אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טובעים בניירת? מה כדאי לשמור ומה לזרוק

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
עניין של תפישת עולם. עשירים לא צריכים להוכיח
עניין של תפישת עולם. עשירים לא צריכים להוכיח דברים כאלה. יש להם עורכי דין שעושים את זה. יש להם הרבה שכירים שעובדים בשבילם (תמורת פירורים). הם מתרכזים בלחיות, ובלנהל את השכבה שמתחתם בהיררכיה. לעשירים אין בבית בוידעם עם ניירת מהבנק או מס הכנסה.
Leaf | 30.07.16
10.
תלושי משכורת, דו"חות נוכחות וניירת שקשורה ליחסי עבודה, כמו
תלושי משכורת, דו"חות נוכחות וניירת שקשורה ליחסי עבודה, כמו גם אישורים שנתיים של קופות גמל הקשורים ליחסי עבודה וכוללים מועדי תשלום לקופות, מומלץ לשמור ללא הגבלת זמן (ובוודאי לא פחות מ-7 שנים). הם הראיה החשובה ביותר בכל תביעה נגד מעסיק או נגד ספק הסדר פנסיוני. אין בטופס 106 הפירוט הדרוש לצורך בירור זכויות העובד.
Ofer_ | 29.07.16
5.
כתבה ארוכה אך מועילה ומייגעת. הערה אחת: לא,
כתבה ארוכה אך מועילה ומייגעת. הערה אחת: לא, אני אומר שנית, לא להשמיד אף תלוש משכורת! אין זה נכון שבתופס 106 השנתי מרוכזים כל, אומר שנית, כל הנתונים: לדוגמה אין בטופס 106 פירוט התשלומים לדמי ביטוח לאומי! נתונים אלה דרושים לקביעת הזכאות וגם שיעור הוותק בקצבת זיקנה, הרבה כסף!מסמכי בנק? ניסיתם להשיג מסמך מלפני 3 שנים? מסמך כזה יעלה לכם מעל 100 שקל. מה איכפת לכם שבקלסרים מסודרים אתם מחזיקים מסמכי בנק 7 שנים אחרונית. לא מבקש מים או אוכל ולא עושה לא פיפי ולא קאקי.
Umbrella | 28.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת