אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רק עכשיו זה רשמי: מכשירי הווידיאו הפכו להיסטוריה

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
ילד,  בתקופת לא היה בכלל מכשירי ווידאו משוכללים
ילד,  בתקופת לא היה בכלל מכשירי ווידאו משוכללים כמו אצלך. כדי ליהנות מסיינפלד אנחנו היינו גוררים ארבע חברים לשחק סיינפלד על במה מעץ על הר (מצדה..?) בעיקרון הם לא עשו שום דבר על הבמה אבל מידי פעם היה מצחיק ותמיד הסתכלנו כי זה היה על הבמה. היו ימים פעם לפני נבוכנאצר והשיגעונות שלו. 
Sword | 22.07.16
17.
עוד 25 שנה מכשירי וידאו במצב טוב והכי
עוד 25 שנה מכשירי וידאו במצב טוב והכי חשוב - עם הקופסה המקורית - יהיו פריט שישלמו עליו הרבה כסף. גם מוזיאונים וגם חברות הפקה שירצו לעשות סרטים משנות ה-70 וה-80 יחפשו מכשירי וידאו וטלויזיה גדולים. זאת הסיבה שאני מסרב לקנות לחמותי טלויזיה שטוחה או להחליף את הוידאו שלה למשהו אחר.. והיא לא מבינה שאני רק רוצה את טובתה הכלכלית. וחוצמזה שמרתי גם ממיר של ערוצי זהב וגם אנטנת טלויזיה מקורית.
Bone | 22.07.16
13.
אולי היו כמה דגמים מיוחדים אבל השעון בד"כ
אולי היו כמה דגמים מיוחדים אבל השעון בד"כ הבהב 12:00 ולא 00:00. אגב, הסיבה לאו דווקא הייתה הסיבוך שבכיוונון אלא בעובדה ש, משום מה, לא היה לזה גיבוי וכל ניתוק מהחשמל (הוצאה מהשקע, פקק שקפץ או הפסקת חשמל) היה צריך לכוון את השעון מחדש.
Flame | 22.07.16
7.
כל סיינפלד היה אצלי בקלטות וידאו. כל קלטת
כל סיינפלד היה אצלי בקלטות וידאו. כל קלטת הכילה 8 פרקים (180 דקות). במשך חודשים הייתי דואג להקליט מהטלויזיה (ערוץ 3?) את כל הפרקים. ואז בימי חופש וסתם מתוך שעמום הייתי שם, רואה ונהנה מהחיים. פעם היה צריך קצת להתאמץ בשביל להשיג מה שאתה ...היום הכל קל מדי
Hat | 22.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת