אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ציון גינת, מנכ"ל נילית, עוזב את תפקידו

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
ציון - מנכ"ל הגרוע ביותר בתולדות החברה. עובדה
ציון - מנכ"ל הגרוע ביותר בתולדות החברה. עובדה שקיבל חברה בריאה ומצליחה והביא אותה לכשלון מכל הבחינות וההוכחה לכך היא שמיכאל "ביקש" למסור לו תודה ! חברים של ציון , הגיע זמן לאסוף את החפצים ולעבור למקומות עבודה אחרים , שם תוכלו להמשיך בעשייה לא מקצועית והרסנית... ונילית צריכה להשתקם , לחזור לעצמה ולהמשיך להיות בית חם לעובדים שאוהבים אותה.
Basketball | 14.08.16
3.
אתה מתחזה. אנחנו יודעים מי אתה , הרי
אתה מתחזה. אנחנו יודעים מי אתה , הרי פיטרו אותך בגלל שאתה סמרטוט ואתה מסתתר מאחורי כינוי מפוברק. אם לא שמת לב (ואיך תשים לב, בגלל זה פוטרת...) בראש המאמר נכתב "העזיבה באה בשנת שיא של נילית". אז אם יש לך ביקורת ספציפית בוא נשמע אותה באמת. אחרת, כדאי שתחזור לביבים מהם אתה מציץ כמו חולדה מגעילה ופחדנית.
Candy | 07.08.16
2.
איך אתה חושב שבעלי העבדים בדרום ארה"ב הרגישו?
איך אתה חושב שבעלי העבדים בדרום ארה"ב הרגישו? שמן הסתם אלוהים בחר בהם להיות נוגשי עבדים. איך אתה חושב אדם ששולט באלפי עובדים בכלכלה קפיטליסטית מרגיש? הוא כנראה צריך לצבוט את עצמו כל בוקר כדי להאמין שגדודי העבדים הממושמעים האלה קמים כל בוקר כדי לממן לו את היאכטה ואת הררי הכסף שאינם נגמרים. בתחילה הוא אינו מבין למה הם לא מתקוממים. הרי הם רבים יותר באופן שקשה לתפוש, למה הם לא מבינים שהם יכולים בעצם להתאגד לבד ולעשות הכל בלעדיו? אחרי כמה זמן הקפיטליסט מתחיל להאמין שכנראה שהוא באמת הגזע הנבחר. כמו הקצינים הנאצים במחנות הריכוז. הם לא הבינו בתחילה מדוע הקורבנות שלהם כה ממושמעים וצייתנים, במקום להתקומם בידיים ריקות ולרמוס אותם למוות בכוח מספרם העצום.
Bone | 07.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת