אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך תצודו את כולם: 7 טיפים מקצועיים לשחקני פוקימון גו

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
מה נסגר איתך אלי? לא השתחררת כבר מהביטויים
מה נסגר איתך אלי? לא השתחררת כבר מהביטויים כמו "צאו מהשוק שלכם"? די, נגמר הצבא מזמן. ובקשר לכתבה - עזוב את העולם אחי, הכל טוב. אנשים רוצים לשחק פוקימון בפלאפון שלהם, שיהנו. אני אוהב לשחק פלייסטיישן בסלון, אישתי אוהבת סודוקו באייפד, והבנות אוהבות לשים לק על הבהונות שלי ברגליים. זה היופי בעולם. אנשים שונים אוהבים דברים שונים, והחכמה היא לכבד את רצונות/תשוקות האחר, ולא לדחות אותם.
Elephant | 30.07.16
8.
טיפ מספר 9, זה לא עניינך מה אנשים
טיפ מספר 9, זה לא עניינך מה אנשים בוחרים לעשות בזמנם הפנוי! והליכה של מספר קילומטרים ביום לטובת תפיסת פוקימונים זו בהחלט פעילות חיובית, וגם מכירים אנשים נוספים שמשחקים, בנוסף המשחק מאפשר לבתי עסק למשוך אליהם קונים פוטנציאלים באמצעות הצבת פוקי-סטופ, הקונים הפוטנציאליים האלה, אם יתחשק להם לרכוש משהו מן החנות, יעזרו לעסקים ולכלכלה על ידי הגדלת הפידיון היומי. אתה לא חושב שזה עדיף מלשבת מול המחשב בבית לבד ולשחק? 
Puzzle | 29.07.16
7.
כמה האנשיים סתומים סליחה על פטוי אבל הם
כמה האנשיים סתומים סליחה על פטוי אבל הם משחקיים את המשחק הזה בכול כוח כדי לנצח .אפשר להגיד לאנשים אלה תצאו מהדבר הז . תצאו לראות את האנשים האחרים שכול היום עובדים בכול כוח בגלל שיחיו חיים טובים . אוקי שחקנו ושחקנו ושחקנו ... ומה אחר כך  כול יום שומעים מקרה אחר על הפוקימון הזה  מה בסוף ימצא לכם אנשים  פשוט תסתכלו על עומק המשחק הזה המשחק הזה גורם לאנשים למות ..  תפתחו את העניים שלכם . 
Mustache | 30.07.16
4.
הטיפ הכי חשוב הוא כדלקמן: לאסוף כמה שיותר
הטיפ הכי חשוב הוא כדלקמן: לאסוף כמה שיותר פוקימונים נפוצים שמצריכים מעט מאוד ממתקים כדי לשדרג אותם (douduo, caterpie וכו'). לאחר שאספתם מספיק ממתקים כדי לשדרג 10-20 פוקימונים משתמשים בביצת מזל ומקבלים כפל נסיון על כל פוקימון שמשדרגים. 
Cactus | 29.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת