אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"גם טראמפ פשט את הרגל - והוא הולך להיות נשיא ארה"ב"

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
טראמפ גנב בקנה מידה הרבה יותר גדול, בריון
טראמפ גנב בקנה מידה הרבה יותר גדול, בריון שפגע וגזל הרבה יותר כסף ובמשפחות רבות. אם כבר ההבדל בינה לבינו הוא שהיא בנתה את עצמה מאפס בשתי ידיים והוא מהון משפחתי, כל נפילה שלו היא רכה, נפילה שלה פחות.. גם כי אין לה מליארדים מבית וגם בגלל צרי עין שכמותך
Butterfly | 30.07.16
27.
יחי ההבדל הקטן טראמפ אולי פשט רגל...אבל לא
יחי ההבדל הקטן טראמפ אולי פשט רגל...אבל לא גנב כספים כמוך יא סחבת סיליקון באר שבעית נוכלת בזויה (לעצם ההשוואה אל טראמפ יא עגלונת עם חמורים=אמא שלך ואחיך ....את לא יכולה ולא תוכלי לעום לגרד תתחתית של הסכומים שטראמפ גילגל בחייו יא נוכלת שרמוטה שפלה עלובה שכמותך !
Fish | 30.07.16
15.
אני לא אוהב את איתן ארז וגם לא
אני לא אוהב את איתן ארז וגם לא את ענבל אור. ארז נראה לי בתמונה כמו צפרדע דביקה ומגעילה. אור דווקא מאד סקסית בעיני. אבל מה? יש מערכת בתי משפט בישראל - ומוטב שלא הייתה כמותה! אח, אני מתגעגע לימי הסולטן הטורקי שישב באיסטנבול ומגע המשפט שלו היה - מגע  של קסם. ימים אחרים וטובים שלא ישובו עוד.
Hammer | 30.07.16
11.
מי שמזלזל במה שהגנבת אומרת טועה ובענק. יכול
מי שמזלזל במה שהגנבת אומרת טועה ובענק. יכול להיות שהיא נוכלת ויכול להיות אפילו שהיא תלושה מהמציאות. אבל דבר אחד אף אחד לא יכול לקחת ממנה: מערכת המשפט הישראלית לא רודפת צדק. המערכת בנויה מעורכי דין שדואגים לעורכי דין. המפרק ייקח הכל. הוא יסגור עם כל הנושים הגדולים ויחלק להם את ליטרת הבשר על חשבון המשקיעים הקטנים. בסוף הדרך המשקיעים הקטנים יקבלו טבלת חלוקה של השאריות שיסתכמו בכמה מאות שקלים במקרה הטוב. המפרק ייצא מועשר, והמפורקים היחידיים יהיו הנושים הקטנים בבסיס הפירמידה שידפקו בפעם השניה. זו שיטה במערכת המשפט השראלית. לא תקלה ולא טעות. המערכת הזו לא רודפת צדק אלא רודפת את הצדק. הם קוראים לזה חוק. וגם באירן יש חוקים והשופטים שם פועלים על פי החוק. הנושים צריכים להגדיר מחדש בשלב הזה מי האויב האמיתי שלהם ומי האויב של האויב והם יגלו שרק לענבל אור יש את הרצון האמיתי להחזיר להם כספים. לכל השאר אין כזה אינטרס או רצון. אבל כמאמר השיר: מי שנדפק פעם אחת, לא יכול להיגמל מזה ולכן הם יעשו את הטעויות שלהם שוב ויתנו את כל הכסף שלהם למפרק.
Guitar | 29.07.16
8.
שוב שרלטנות לשמה. ענבל מעיזה לאיים על נושים
שוב שרלטנות לשמה. ענבל מעיזה לאיים על נושים שמי שלא יבוא ביום ראשון לא יראה את כספו. הרי כל הסדר שהוא חייב להיות אחיד לכל נושה לא מובטח. אחר כך לעבור אישור בית המשפט אני מציעה שמי שיילך ביום ראשון יבין שמדובר בנוכלת כרונית ולא לעשות עסקים עם "השטן".  מקומה בכלא ושישתיקו אותה סופית. 
Corn | 30.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת