הרבה יותר חמורות. יש
הבעיות של גולן טלקום הרבה יותר חמורות. יש כל הזמן שיחות שכלל לא רואים שהגיעו לטלפון (לא שיחה שלא נענתה ולא כלום). מוקדי השירות יודעים על הבעיה ומורחים את הלקוחות ב"טיפלנו בזה מרחוק", אם בכלל טורחים לחזור לטלפונים. עברתי לספק סלולר אחר, למרות שהייתי לקוח של גולן מהיום הראשון שלהם. שום נאמנות לא מצדיקה שירות לקוחות כל כך מזעזע.
Mustache | 21.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת