אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המבורגר ב-80 מיליון דולר: לא תאמינו ממה הוא עשוי

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

46.
אתה יודע מה זה מהונדסים בכלל?  או שזו
אתה יודע מה זה מהונדסים בכלל?  או שזו סתם מילה מפחידה?  כל האוכל שאתה אוכל היום "מהונדס".  מעגבניה ועד להמבורגר הרגיל שלך.  הינדוס  אומר לשפר תכונות של מזון.  עגבנייה מתוקה יותר,  גדולה יותר,  צורכת פחות מים. הרבה יותר טוב מההורמונים שדוחפים לחיות שגדלו מהר יותר שיוכלו לשחוט אותן מהר יותר.  את החרא הזה אין לך בעיה לאכול,  אה? 
Tag | 10.09.16
41.
לסבית לא נמשכת לגברים, טבעונים כן "נמשכים" לטעם
לסבית לא נמשכת לגברים, טבעונים כן "נמשכים" לטעם של בשר. אני טבעונית, ולא הפסקתי לאהוב את ההרגשה של המבורגר כשעברתי לטבעונות, פשוט הבנתי שדרך ההפקה, לא שווה את המחיר. שסבל ומוות של בעלי חיים הוא לא משהו שמותר לנו לגרום לו בשביל קציצה. את ההמבורגר הזה מפיקים בלי סבל, אז למה שאני לא ארצה לנסות? ;)
Clover | 30.07.16
26.
לא כתוב כאן כלום על איך מייצרים אותו
לא כתוב כאן כלום על איך מייצרים אותו - חוץ מזה שהוא מיוצר בשמרים. אין שום בעיה לבטא את הגן של heme מפרה בשמר , אני בטוח שמה שעשו כאן מורכב יותר מזה אבל מבחינה עקרונית זה יכול להיות אותו דבר. בלי עוד מידע מדויק על הheme  הספציפי שהשתמשו בו אי אפשר לדעת.
heme | 28.07.16
18.
מה שבטוח מרוב התגובות כאן זה שאף אחד
מה שבטוח מרוב התגובות כאן זה שאף אחד עוד לא ניסה את ה מוצר. עובדה זו לא מפריעה לכל מקלידן מתחיל להקיא אוסף דעות אגרסיביות נגד כל דבר שהוא לא מכיר מתזונה עד אבולוציה. מה רע בלהכיר במאמץ של המפתחים ואולי באותו זמן גם לפקפק בטעמו או השפעתו על בריאותינו? קשה?
Seahorse | 27.07.16
17.
אכילת בשר היא חלק מההיסטוריה האנושית. תרצה או
אכילת בשר היא חלק מההיסטוריה האנושית. תרצה או לא תרצה, גם אתה צאצא לציידים-לקטים. וגם אם תכחיש, הביות של חיות אחראי במידה רבה לעובדה שאתה כותב פה תגובות. אפשר לטעון שעכשיו כבר אין בזה צורך או למחות על התיעוש של הגידולים, אבל אכילת בשר היא לא שום כתם שחור בהיסטוריה של האנושות. 
Bone | 27.07.16
9.
שיטות ללא התעללות? תסלח לי אבל כמה נאיביות.
שיטות ללא התעללות? תסלח לי אבל כמה נאיביות. וחוץ מזה, אפילו אם תתן להם בית מלון חמישה כוכבים עד לשחיטה זה עדיין לא אידיאלי, וכמובן לא ישים... סוף סוף יש פתרון אופציונאלי לקורניבורים כמונו שאוהבים בשר אז למה ישר לשלול. מה קשור זומבים. אדרבא, אם זומבי משמעו בעל תודעה פחותה, אוכל בשר מהונדס תודעתו במובן מסוים גבוהה יותר כי הוא רגיש לסבל בעלי החיים. מאחל בהצלחה לפרויקט הנפלא והמבורך הזה שעל הנייר לפחות רק טוב יצא ממנו ורק ברכה תבוא לעולם ממנו, הן במישור המוסרי והן במישור הכלכלי ולא כאן המקום להרחיב. עכשיו צריך לוודא שזה גם טעים כמו בשר, לא יותר יקר מבשר, לפחות לא משמעותית, וכמובן לא מזיק חלילה, ובהתחשב בעובדה של"בשר" הזה לא צריך להזריק כל מיני חומרים, סביר להניח שיהיה יותר בריא. טוב לראות יוזמות מבורכות בעולם המעוות וחסר המעצורים שלנו.בהצלחה.
Ducky | 27.07.16
3.
מעולה, ובלי קשר להצלחה של המיזם הנוכחי נראה
מעולה, ובלי קשר להצלחה של המיזם הנוכחי נראה שתוך כמה שנים יהיו תחליפים ראויים וטעימים אפילו עבור אוכלי הבשר המפונקים והאגואיסטים ביותר, ואכילת בשר תיהפך לכתם שחור בספרי ההיסטוריה של העולם המערבי יחד עם העבדות, שריפת מכשפות ועוד כמה מנהגים ברבריים המתאימים יותר לדאע"ש ולא למאה ה 21.
ChefHat | 27.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת