אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כלכלת ההורדות: השלל הגדול של הפיראט מאוקראינה

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
תתקדמו כבר להווה. זה שהורידו איזה סרט חצי
תתקדמו כבר להווה. זה שהורידו איזה סרט חצי מיליון פעם זה אומר שיוצרי הסרט הפסידו חצי מיליון כרטיסים? כאילו כל מי שהוריד היה הולך לקולנוע? יש הרבה אנשים שמוריד תכנים שאחרת לא היו נחשפים אליהם בכלל ויוצרי הסרט רק מרוויחים מחשיפה בחינם שאחרת לא היו זוכים לה.
Car | 24.07.16
15.
אתה חלק מאותם ישראלים שאתה יוצא עליהם.. אני
אתה חלק מאותם ישראלים שאתה יוצא עליהם.. אני במקרה כן משתמש בנטפליקס ומשלם על תכנים (והם מאוד מאוד מוגבלים בארץ). גם את נטפליקס מצנזרים לנו וזאת בערך האופציה השפויה היחידה. לשלם ליס או הוט? אין בעיה.. אבל 350 לחודש זה קצת מוגזם שאני מקבל ממוי נורמלי בחול בעשירית מחיר
Submarine | 24.07.16
10.
 הבעייה היא שאין אלטרנטיבה, לא שאנשים פה הם
 הבעייה היא שאין אלטרנטיבה, לא שאנשים פה הם רשעים במיוחד (למרות שזה מאוד אופנתי היום לחשוב שהם כן... ומעניין שכל מי שמרגיש את הצורך לדבר על כמה שהישראלים מושחתים כמובן שלא מתכוון לעצמו כשהוא אומר את זה). אפילו אם יש לך נטפליקס עדיין יש אין ספור מגבלות גאוגרפיות דביליות שהופכות את הנטפליקס שלך, בניגוד לאמריקאי, להרבה פחות מעניין או שווה את זה. קח לדוגמא את "בנות גילמור" שהיה במשך יותר משנה בנטפליקס, אבל רק אם אתה בארה"ב, ורק לפני כמה שבועות שוחרר לעולם הרחב. כמה אנשים שאני מכירה היו מעדיפים לראות את זה באופן חוקי אבל לא היתה להם הזדמנות עד עכשיו? זו לא הסדרה היחידה שמוגבלת גאוגרפית ולא נותנת לאנשים אלטרנטיבה חוקית במסגרת נטפליקס, וכמוה, אני נוטה להאמין שהורדות לא חוקיות שלהן גם יירדו ברגע שהן תהיינה זמינות יותר. הכותב צודק - צריך לתת אלטרנטיבה שפויה ולא מוגבלת גאוגרפית אם רוצים למנוע הורדות.
Wrench | 24.07.16
9.
סבבה, ספר את זה לקים דוטקום שזכה לפשיטה
סבבה, ספר את זה לקים דוטקום שזכה לפשיטה של יחידת הלוחמה נגד טרור של ניו זילנד בעקבות לחץ אמריקאי. דיברתי רק על המחלקה לביטחון לאומי, לא על מס הכנסה. המנדט של המחלקה לבטחון לאומי בארה״ב הוא (ע״פ ויקיפדיה): Whereas the Department of Defense is charged with military actions abroad, the Department of Homeland Security works in the civilian sphere to protect the United States within, at, and outside its borders. Its stated goal is to prepare for, prevent, and respond to domestic emergencies, particularly terrorism אנשים שמורידים את באטמן נגד סופרמן באופן לא חוקי לא מתאימים במיוחד להגדרה של domestic emergencies. מאיפה אתה חושב שביבי למד את המודל של ממשל שמשרת אינטרסים של תאגידים גדולים?
Plane | 24.07.16
8.
בניגוד לישראל זה לא סוד שתאגידים גדולים ובעלי
בניגוד לישראל זה לא סוד שתאגידים גדולים ובעלי עניין בתאגידים אלה, תומכים במסעות בחירות ותורמים לסנטורים כדי לממן להם את הקמפיינים. לכן אתה לא יכול להגיד שבארצות הברית הגופים הממשלתיים לא פועלים לטובת תאגידים גדולים, 
Mustache | 24.07.16
7.
התשובה יותר מורכבת, אני לא מסכים לא איתך
התשובה יותר מורכבת, אני לא מסכים לא איתך ולא עם הכתב: 1. אנשים בארץ מורידים גם כי זה בחינם, אבל גם כי אין אופציה טובה בתשלום. עד לפני פחות משנה היו פה אנשים שהיו "פיראטים" כי הם עקפו את המגבלות בישראל והעדיפו לשלם לנטפליקס. ככה גם לגבי נחיתת itunes בארץ. כשהדברים מגיעים באיחור כלכך גדול נוצרות אלטרנטיבות ואנשים משתמשים בפרצות. 2. הכתב טועה כשהוא חושב שהמשתמשים חושבים שמפעיל האתר הוא "רובין הוד". ברור שהוא מחפש להתפרנס. בגדול: אף אחד ששם דגש על שמירה על החוק לא יפתח אתר שברור שהוא בין "לא חוקי" לבין "בתחום האפור". אבל אם זה היה חוקי... היינו רואים גם אתרים כאלו בלי יותר מדי וירוסים וכד'.  בקשר לפרסומת: האם בכל אתר גדול בישראל מוודאים מעבר לכל ספק שכל הפרסומות בו הן אמת?
Lamp | 24.07.16
6.
זה לא משנה להם מה האתר עושה, הם
זה לא משנה להם מה האתר עושה, הם הלכו על כיוון של העלמות מס והלבנת הון. ובלי קשר החוקים משתנים כל הזמן, היום להגיד שלהחזיק רשימה ולהפנות משתמשים פרטיים זאת לא עבירה על החוק שזה נוגע לקבצים פיראטים זה כמו להגיד שסרסור שמחזיק רשימה של נערות ליווי ומפנה אותם ללקוחות פרטיים זה לא עבירה שתחום הזנות (באמריקה, אין לי מושג מה המצב החוקי בארץ).
Locomotive | 24.07.16
4.
מחלקת לביטחון לאומי ומס הכנסה האמריקאי לא פועלים
מחלקת לביטחון לאומי ומס הכנסה האמריקאי לא פועלים כדי לשרת תאגידים גדולים, הם פועלים למנוע עבירות רכוש, מס והלבנת הון. זה לא כמו בארץ שכל מה שראש הממשלה שלך עושה זה לשרת תאגידים גדולים, באמריקה זה רק לפעמים, לא כל הזמן. מה לעשות שתאגידים גדולים נהנו במקרה הזה מהתוצאה של הפעולה. פעם הם תופסים את אל קפון שהוא עבריין מסוג אחד שפוגע בציבור רחב ופעם תופסים מפעיל אתר טורנטים שפוגע שתאגידים גדולים. ככה זה בעולם גם וגם, לא רק, כמו אצלנו.
Locomotive | 24.07.16
3.
לא מאנשים, מישראלים שמכירים הכל דרך החור של
לא מאנשים, מישראלים שמכירים הכל דרך החור של הגרוש! אתה מוזמן לחפש באינטרנט את היקפי ההורדות הפיראטיות בארהב של תכנים של נטפליקס. רמז - תגלה שהם מאוד נמוכים, מעניין למה... אתה יכול גם לחפש היקפי הורדות של סרטים/סדרות שאפשר לראות בנטפילקס ולבדוק הקפי הורדות לפני ואחרי שהם נכנסו לשירות. רמז - תגלה מה אנשים שפויים, מערביים ונורמאלים מעדיפים. רק ישראלים קמצנים ומאותגרים שכלית מתקשים להבין שיצירת תוכן עולה כסף, כנראה בגלל שבתוכן שמיוצר פה בארץ הוא זול ולא מאתגר. אחרי 15 שנה שהזמר הלאומי מוציא שירים ברמת בית שימוש לא פלא שאין במדינה הזאת הערכה ליוצרים והרגשה שצריך לתמוך בהם כדי שימשיכו ליצור...
Locomotive | 24.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת