אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התוכנית של ונצואלה לפתרון משבר המזון - עבודות בכפייה בחקלאות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
שיטת הנשיא -מדורו- להשקיית השדות היבשים: שרשרת אנשים
שיטת הנשיא -מדורו- להשקיית השדות היבשים: שרשרת אנשים מהנהר עד השדות, שמעבירים דליי מים וכו' וכו'. כך הוא מכריח את כוווולם לשאת בנטל, הנטל הבלתי נסבל או נסלח שצ'אבס והוא עצמו גרמו למדינתם ולאזרחים שבחרו בהם. זהו ללא ספק לקח חד משמעי לכל אלה הדוגלים בסוציאליזם.
Wheel | 01.08.16
9.
הסיבה בגללה ישנו רעב בוונצואלה איננה בגלל "מחירי
הסיבה בגללה ישנו רעב בוונצואלה איננה בגלל "מחירי הנפט הנמוכים", כפי שכלכליסט טוען. הסיבה לכך היא משום שהממשלה הדפיסה המון כסף, ייצרה המון אינפלציה, וכאשר מחירי המזון החלו לטפס בהתאם היא ניסתה להילחם בכך ע"י כך שהכריחה את יצרני המזון והסוחרים למכור את מוצריהם במחירי הפסד. היות ויצרני המזון אינם מוסדות צדקה, הם פשוט הפסיקו לעבוד, והתוצאה - מחסור במוצרים בסיסיים. זהו תסריט קלאסי אשר חוזר על עצמו פעם אחר פעם בסיטואציה של אינפלציה. ואם ממשלות העולם לא יפסיקו להדפיס כסף, זה יקרה בכל מדינה ומדינה על גבי הגלובוס.
Turtle | 31.07.16
8.
הלוואי! הלוואי שהסוציאליסטים היו מנסים לנהל את הכלכלה
הלוואי! הלוואי שהסוציאליסטים היו מנסים לנהל את הכלכלה כאילו זו חנות מכולת! או אז אולי משהו היה עובד שם כשורה. הבעיה היא שהם מנסים לנהל אותה כמו מוסד צדקה, כאשר התורמים מוחזקים בשבי ומכריחים אותם לרשום צ'קים בשעה שאקדח צמוד לרקתם!
Turtle | 31.07.16
6.
איפה הסוציאליסטים עכשיו ? סוציאליזם תמיד נגמר בעוני
איפה הסוציאליסטים עכשיו ? סוציאליזם תמיד נגמר בעוני , רעב ואם לא ישנו כיוון אז בסוף יהיו להם גולאגים כמו ברוסיה . זה מה שקורה כשמנסים לחלק את הכסף של העשירים לעם ולנהל את הכלכלה המורכבת כאילו זו חנות מכולת . אפשר לשלוח את שלי יחימוביץ ושות' לונצואלה שיעבדו קצת במחנות ויתרמו מחוכמתם הרבה ליצירת גן העדן הסוציאליסטי שהם מבטיחים לנו ?
Planet | 31.07.16
5.
מה שאתה צריך לשאול את עצמך הוא -
מה שאתה צריך לשאול את עצמך הוא - נניח שלא היה להם נפט בכלל, האם אז הם היו נמנעים מלהדפיס כסף? היות והתשובה היא לאו מהדהד, המסקנה היא שההכנסות מן הנפט רק דחו בכמה שנים את התמוטטות הכלכלה כתוצאה מהיפר-אינפלציה. אם לא היה להם נפט, זה פשוט היה קורה מוקדם יותר.
Turtle | 31.07.16
3.
לפני שנים לא ארוכות, כלכליסט הילל ושיבח את
לפני שנים לא ארוכות, כלכליסט הילל ושיבח את צאבז קודמו של הנשיא העכשווי על החלטות הפופולסטיות שלו, הלאמה, סבסוד, דמי רווחה מוגדלים ועכשיו אין להם אפילו יושר להכות על חטא.  מדיניות קומוניסטית תמיד כושלת כמו שלי יחמוביץ, קובה, ברית המועצות, צפון קוריאה...  מגיע להם שבחרו את הקומוניסטים האלה לשלטון אפילו מדינה עשירה באוצרות טבע הם הרסו עד היסוד. 
8Ball | 31.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת