אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רפורמת הקורנפלקס תקועה בנמל אשדוד

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
כלכלת הארץ טרם קרסה ונחשבת לאחת היציבות בעולם.
כלכלת הארץ טרם קרסה ונחשבת לאחת היציבות בעולם. אבל, דווקא דברים קטנים כאלה הם בבחינת דג מלוח קטן שזורקים על עוגת קצפת , ופוסלת את העוגה כמאכל ראוי וטעים. וכי מי מנהלים את המדינה ?  לתומי, סברתי שהפיקוד בראש הפירמידה , שם מתקבלות החלטות אופרטיביות היורדות לבצוע על ידי אלה הנמצאים בתחתיתה.  והנה , מתברר , שאצלנו הסדר שונה. למעלה מקבלים החלטות למטה מצפצפים עליהן.  למה אין לנו איזו מרגרט טאצ'ר משלנו, לפחות לאיזה 20 שנה ?
Bike | 25.07.16
10.
אין כל סיכוי לכל רפורמה...מדינת ישראל הינה מדינת
אין כל סיכוי לכל רפורמה...מדינת ישראל הינה מדינת עולם שלישי מוחזקת בביצים על ידי הבירוקרטיה הממשלתית....בכל העולם הנהור (בארה"ב ובארופה) אין כלל וכלל בדיקת סחורות של  עם הכניסה לארץ (להוציא מכס)....אחריות פלילית מרתיעה מוטלת על היבואן במיקרה של הפרת החוק...אבל פה מה יעשו כל הפקידים שייותרו עם החלת הרפורמה? 
Button | 25.07.16
3.
כרגיל - המדינה לא מבצעת את החלטותיה. הפתרון
כרגיל - המדינה לא מבצעת את החלטותיה. הפתרון - תביעת נזיקין של היבואנים כנגד המדינה ומנכ"לי המשרדים שלא מבצעים. בנוסף יש לחוקק בחוק העונשין סעיף פלילי הקובע כי פקיד המפר במזיד ו/או ביודעין הוראת חוק צפוי לעונש (עבודות שירות וקנס כבד?).
homeless1984 | 25.07.16
1.
כאשר תתחילו לעבוד כמו בני אדם ולא כמו
כאשר תתחילו לעבוד כמו בני אדם ולא כמו משרד ממשלתי שנותן שירות מחורבן אולי אז יפתחו החסמים של היבוא. היות ואתם ממוקמים בנמל אשדוד כנראה שהאוויר של הנמל עושה משהו לאנשים שלא רוצים לעבוד. אם זה פועלי הנמל שנותנים שירות מחורבן ואם זה כל המשרדים הנלווים כמו משרד הבריאות והמכס. אגב, למה שלא תעבדו גם ביום שישי למשל? מדוע שלא תאריכו את שעות העבודה שלכם ומדוע תמיד אתם בהרכב חסר? אגב את העכובים של הקורנפלקס אני יכול לתרץ רק שתלמה לוחצת שתבדקו את כל המשלוחים כי רק יבוא יכול להוריד את מחיר הקורנפלקס שתלמה השתוללה בהם.
Radio | 25.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת