אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מירי רגב: "מה שווה התאגיד אם אנחנו לא שולטים בו?

66 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

65.
תא אגיד? מה אגיד!
נוכח הפארסה המתמשכת של כוחות האופל, הפועלים למיגור והשמדת השידור הציבורי ולמעשה פגיעה בדמוקרטיה הישראלית, הופכים את מדינת ישראל לאיראן. הציבור קץ בתרבות הכוחנית שממשלה זו מפעילה כנגד החברה הישאלית.!!! כאשר העיתונות מתעסקת סוף סוף בעניינים הכואבים לחברה הישראלית, גוררים את החברה הישראלית לבחירות, כי יש כאן אדון שרוצא לסדר שוב את הקלפים באופן אחר. רק תזכור שלא לעולם חוסן!!!
שלמה | 27.03.17
62.
שכחת עוד כמה כלי תקשורת מובהקים של הימין,
שכחת עוד כמה כלי תקשורת מובהקים של הימין, רק שהם סקטוריאליים ואתה לא שומע עליהם כמעט, אבל הם המשפיעים בסקטור שלהם ומזוהים ימין מוחלט - יתד נאמן והמודיע בסקטור החרדי (מיליון אנשים שלא קוראים עיתונות אחרת), ערוץ 7 וערוץ 20, 0404 לסקטור "ההתיישבותי" וכו'. גם בערוצים 2 ו10 ו1 והעיתונים היומיים האחרים יש תומכי ימין, ככה שבניגוד לערוצים למעלה, יש שם גם כתבים מוטים ימינה. אבל מה זה משנה, היום לחבר משהו עם המלה שמאל משרת כל נושא....כמו הבן של "המח של הפאנל" חזן אמר אתמול על הכנסת - שהיא שמאלנית....הוא כנראה לא למד לספור, אבל החיבור למילה שמאל מאששת את השגותיו בעיני העדר. והכי מצחיק זה שכולם תוקפים את "הארץ", עיתון של כמה עשרות אלפי מנויים וכמה מאות אלפים בודדים שקוראים אותו ומשליכים מכך שהעיתונות מוטה שמאלה.... 
Weights | 02.08.16
58.
רגב מגלה יושר, כשהיא אומרת "מה שהיא חושבת"
רגב מגלה יושר, כשהיא אומרת "מה שהיא חושבת" (=ובעצם, כל מה שהשרים חושבים).   כל שר רוצה "לשלוט בממלכה שלו", ולנצל סמכויותיו לטובתו (ו-BB בודאי).      אבל מי שיש לו טיפת שכל בקודקודו, לא אומר דברים כאלה בציבור.      בבית קפה, אזרח אומר את זה לחברו...אבל שרה בישראל, ועוד בישיבת ממשלה?
Fan | 02.08.16
50.
מירי כל הכבוד. שהשמאל האנטי ישראלי השתלט על
מירי כל הכבוד. שהשמאל האנטי ישראלי השתלט על התקשורת ולא מאפשר כניסתם של גורמים מאזנים זו דמוקרטיה לשיטתם. כדי לשנות את המצב וליצור איזון חייבים להיות קצוניים לצד הימני של המפה הפוליטית. אנשי התקשורת יזעקו חמס ויפעילו שרירים אבל אסור להיכנע להם.
Basketball | 01.08.16
41.
דרעי יא הזוי - החרדים לא מודרים מאמצעי
דרעי יא הזוי - החרדים לא מודרים מאמצעי התקשורת החילוניים - הם מדירים את עצמם! שלא לדבר על טלוויזיה שהיא טריפה מבחינתם! אז איך יהיו עיתונאים חרדים? אתה ממציא מחדש את המילה קיפוח. לא יאומן כמה אתה מלביש בכוח את הטענה הנדושה הזו, אפילו על מה שלא הגיוני בכלל! ואגב, אפילו העיתונים החרדיים מפולגים - לכל זרם עיתון משלו. גם אליהם אתה בא בטענות? איזו צביעות, איזה עולב...
Wrench | 31.07.16
7.
מר ביטון היקר! האם לא שמת לב שתמיד
מר ביטון היקר! האם לא שמת לב שתמיד אבל תמיד מי שמפיל את שלטון הימין זה לא השמאל !! אלו האויבים מבפנים.... אם תמשיך בדרך הנלוזה שאתה הולך בה ... אני יכול להבטיח לך שיושב ראש הקואליציה לא תהייה!! ואני לא בטוח שמישהו בכלל יעז לתת לך תפקיד כלשהו . לא באופוזיציה ולא בקואליציה אז נא להרגע !!!!!!
tsofen317 | 31.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת