אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ניצחון ליצרנים: הצליחו למסמס את רפורמת הסוכר

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
לדרבן את משרדה בריאות? משרד הבריאות צריל פיגוע
לדרבן את משרדה בריאות? משרד הבריאות צריל פיגוע ממוקד שיגרום לעסק הרקוב הזה להתארגן מחדש. צוץ מזה שיש גם לא מעט יצרני מזון מורעל במגזר החרדי דתי ולמה להפריע להם? כולם מממנים את תעשייתה כשרותה ארורה שמפרנסת עשרות אלפי בתי אב מושחתים במדינה הרקובה הזו
Coffee | 03.08.16
33.
איך עדיין לא קלטתם מה עושה ליצמן בבריאות?
איך עדיין לא קלטתם מה עושה ליצמן בבריאות? הרי לא מעניין אותו החולים. מעניין אותו רק להעביר חוקים למען האוכלוסיה שלו. ביטוח בריאות חינם לאברכים, חוק ביטוח שיניים חינם לילדים (לכם יש 2 ילדים בממוצע, ולאוכלוסיה שלו יש 13 ילדים בממוצע, אז תבינו למה זה חושב לו). רק מה שקשור לאוכלוסיה שלו, הוא פעול. מה איכפת לו שלידלים יהיה סוכר בשיניים? הרי הוא סידר להם רפואת שיניים חינם. מה איכפת לו שאדם רגיל שאינו ח"כ או מקורב או סלב יעמוד בתור המיון 6 שעות ויתחנן שרופא יסתכל עליו? מה איכפת לו שבסוף הוא יקבל CT ראש באיחור של שעה וחצי, ויזרק למיטה במסדרון וקורבי משפחתו יצטרכו לרדוף אחרי רופאים שיסתכלו על קורבם המאושפז? מה איכפת לליצמן שאת חדרי המיון צריך לשלש בגודל, בסגל ובמציוד ושבכל בית חולים בארץ צריך לבנות עוד 2 קומות של מחלקות פנימיות? לא איכפת לו. ראיתם איך כל החרדים-דתיים רצים אחרי כחלון בשביל לקבל הטבות במס להתנחלויות, ותוספת לקיצבת האברך, ותוספת לקיתבאות הילדים שלהם, ותוספת לחינוך למגזר שלהם בלבד, וביטוח רכב חובה בהנחה וביטוח בריאות פרטי לכל אברך חינם (כלומר אתם משלמי המיסים משלמים את זה). אז לזה יש לליצמן כוח. לזה הוא מקדיש את זמנו. הכל בשביל האוכלוסיה שלו בלבד, וששאר העם, כולל החולים והמסכנים - שיחפשו את עצמם. כך אתם תלכו לאיכילוב ותראו זקן ממתין לרופא, ואישתו הזקנה אין לה מקום אפילו לשבת לידו, ואין לה כוח לרדוף אחרי רופא שיסתכל על בעלה. ואגב, חולי שבץ מוחי מוציאים על עצמם עשרות אלפי ש"ח בשביל טיפול בתא לחץ, כי כחלון אמר ש"אין כסף", שונייה אחרי זה חילק מאה מיליון ש"ח לחבריו בשחור, מתוך ה-270 מיליארד ש"ח שיש לו בתקציב. ומה עשה ליצמן? כהרגלו - כלום. הוא לא בא לעזור לחולים ולא לשפר את הבריאות, אלא רק לדאו לאוכלוסיה שלו. זאת לא קלישאה, זאת המציאות שלכם.
BandAid | 03.08.16
32.
כן אבל אם יש פרסומות שמושקע בהם מליונים
כן אבל אם יש פרסומות שמושקע בהם מליונים כדי לגרום לאוכלוסיה להתמכר , והנזק שנגרם מטופל  במימון שלנו , צריך שיהיה איזון לשטיפות המוח האלךה מצד משרד הבריאות שיפרסם וימליץ להמנע ממוצרים מעובדים ומוצרים המכילים סוכר. זה עזר מאוד במקרה הבשרים המעובדים שחוו ירידה דרמטית וקשה במכירות בעקבות אמירה אחראית של שר הבריאות שמדובר במוצרים מסרטינים.  אמירה אחת כזו , הגם שגומגמה אח"כ איזו חזרה ממנה עשתה את שלה. תחשוב מה יעשו פרסומות נגד 
Car | 03.08.16
26.
זאת חוצפה - המדינה ומשרד הבריאות חייבים להתערב-
זאת חוצפה - המדינה ומשרד הבריאות חייבים להתערב- לא יכול להיות שיטמטמו את הציבור כל יום עם פרסומות לצרוך עוד ועוד רעל וסוכר ולגרום לאנשים לחלות ולקופה הציבורית לשאת בנטל, רק כדי לפרנס את בעלי האינטרסים . צריך גורם מאזן שמשרד הבריאות כגוף שיש לו עניין בבריאות הציבור יפרסם מנגד פרסומות המעודדות הורדת הצריכה של סוטכרים ושומנין ועידוד אכילת ירקות ופירות ודגנים וחלבון טבעיים וזולים יותר .
Car | 03.08.16
25.
משרד הסמרטוטים לא היה מעולם מקום מקצועי מקצועי
משרד הסמרטוטים לא היה מעולם מקום מקצועי מקצועי אלא אוסף של אפסים חלטוריסטים שלא עושה אפילו אכיפה וביקורת ראויה למערכות הקיימות . אז אתם מצפים שהם יעשו משהו אפקטיבי נגד חבורת החלאותש מייצרים רעל עמוס סוכר מלח חומרים מלאכותיים ורעלים אחרים במזון ומשקאות?
Coffee | 03.08.16
22.
אני לא בטוחה שהכותבת צפתה בסרטוני דיוני הוועדה
אני לא בטוחה שהכותבת צפתה בסרטוני דיוני הוועדה במלואם. אילו הייתה צופה, היתה רואה ושומעת שמצויין במפורש שיש סדר בנושאים שעולים בפגישות הוועדה: בהתחלה לומדים את העובדות, אחר כך שומעים את התעשייה ולבסוף מקבלים החלטות. קצת סבלנות בבקשה. מצד שני, לדרבן את משרד הבריאות ולהזכיר לו את תפקידו לא יזיק. 
Trumpet | 03.08.16
21.
למה טבעונים לא שותים קולה? לדעתי יותר כדאי
למה טבעונים לא שותים קולה? לדעתי יותר כדאי להפחית תלות במוצרים מתועשים ומעובדים (כמובן גם בשר מעובד וכו') - פחות סוכרים, קמח לבן, נתרן יותר קטניות, דגנים מלאים, עדשים, פירות וירקות פחות מטוגן וצלוי, יותר טרי, מבושל, ואפוי פחות שמנים בכבישה חמה יותר שמנים בכבישה קרה
Raindrop | 03.08.16
14.
היצרנים מי הם ? הם האליטות המפוצצות בכסף
היצרנים מי הם ? הם האליטות המפוצצות בכסף שאותו הם עשו ועושים על חשבון בריאות ילדנו . אכפת להם שהילדים שלנו יגיעו לבית חולים עם סכרת בגללם ? ממש לא . הם מעסיקים אותנו במפעלים שלהם בשכר מינימום והורגים במקביל לאט לאט את הילדים שלנו עם טונות של סוכר. הממשלה הסתומה שלנו מסרבת להבין מה שכבר הבינו בכל העולם - העלות בטיפולים בבתי החולים לנזקי מזון מתועש ( סכרת / השמנה ועוד ) היא כל כך גבוהה שעדיף לסגור את כל מפעלי המזון המתועש מיידית. 
Cocktail | 03.08.16
13.
לנו יש את הכח בידיים והוא בכל פעם
לנו יש את הכח בידיים והוא בכל פעם שאנחנו נכנסים לחנות מזון. האם להיכנע ליצרני הג'אנק ולילדים שהם שוטפים לנו בפרסומות לפטם את הדור הבא בחטיפים או להשאיר את הזבל היקר שלהם על המדף. כנס ליוטיוב יש מליוני מתכונים לחטיפים ביתיים בריאים וטעימים. קצת השקעה, קצת כח רצון, קצת התנהגות צרכנית ואנחנו יכולים לנצח את הליצמניזם.
Button | 03.08.16
12.
הכי פשוט: הרשתות החרדיות למזון שקשורות לשר קיבלו
הכי פשוט: הרשתות החרדיות למזון שקשורות לשר קיבלו הנחות יפות על מגוון המוצרים של היצרנים, תרמו לגמ"חים כמה מליונים, את הציבור הרחב גם פיטמו ב"מבצעים" כמו נרקומנים להמשיך לקנות חטיפים (אם שקית 200 גרם עלתה 7 שקל אז עכשיו "מבצע" 3 שקיות 70 גרם ב-10 שקל.. הבנתם?)   והופ כל הקמפיין ירד לטמיון.
Button | 03.08.16
7.
הכסף מדבר ברור לכולם אין היגיון ששמנת מתוקה
הכסף מדבר ברור לכולם אין היגיון ששמנת מתוקה תהיה בפיקוח מחירים . ויוגורט דל שומן מחירו יגע בשמיים . קמח לבן שיצורו יקר יותר מקמח מלא ולא בריא מחירו מפוקח קמח מלא ( שמונע סכרת ) עלות ייצורו זולה יותר ומחירו לא מפוקח בשמיים הפוליטקאים החרדים מונעים בתרומות בעלי ההון . ( תרומות לעמומותות , ישיבות וכו ) וכן הם יוצרים קואליצה עם פוליטיקאים מונעי ההון החילוניים . ( תרומות לעמותתות איגונים מסעי בחירות וכו ).
Strawberry | 03.08.16
5.
ההשלכות של תכנית ליצמן, פיטורים המוניים, אבטלה גדולה,
ההשלכות של תכנית ליצמן, פיטורים המוניים, אבטלה גדולה, תעשיית הסוכר קורסת, רופאי שיניים עוזבים לחו"ל, הכנסות חב' טבע נחתכות לחצי, הגירה לנכר של רופאים מומחים, צמצום עצום בצריכת תרופות.  מצד שני, ציבור בריא יותר, שלא מבקר אצל רופאים. 
Controller | 03.08.16
4.
נפש בהמתו . מר ליצמן הוא יהודי חרדי
נפש בהמתו . מר ליצמן הוא יהודי חרדי נחמד מאוד ועם כוונות טובות ללא ספק שמתחיל לרעוד כעלה נידף ברגע שמרימים מולו זרוע מאיימת , כמו בימי הקוזקים הרוצחים ברוסיה , אירועים שנטמעו בתת מודע שלו החרדי בגלל הגנטיקה היהודית .  אם היה שר בריאות חילוני , הביטול לא היה עובר !
Strawberry | 03.08.16
3.
מגיפת סכרת = תענוג לחברות התרופות, רופאים, בתי
מגיפת סכרת = תענוג לחברות התרופות, רופאים, בתי חולים, זה "מניע את הכלכלה" - והכל על גבי סבל יומיומי של מאות מליוני בני אדם. רוצים לסבול מורידים, קשיי הליכה, קשיי נשימה, חולשה ועייפות, לחץ דם גבוה, תעוקת לב, בעיות כליות וכבד. כוסות שלמות של סוכר ומלח במזון המוכן בשקיות מרשרשות עם צבעים בוהקים כשהמרכיב הראשון זה תירס מעובד וסוכר וסירופ גלוקוזה וקמח לבן ועוד סוכר ועוד פרוקטוז ועוד חומר משמר - זאת הדרך.
Button | 03.08.16
2.
בטח ניתן שוחד באמצעות לוביסטים בכדי למגר את
בטח ניתן שוחד באמצעות לוביסטים בכדי למגר את תופעת הבריאות .... שר הבריאות לצערנו שוב מוכיח את נושא הון שלטון, בעבר אושרו רפורמות בנוגע למתו שירותים רפואיים שזה כסף שהמדינה שלהם ולמעשה ברובו עוד קצבה למגזר מסוים, כעת שהיה באפשרותו לעשות משהו למגזר שלם, הוא נמנע מכך, מעניין כמה זה יעלה לנו 
Anchor | 03.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת