אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"נשלחתי מהבינתחומי ללונדון להתמחות בבלומברג – ובסוף הם הציעו לי עבודה"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
בארץ כבר אין ייצור, אין תעשייה. יש רק
בארץ כבר אין ייצור, אין תעשייה. יש רק מסחר, או יותר נכון -רוכלות, כיאה למדינה יהודית. הממשלה והאוצר חיסלו את הייצור. בוגרים שרוצים להשתלב בתעשייה, זה כבר מספר שנים עושים זאת בחו"ל בהצלחה מרובה, משאירים את הקלפטוקרטיה ישראל לשחות במיץ של עצמה.
Sushi | 04.09.16
7.
בת 27 ויועצת בכירה לכחלון...?.... נו באמת?? זה
בת 27 ויועצת בכירה לכחלון...?.... נו באמת?? זה משרד האוצר או גן ילדים???? תואר שני במנע"ס חייב אחרי לימודי מדעי החיים, הנדסה... מביא יתרון. תואר שני במנע"ס (ולא משנה כמה ייפו את שם התוכנית) אחרי לימודי כלכלה או חשבונאות לא יוצר אנשים מקצועיים יותר... אלא סתם מסלול מחייב מראשון לתואר שני.
Bike | 31.08.16
6.
צר לי לאכזב אותכם אבל המקצועות האלה מיותרים 
צר לי לאכזב אותכם אבל המקצועות האלה מיותרים  בתור מהנדס בוגר הטכניון אני יכול להעיד שחסר מהנדסים טובים  בסופו של דבר הכלכלה  תזנק קדימה כתוצאה מחברות הזנק והתפתחות התעשייה על  הנגזרות שלה ולא על סמך גרפים באקסל ומצגות שווא הכלכלה בנויה על המגזר היצרני חסר מהנדסים והנדסאים ופחות אנליסטים שמשלמים שכר לימוד של 30,000 ש"ח בשנה  עוד נקודה חשובה .... נירית בת 27 יועצת בכירה לשר האוצר...מבלי חלילה וחס לפגוע בך ואני לא מכיר אותך ברמה האישית...עושה רושם שאת בחורה מוכשרת   אבל אני מצפה מיועץ בכיר לשר האוצר להיות בעל ניסיון...יחסית לגילך  את עוטרת כתרים לראשך שלא הולמים את הניסיון התעסוקתי שלך  יש לנו נטייה לרדוף אחרי הגדרות תפקיד ופחות אחרי תוכן  המלצתי אלייך לכי תנהלי פרויקט מורכבים צברי מעט ניסיון .. סוף שבוע נעים נדב   
Bucket | 30.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת