אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זכייה בהגרלות של יותר מ-5,000 שקל תחוייב במס הכנסה של 35%

105 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

101.
מס זכיות
בפרסומות של מפעל הפיס מציגים סכומים גדולים שמפתים להמר אבל בתכלס המדינה /מס הכנסה לוקחת מזה 38% .יש כאן הטעיית הציבור . וכל זה על חשבון המהמרים הקטנים קשיי יום (וביניהם השאר)שחולמים לשפר קצת את מצבם. זה לא הוגן . לדעתי צריך להוריד המס ל10% לא פרוגרסיבי וללא צבירת פרס אלא חלוקה לפרסים משניים. זה מקומם אותי הגזל הזה .שוקל להפסיק להמר כולל מנוי הפיס. בהצלחה ל לא מנחשים.
אורי | 03.06.17
100.
והמיזדיינים הגנבים האלו לוקחים לי 38%
אני מישתמש בכסף להעסיק חיילים לשעבר כשכירי-חרב, עולה על הכנסת, מוחק 120 עלוקות עלובות, מישתלט על הבניין, מכריז על עצמי כעל בן-גוריון החדש, קיצוץ נירחב במיסים, העמדה לדין וכליאת המושחתים (מישטרה כמו שצריך), סוף ל"תיספורות" ומתנות לעשירים וקומבינות ביניהם לבנקים (ביכלל שלא נתחיל על הבנקאים), דה-רגולציה והחלת שוק חופשי ותחרות, ותוכנית לחיזוק ההשכלה בארץ (והדוסים יכולים לישכוח מכסף חופשי על חשבון משלם המיסים) ללא כפייה ממשלתית והיתערבות (מלבד לימוד של מיקצועות בסיס וקרוא וכתוב).
אם אני זוכה בעשרות מיליונים | 24.05.17
99.
תפסיקו לשלוח
הטמבלים שצועקים ומקללים ולבסוף מכשכשים בזנב כמו כלב וממשיכים להיות פראיירים לסחטנות בחסות החוק.תפסיקו לשלוח הגרלות של מפעל הפיס אחרי יום הם יתחילו לבכות על הפסדים אחרי חודש הם ידאגו ליותר זוכים ולא ידברו על מס עוונטה.צריך להגיש תביעה על מה שמפסידים עד שזוכים אם בכלל. תתעוררו רבותי תפסיקו לשלוח.
מחיים מיכאל | 21.05.17
96.
לכחלון הגאון,  החישוב לא נכון, המדינה תפסיד מיליוני
לכחלון הגאון,  החישוב לא נכון, המדינה תפסיד מיליוני שקלים בשנה ולא תרוויח 200 מיליון - כי 70% מההמרים ילכו להמר בהימורים לא חוקיים, אתה באמת חושב שאנחנו פראיירים שניתן לך לגנוב מאיתנו 35% מס? חחחחחחחחחח . הדבר היחיד שהחוק יגרום זה להפסד כספי המדינה מהימורים- דבר שיוביל לירידה בהשקעה במתקני ותשיות ספורט במדינה, או שיצריך מהמשלה להזרים כספים עבור הספורט. תתעורר מהסרט, אתה מוכיח שאתה מורם מעם ורחוק מלדאוג לעם. מדינה של גנבים בשירות החוק. כל כמה שנים מעלים בעוד 5% מס. מי אתה שתטיף מוסר לאנשים איך להרוויח כסף? לא כולם נולדו עם אמצעים. 
Butterfly | 01.11.16
94.
לא חסר לכם ממי לקחת כסף עד שבנאדם
לא חסר לכם ממי לקחת כסף עד שבנאדם זוכה בכמה שקלים אתם רוצים לקחת לו יותר משליש מהזכייה מה עם כל מה ששלח עד שזכה..אם אתם מחפשים הכנסות למדינה תקצצו את השכר של החברי כנסת ב35 אחוז.. אתם צריכים לבוא לקראת התושבים לא לחפש איפה לקחת להם עוד כסף לאן הגענו
AirBalloon | 08.08.16
87.
הכיפה. כמובן שצריך להגדיל את המס, בכדי שיהיה
הכיפה. כמובן שצריך להגדיל את המס, בכדי שיהיה אפשר למלא חזרה את קופת האוצר המתרוקנת, הרי יש מגזרים שחיברו צינור שואב ישירות לקופת האוצר, למשל מגזר החרדים,ששואבים הכל.שיהיה במה לכלכל את ציבור הבטלה מעבודה והתרומה למדינה.
Butterfly | 07.08.16
68.
מה עם מס זיעה?  אנשים משחררים לאוויר ליטרים
מה עם מס זיעה?  אנשים משחררים לאוויר ליטרים על גבי ליטרים.  הקהילה/החברה ההטרוגנית הממשלתית סופגת זאת באופן דמוקרטי. יש לשנות את החוק באופן דמגוגי והיטולי כך שכל סוציאליסט יוכל לכונן משטר איזוטרי על הפרשותיו כולן.
Battery | 04.08.16
62.
חבורת הגאונים בראשות כחלון (ממוצע גילאים 30) בקרוב
חבורת הגאונים בראשות כחלון (ממוצע גילאים 30) בקרוב יציעו את חוק החישגד - 50% אחוז מס על כל זכייה מעל 5 שקלים, התירוץ: יותר מידיי אנשים זוכים בעשרה שקלים ובמקום לשים בצד, קונים כרטיס חישגד נוסף ומפסידים.  כחלון יותר גרוע מהמיסים של לפיד.
Controller | 03.08.16
43.
 צריך לסגור ומיד את מפעלי ההימורים. הרי ברור
 צריך לסגור ומיד את מפעלי ההימורים. הרי ברור לרוב הציבור שהסיכויים לזכות בפרס משמעותי  במפעלי ההימורים של המדינה-שואפים לאפס (0). מפעלי ההימורים האלו משמשים ל-2 מטרות: 1. ג'ובים עם  משכורת עתק למקורבים. 2. מכשיר גבית מס מהתושבים (שהפך בפועל לגביה מאילו שחיים מכספי ביטוח לאומי והקצבות אחרות). פעילותם של מפעלי ההימורים  האלו היא בושה למדינה.
Tag | 03.08.16
42.
איך אמרה שרת המשפטים: ההימורים הם מכירת אשליה
איך אמרה שרת המשפטים: ההימורים הם מכירת אשליה וזה נכון אבל מצד שני אין לממשלה בעיה לקחת את הקומיסיון שלהם גם בזה. הווה אומר אם הימרת והפסדת את הכסף זו הבעיה שלך, אם הרווחת בהימור תביא לנו 30%, כלומר הם שותפים לא רק באשליה אלא גם בהימור בתור המאפיונר ששולט בקזינו.
Tooth | 03.08.16
35.
כחלון אכזב בגדול...לוקח כספים מהעניים ונותן אותם לאלה
כחלון אכזב בגדול...לוקח כספים מהעניים ונותן אותם לאלה עם המשכורות השמנות במשק...לא להצביע לכחלון ולא לביבי... ובכלל למה צריך לקחת מס? האם הם מחזירים לי כספים כאשר אני לא זוכה???????????????? זה ממש גזל ...מעשה  מרמה והשפלה ...בושה..
Cloud | 03.08.16
34.
תסתכלו על המספרים הגדולים מלמעלה. אם האוצר רואה
תסתכלו על המספרים הגדולים מלמעלה. אם האוצר רואה תוספת גבייה של 200 מיליון שקלים המשמעות היא שלקחו מהעניים (שבחרו להמר בלוטו/טוטו) עוד 200 מיליון שקל. לא ניתן לראות את זה אחרת. פעם, כשרק התחילו למסות את ההגרלות בשיעור של 25% אמרו לי שזה צודק ואני טענתי שאולי באותו רגע זה צודק אבל ברגע שבפקודת המיסים פתחו סעיף חדש למיסוי על הימורים ידעתי שזה רק עניין של זמן עד שיעלו את המס. ככה זה היה גם בבורסה וככה זה יהיה על כל מס חדש שממציאים. בהתחלה ממסים בקטנה ואחר כך זה תופח...
Button | 03.08.16
23.
לדעתי אפשר להגדיל את המס ל-90% מהשקל הראשון
לדעתי אפשר להגדיל את המס ל-90% מהשקל הראשון ולחייב במס גם את מי שהפסיד - לדוגמה: מי שמילא לוטו ב-100 ש"ח והפסיד יחויב לשלם למדינה עוד 90 ש"ח מס. המהלך יחסוך למדינה עוד 700 מיליון שקל שילכו לימי כיף לפנסיונרי צה"ל ולפנסיה תקציבית מוגדלת
Pretzel | 03.08.16
17.
שם בממשלה יושבת לה חבורת מטומטמים ומרוחקים מעם
שם בממשלה יושבת לה חבורת מטומטמים ומרוחקים מעם - בזמן שאי אפשר להגיע לדירה וכולם קורסים בגין יוקר המחיה שעולה ועולה - והממשלה המפגרת המטופשת חסרת הרגישות ועוכרת השמחות רוצה לבטל ולמחוק לנו גם את האפשרות לחלום שאולי נזכה בלוטו בטוטו ובצפעל הפיס ונכניס סכום סביר לכיסנו - שילכו לטפל בהורדת יוקר המחיה והורדת מחירי הדירות וייוותרו על 200 מיליון בשנה - החלום שאולי נזכה שווה לאזרחים הרבה יותר, לבטח במצב הכלכלי היום אליו הביא אותנו אאש הממשלה מזה שנים רבות מר בניימין נתניהו שהבטיח לפני מספר שנים "סופר טנקר" למלחמה בעליית מחירי הדירות ומאז הדירות עלו בעוד 30% - ילה ביבי לך הבייתה, נמעסת!!! הוכחת שאתה לא יכול, פנה מקום למישהו שיכול - תפסיק להגשים לעצמך כל חלום (כמו חדר שינה מעופף במטוס לארה"ב) - ותשאיר למי שמהמר כחוק לכל הפחות חלום שאולי יזכה במשהו שווה (נטו אחרי מיסים) זכיה בהימור זה לא רווח הון (שחייב במס של 25%) בלבד ולא הכנסה מעבודה (שיכולה להגיע לחיוב של 48%).
Planet | 03.08.16
15.
נראה שבאוצר קיבלו הנחיה לא לעשות דבר אלה
נראה שבאוצר קיבלו הנחיה לא לעשות דבר אלה לחשוב איך לחלוב מיסים נוספים. עכשיו ממי לוקחים כסף מהמסכנים שזוכים לעיתים , שהם עצמם מודים  שאלה שרוכשים פיס ובליבם תקווה לשפר מצבם. כל הצעה לחליבת כספים זוכה. דירה שלישית מצלמות מהירות פיס ומה הלאה? אויר
Controller | 03.08.16
7.
מזה שנים אני מהמר בלוטו בסכום קבוע של
מזה שנים אני מהמר בלוטו בסכום קבוע של 81.20 ש"ח כל שבוע. החזר מסכומים עלובים של 10%.חישוב מקורב מראה שבעשרים השנים האחרונות העברתי למ.הפיס סך של כ60000- ש"ח. ועכשיו אני מבטיח לעצמי להפסיק את הנוהג הזה לגמרי. ואני קורא לאחרים להצטרף אלי.
Boomerang | 03.08.16
3.
חסר שרק נתחיל לשלם מס נשימה  על האוויר
חסר שרק נתחיל לשלם מס נשימה  על האוויר במדינה הזו .אפשר להוריד את המכונות ואת הימורי הסוסים וגם את ההגרלות של הלוטו בכל שבוע וזהו ככה אנשים לא יהמרו גברת שקד תתחילי להתעורר על החיים שלך ותטפלי בדברים אחרים כמו נושא שויון המזונות ביו הגבר לאישה  שהיה גם לאבות מה לתת לילדים שלהם לאכול ומקום מכובד לחיות אנשים גרים בבתי קברות בגלל שאין להם איפה לישון
Flask | 03.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת