אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האישה שסגרה את פערי התכנון בשוק הדיור בדרך הביתה

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
בכוחניות ושליפות לא תהיה תקומה לתשתיות הנדרשות לאיכלוס.
בכוחניות ושליפות לא תהיה תקומה לתשתיות הנדרשות לאיכלוס. הקמת מגדלי מגורים על הנייר היא אשר תכניס את חסרי הדיור למגורים בארגזי קרטון.  ראיה קצרת טווח, רוויית אינטרסים אישיים.  יזמים וקבלנים לא יכנסו להרפתקאות של שיווק דירות ללא צפי לתשתיות של חשמל, מים, חיבור תחבורתי ראוי וכמובן הנושא ה"זניח" של מט"שים (מכוני טיפול בשפכים). יריות מהמותן בישיבות, סימון המטרה לאחר הירי. זאת ההתנהלות תוך נקמנות אישית בעובדים מקצועיים ושומרי סף.  הגיעה הזמן שכחלון יתעורר ויבין שישועתו לא תבוא ממנה... לעומת זאת החרבת המדינה בהחלט כן.  הדיוטות המשיכו להאמין ב"מחוללת הניסים".  בחמש שנות כהונתה הנייר סבל הכול - התוצאות בשטח רחוקות מביצוע. 
Flask | 22.08.16
21.
לא פיטרו אותה. לא מאריכים את כהונתה בשל
לא פיטרו אותה. לא מאריכים את כהונתה בשל פעולה בניגוד עיניינים לטובת עסקיו של בן זוגה. קוראים לזה חוסר ניקיון .קוראים לזה אינטרס זר. קוראים לזה שימוש לרעה במעמד לטובת עניין אישי.  קוראים לזה חוסר גבולות. קוראים לזה יוהרה. וקוראים לזה סיבה שלא להאריך את כהונת העובד/ת , שלא עמד/ה בתנאי הסכם אי ניגוד עניינים.
Car | 01.08.16
19.
למה להיות רשועים ארורים ולתת כותרת שיקרית ומטעה?
למה להיות רשועים ארורים ולתת כותרת שיקרית ומטעה? "למדינה ניתנו כעת 60 יום לנמק מדוע שוורץ יכולה להישאר בתפקידה."  ומהכותרת מבינים שהיא סיימה את תפקידה.  "בדרך הביתה". "מסיימת בטוח. "בג"ץ אוסר על המדינה להשאירה בתפקיד יותר משלושה חודשים".  תשנו את זה בבקשה. 
Fish | 01.08.16
15.
מה אתה מבין בכלל, אתה כמו כל הדיוט/אדיוט
מה אתה מבין בכלל, אתה כמו כל הדיוט/אדיוט מצוי שמגיב לפי התדמית שנוצרה לה בתקשורת ע"י היחצ"ן שלה, אין לך באמת מושג אם היא הייתה טובה או רעה. אנשים רציניים לא מגיבים אם אין להם ידיעה אישית. עוד טוקבקיסט שיש לו דעות על הכל ולא מבין כלום
Cloud | 31.07.16
11.
אין קשר אליה הוקמו ועדות עוקפות ועדות תכנון
אין קשר אליה הוקמו ועדות עוקפות ועדות תכנון שקידמו תוכניות ענק עם עשרות אלפי דירות.. ושום דבר לא קורה עם תוכניות אלו.. בכל מקרה כל הקרקעות עם אישורי בנייה נאגרות על ידי הקבלנים אז אין שום השפעה כמה דירות אישרו.. קרטל הקבלנים שולט בכל הבנייה
Cactus | 31.07.16
6.
המדינה וכבר מזמן עמותת אדם טבע ודין נהפכה לגוף
המדינה וכבר מזמן עמותת אדם טבע ודין נהפכה לגוף פוליטי שמעכב פיתוח תשתיות ומוצא בכל עבודה הנדסית, בניה, תשתיות סיבה להתנגד ולעכב את התכנון והביצוע. הם שכחו שקודם כל צריך לתת לאדם מקום לחיות בו לשפר את איכות החיים על ידי דרכי גישה, בניית בניינים למגורים. העמותה כבר מזמן מצטיירת בציבור כגוף פוליטי עצמאי שיש לו אינטרסים מנותקים מטובת הציבור ומטרתו התנגחות לשמה. העמותה במשך השנים האחרונות עשתה הרבה מאוד  על מנת לעכב את  פיתוח המדינה על ידי עיכוב ביצוע פיתוח נדרש וחבל מאוד. הגיע הזמן שיעשו סוף להתנהלותה חסרת המעצורים של העמותה שמחפשת מתחת לאדמה כל סיבה כדי לעצור תהליכים טבעיים לטובת אזרחיה.  
Button | 31.07.16
4.
לצערנו בג"ץ אינו ראה את התמונה הכללית אלא
לצערנו בג"ץ אינו ראה את התמונה הכללית אלא נקודתית.לצורך השעה, לעיתים, יש לפעול לפנים משורת הדין.חבל שבית המשפט מחבל בתהליך חיובי , הגדלת היצע הדירות שהוא צורך השעה ואף מעבר לכך "מצב חרום". בנוסף היא איננה מינוי פוליטי או מקורבת לשר הבינוי או לשר האוצר אלא מינוי מקצועי שתיפקודה לרוב הדעות הוא מעולה.
Mustache | 31.07.16
3.
אין ספק שפועלה הנמרץ,המיקצועי,ההחלטי היו בבסיס העשיה של
אין ספק שפועלה הנמרץ,המיקצועי,ההחלטי היו בבסיס העשיה של מנהל התכנון,בהנהגתה. אין ספק שאפילו נכחה בשלשה דיונים מסוימים שם בן זוגה בעל ענין,לא התמיכה וההענות לצרכיו היתה בראש סדר ההחלטות שם. יש לקוות שהבגץ יבין ויאפשר הארכת מינויה לטובת כולנו.
Scissors | 31.07.16
1.
הגב' בינת שוורץ עשתה בתפקידה הממלכתי למען השוויון
הגב' בינת שוורץ עשתה בתפקידה הממלכתי למען השוויון במדינת ישראל ולמען הזוגות הצעירים ומעמד הביניים בכלל , עשרת מונים יותר מהפוליטיקאים הדמגוגים ובודאי יותר מעמותת אדם טבע ודין שהיא חבורה שמאלנית מעופשת ומטומטמת  , שמנסה למשוך עכשיו את השטיח מתחת להצלחה של הגב' בינת שוורץ ובכך לפגוע בפועל בהורדת מחיר הדירות , והכל בטענות סרק ללא בסיס של ניגוד עניינים . זה מזכיר לי את התומכים הקיצונים מהשמאל של ברני סאנדרס באמריקה שניסו לשבש את הוועידה הדמוקרטית ואף הודיעו שיחרימו את הילרי קלינטון וחלקם אף יצביע עבור דונאלד טראמפ . עד היכן מגיעה השנאה ללא מיצרים וללא מחשבה ,  כי במעשיהם עשוי טראמפ שמנוגד לחלוטין בדעותיו לסוציאליזם הקיצוני של החבורה הזאת לזכות בנשיאות . טענות עמותת אדם טבע ודין נבדקו על ידי המדינה והתבררו כחסרי בסיס לחלוטין . אנו תקווה שבגץ יאמץ את עמדת המדינה וידחה את העטירה . בכל מקרה צריך עכשיו לארגן באופן דחוף מחאה חברתית חדשה נגד עמותת אדם טבע ודין !
Strawberry | 31.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת