אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השופט לשעבר דן כהן צפוי להשתחרר מהכלא בספטמבר

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
פשוט גועל נפש. תעודת עניות לפרקליטות. שופט לשעבר
פשוט גועל נפש. תעודת עניות לפרקליטות. שופט לשעבר שהורשע בשוחד, אוי לבושה.. גם אם לא ביצע זאת על כס השיפוט, לא מופרח לחשוב שפשוט עשה זאת אך לא נתפס. ברוב חוצפתו בורח לחו"ל ומנהל מו"מ לעסקת טיעון משם. אבל השפל בכל העניין הזה הוא קיצור השליש!! תתביישו לכם, את קצב רודפים אבל לו מקצרים??
Flame | 08.08.16
20.
אז מי הוא דן כהן ? אחד מהחבר'ה,
אז מי הוא דן כהן ? אחד מהחבר'ה, איש שיחה, אדם מרתק ומעניין, מוקף חברים, חובב מוזיקה קלאסית, הרבה חברים במקומות הנכונים, איש מבריק שבגיל צעיר היה שופט ובגיל צעיר ויתר על השיפוט לטובת עסקים. תראו איזה חיוך יש לו, לא הייתם נותנים לו קיצור שליש ? החברים מחכים בבית, מתים לשמוע את הבדיחות הגסות שלו, ועכשיו אחרי הכלא - יש לו מאגר עצום של בדיחות חדשות.... אתם לא מבינים אבל דן חסר לחבר'ה. גנב או לא גנב, אחד שברח מהארץ לפרו וניהל מו"מ לשובו כאילו מדובר בנסיך. תשכחו מהכול. יש לו חברים במקומות הנכונים ושיישרף ספר החוקים, הלכו מליונים שעלו למשלם המסים להסגירו לארץ, עזבו ששופט בישראל מתנהג כמו אחרון הנוכלים. אין מוסר, אין חוק, אין יושרה. החבר'ה מחכים ! דן, ספר על ההיא עם הציצים הגדולים שנפלה ממטוס !!
Boomerang | 07.08.16
19.
מגעיל פשוט. כלב מהגברדיה, קרוב משפחה של אהרון
מגעיל פשוט. כלב מהגברדיה, קרוב משפחה של אהרון ברק, עשק אותנו(חברת חשמל) ברח מהארץ והסתתר שנים בפרו. יורשה להשאיר חלק מהכסף בידו ולחזור למשפחתו ברמת אביב אחרי שני שליש. המסר של הפרקליטות תשחיתו תברחו ותצאו בקיצור מאסר. איכסה פרקליטות.
Wheel | 06.08.16
14.
בושה אחרון שצריך לצאת לחופשי שופט גנב ברח
בושה אחרון שצריך לצאת לחופשי שופט גנב ברח וחזר בעיסקת טעון חייב לשבת עד יומו האחרון אבדנו את הבושה האיש שהחוק נר לרגליו היסתנוור בעולם העסקים מעל באמון לא לשחרר בושה ברח לפרו עכשיו עד הסוף ללא רחמנות יחד עם קצב פושעים 
Cocktail | 04.08.16
9.
שירקב בכלא.גנב למרות מצבו הכלכלי המעולה,והיותו שופט מחוזי.
שירקב בכלא.גנב למרות מצבו הכלכלי המעולה,והיותו שופט מחוזי. ברח לחו"ל והמדינה השקיעה הון עתק בהליכי הסגרה. יש להוסיף לו שני שליש ולא לקצר בשניה. אבל הקשרים שלו וקירבתו המשפחתית לשופט ברק-ימלטו אותו מריצוי הדין. כך במדינת הפרוטקציה והקומבינה!!! לתפארת מדינת ישראל!!
Submarine | 03.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת