אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חיפה: אושרה התוכנית שתהפוך את נמל חיפה לאזור תיירות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
יהב שכח לציין שמערב הנמל שייך לעובדי הנמל
יהב שכח לציין שמערב הנמל שייך לעובדי הנמל מתוקף הסכמה עם נתניהו ולמעשה תכנית זאת לא תוכל לצאת אל הפועל בעשורים הקרובים (עד פקיעת ההסכם). לעובדי הנמל אין שום אינטרס לוותר על זכותם זו בגלל בניית הנמל החדש שפוגע במטה לחמם כי מתחרה בהם, לכן כל התכנית היא שרטוטי נייר חסרי משמעות, אבל תורמים לתדמית של יהב למי שלא מכיר את יהב והעובדות. האמת הערומה היא שצעירים נוטשים את העיר ומגיעים לכאן פנסיונרים שלא בדיוק מפחדים מזיהום כי עד שיפגע בהם הזיהום ממילא ימותו...  אז יהב עושה כל טעות אפשרית כדי להפוך את חיפה לעיר זקנה  וחולה ולא אטרקטיבית ואת הלוקשים שלו אוכלים רק מי  שלא מכיר את העיר וממילא אין בכוונתו להגיע לכן.
Battery | 12.08.16
18.
מינהור הרכבת לכל אורך התוואי ממערב למזרח חיפה
מינהור הרכבת לכל אורך התוואי ממערב למזרח חיפה יפתור את בעית המסילה ובאמת יפתח את חזית הים של חיפה, לכל אורך החוף. בכתבה הזו מציגים אחיזת עיניים מגוכחת להפליא שנהגתה במוחו של איש מושחת שלא מעוניין לקדם את איכות החיים באזור חיפה אלא רק לסדר לו, ליורשיו ולחבריו כסף לכל החיים.
Amit041 | 11.08.16
17.
כל כך צודק ירחמיאל. תכניות יששש, ביצועים אין.
כל כך צודק ירחמיאל. תכניות יששש, ביצועים אין. ואולי טוב שכך. טוב שלא כל התכניות ההזויות של ראש העיר יוצאות לפועל בסוף. תראו איך הרסו את רחוב נורדאו האגדי שהיה מלא אנשים ובתי קפה ומסעדות לתפארת-עכשיו רק פשע ועזובה. תראו את טיילת בת גלים שמתעוררת רק ברמאדן ונשארת עם הזיהום לעוד כמה חודשים. תראו את תשתיות העיר שכל חוליה בגב מקבלת עונש בנפרד כי הכביש נראה כמו הכניסהלעזה לאחר הפצצה. תראו את מבנה הקזינו בבת גלים שמחכה 25 שנה שיעשו איתו משהו. תראו את בריכת בת גלים המהממת שהחריבו אותה ומאז היא בוכה. תראו את השוק התורכי השומם-כמה ניפלא שהיה שם שוק תורכי ועוד מראות ניפלאים. הכל נהרס על ידי החולמים בעירית חיפה ובראשם ראש העיר.לך כבר הביתה
Submarine | 03.08.16
14.
חדשות לבקרים אנו שומעים וקוראים על זיהום האוויר
חדשות לבקרים אנו שומעים וקוראים על זיהום האוויר ועל מחלות קשות,לב,נשימה,סרטן בעיר בקודש חיפה. כל מי שידו משגת בורח מהעיר הזו בגלל הזיהום, בגלל שעומדים להגדיל את בתי הזיקוק פי 3 מגודלם הנוכחי, בגלל מיכל האמוניה המסוכן כל כך,בגלל הנמל הבין לאומי הענק שבונים בחופי העיר . לכן מפתיע שמישהו חושב שיביא תושבים חדשים לעיר ועוד בעיר התחתית שפחד להסתובב שם בלילה.
Tag | 03.08.16
12.
התוכניות האלו רק לחם ושעשועים עבור התושבים.. מאשרים
התוכניות האלו רק לחם ושעשועים עבור התושבים.. מאשרים ואז לא צריך לבצע. לאשר זה בחינם. מה שכן מבוצע זה הגדלת בתי הזיקוק פי 3 והגדלת התחלואה בסרטן ומחלות נשימה קשות בחיפה מפרץ חיפה הקריות וטבעון. זה מבוצע כל הזמן.  אל תסבנו אותנו. בלי לטפל בזיהום לא תהיה שום רביירה אי פעם.
Quill | 02.08.16
3.
עירית חיפה משקיעה תשומת לב בפרוייקטים גדולים וראוותנים
עירית חיפה משקיעה תשומת לב בפרוייקטים גדולים וראוותנים (אצטדיון סמי עופר לדוגמא המהווה עצם בגרון התנועה בכניסה לחיפה ). אבל לא מורגשת כמעט השקעה בתשתיות הקטנות.  הכבישים הפנימיים קטסטרופה, מכוניות "מקפצות".. מדרכות אספלט. גני שעשועים מינימאליסטים, גנים ציבוריים  כמעט ואין בנמצא... אז טפלו קודם בסביבת החיים המידית של תושבי חיפה...
Bus | 02.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת