אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רשתות השיווק נגד יוניליוור: שוקלות להוריד מוצרים מהמדפים

75 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

74.
למה שוקלים? שיורידו מייד. הרשתות לא צריכות רשות
למה שוקלים? שיורידו מייד. הרשתות לא צריכות רשות מאף אחד. שיגלו בגרות שיקול של טובת הצרכנים!  אם לא - הצרכנים ממילא לא יקנו. ויזכרו לרעה רשת שליקקה לתלמה בשביל כמה שקלים רווח. אני ואחרים נעריך ונגיע לרשת שתודיע שהיא מסירה את מוצרי יונילבר עד סוף הפרשה, אפילו אם יקח הרבה זמן. נעדיף כל מוצר אחר רק שאינו משווק ע"י יונילבר. אל תשכחו שהמנכלית היא של כל החברות בקבוצת יונילבר, לא של תלמה בלבד. השקרים הוטשטוש כנראה אופייניים לכל החברות בקבוצה. האם מחכים לתביעה נגד חנות שמכרה דגנים נגועים בחיידקים ורק אז יורידו את המוצר? בסוף לא נאמין גם לרשתות המזון - והם יהיו בבעייה קשה יותר מזו של תלמה.
Cactus | 07.08.16
71.
אם כך נהג דבי, איך נהגה יפה אפרתי?
אם כך נהג דבי, איך נהגה יפה אפרתי? מבלי להטיל בה דופי חלילה, נאמר בידיעה שלכם שיפה אפרתי קדמה בתפקידה לדבי. אז מה היא עשתה? באיזה קו היא נהגה? העובדה שהרכילאית ליאורה תומכת בה וממיגה אותה כאשה ישרה, מה זה אומר? למה זה נחוץ?׳האם אנשים ישרים כפי שמעידה עליה גולדברג זקוקים למליצי יושר? מה המליצה אשת יחסי הציבור המוכשרת להנהלת החברה?ואם דעתה לנהוג בגילוי ובפתיחות לא התקבלה, למה היא לא התפטרה מייד, ואולי אני טועה..
Bug | 07.08.16
61.
בואו נשים דברים בפרופורציה: מה שנעשה ביוניליוור הוא
בואו נשים דברים בפרופורציה: מה שנעשה ביוניליוור הוא אמנם מחדל וצריך לתת עליו את הדין אבל ברצינות,כולנו אוכלים פלאפל,שווארמה ואלוהים יודע מה שבטוח שלא היו עוברים שום ביקורת מזון.  אז אמנם על השקר והכיסוי ראוי להעניש את החברה אבל להציג את זה כסכנה לבריאות הציבור? נו ברצינות
Flame | 07.08.16
57.
מנכ"לית יוניליוור ענת גבריאל שיקרה לציבור ומכרה לוקשים
מנכ"לית יוניליוור ענת גבריאל שיקרה לציבור ומכרה לוקשים כדי לקדם את המוצרים של החברה שלה  צריך לזרוק אותה לכלבים  מתי מעזיבים כבר את המנכלית הכושלת? תשמעו יכול לקרות , קורה כל הזמן בחברות הגדולות אך מטפלים מיד וביושר ניהול המשבר כאן הואהשערוריה והמנכלית האוילה צריכה לעוף וגם צריך להפסיק עם אכילת מוצרים מהונדסים ועמוסים בחומרים כימיים וחומצות וכדומה שהורסות לנו את הקיבה ומערכת העיכול. תחזרו לפירות, ירקות אורגניים, קטניות ומוצרי בסיס ותכינו מהם מטעמים. גם יותר זול, גם הרבה יותר בריא וגם פחות מזהם.  קיצור תלמה צריכה לקבל מכה רצינית לפנים  וקנס של 10 מיליון שקל 
Pumpkin | 07.08.16
55.
קצת פרופורציה - אי אפשר להשוות בין המקרה
קצת פרופורציה - אי אפשר להשוות בין המקרה הזה לבין פרשת רמדיה שם תנוקות שילמו בחייהם או שנגרמו להם נכויות קשות ופגיעות קשות בהתפתחות. במקרה הזה הבעיה הרפואית לא באותו סדר גודל. לעומת זאת התנהלות החברה ובראשה המנכ"לית ממש שערוייתית ולא אתפלא אם יוניליוור העולמית תדיח אותה. מבחינת רשתות השווק, כל הסיפור לא קשור בכלל לאמינות שלהן מול הלקוחות אלא כל מה שהן רוצות זה הנחה גדולה יותר מיוניליוור
Fries | 07.08.16
52.
הציבור הולך מדי יום לאכול במסעדות ופיצוציות ומזון
הציבור הולך מדי יום לאכול במסעדות ופיצוציות ומזון מהיר שם מעסיקים סודנים עם צהבת שמשתעלים אל תוך האוכל. מעסיקים שב"חים. מעסיקים בני נוער שאפס הגיינה בתקופת החופש. אז זה לא מפריע לכם? אם זו רמת הפיקוח על מפעלי המזון הגדולים בישראל תבינו מה רמת הפיקוח על המסעדות (כולל הכשרות.. משחדים את משגיחי הכשרות להעלים עין גם על בשר מוברח וביצים מוברחות).
Cactus | 07.08.16
45.
מיסכנים יוניליוור, יפסידו מליונים. לא בגלל שהצרכנים יענישו
מיסכנים יוניליוור, יפסידו מליונים. לא בגלל שהצרכנים יענישו אותם. זה ברור שהצרכנים פראיירים ועוד שבוע המכירות יחזרו. אלא בגלל שיאלצו לפטר את המנכלית. ולא שתעוף בבעיטה בתחת כמו שמגיע לה, אלא במצנח זהב מצופה פלטינה ויהלומים.  זה המהלך שיפגע ביוניליוור יותר מהכל.
Bullhorn | 07.08.16
40.
לשקר בישראל אין מחיר. יש לך ראש ממשלה
לשקר בישראל אין מחיר. יש לך ראש ממשלה שהוא שקרן סידרתי ועד עכשיו לא שילם על כך דבר. אותו הדבר הולך להיות עם יוניליוור. במקרה שמשרד הבריאות אשכרה יעשה משהו, המנכ"לית הפושעת שלהם עדיין לא תתפטר או תפוטר, במקרה הטוב תקבל העברה לתפקיד עם יותר כסף בתור בונוס על כך שעשקה את הישראלים במשך שנים.
Lobster | 07.08.16
38.
4-5 חברות שולטות ברוב מוצרי הצריכה. כל אחת
4-5 חברות שולטות ברוב מוצרי הצריכה. כל אחת מהן מחזיקה עשרות מותגים ומאות מוצרים. בן אדם מהישוב בכלל לא מכיר אילו מותגים יוניליוור מחזיק בכלל. דיבורים על חרם הם ריקים מתוכן במצב כזה, והפגיעה, אם בכלל, תהיה בקורנפלקס, וגם זה רק במדיה ותהיה אלטרנטיבה זולה, ולבטח לא תהיה ארוכת טווח, כי הזכרון הישראלי הוא קצר מועד כמו פוסט בפייס....לדעתי, היחידה שלבסוף תצא נשכרת מכל הסיפור, תהיה דווקא המנכ"לית...תקבל חבילת פיצויים מוגדלת כדי שתלך. תקנה לה עוד וילה ותמצא עבודה אצל מישהו אחר מהחונטה, כי שם, זה "סופו" של כל מנכ"ל כושל...
Paw | 07.08.16
34.
יוניליוור צודקים, עוד חודש הקהל ימשיך לרכוש כרגיל.
יוניליוור צודקים, עוד חודש הקהל ימשיך לרכוש כרגיל. כאילו כולם לא היה. אז מה עם כמה מאות צרכנים רכשו מוצרים עם חיידק מסוכן. זה ממש לא צריך להפריע לחברה הגדולה בתחום להמשיך למכור עשרות מותגים. כמו שנאמר הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם ... בבריאות ובמחיר.
Bullhorn | 07.08.16
26.
לנוכח הקונספירציה רחבת הממדים החליט גם ה CIA
לנוכח הקונספירציה רחבת הממדים החליט גם ה CIA להיכנס לעובי הקורה ולשלוח סוכנים סמויים ליוניליוור , תלמה , שופרסל , משרד הבריאות , משרד הדתות המשרד לאיכות הסביבה ולהתאחדות לספורט . במקביל הוקמה כבר בסוכנות אגף חדש לסלמונלות 
Box | 07.08.16
23.
תורידו את כל מוצרי יוניליוור מהמדפים לחודשיים. בחודשיים
תורידו את כל מוצרי יוניליוור מהמדפים לחודשיים. בחודשיים האלו תפשטו על כל המפעלים שלהם לביקורות. ותדרשו לקבל גישה לכל מפעל ייצור זר ממנו מיובאים מוצרי יוניליוור. רק כשזה יעלה להם בעשרות מליוני שקלים מהרווחים הם יקלטו. אחרת ימשיכו להתייחס לישראל באותו זלזול של המנכלית. זה מגיע מיוניליוור הבינלאומית. 
Butterfly | 07.08.16
22.
המדינה לא יכולה לעשות הרבה, גם לא בתי
המדינה לא יכולה לעשות הרבה, גם לא בתי המשפט. תתאגדו עם הקמעונאים ותתבעו אותם ייצוגית על גרימת נזק לכל המערכת הקמעונאית כתוצאה מאיבוד האמון שלכם, הצרכנים, במערכת. תביעה כזו תגלם נזק של פי כמה וכמה מהנזק שבתי המשפט/המדינה יפסקו להם על הרעלה ברשלנות.
Boomerang | 07.08.16
16.
אכן הפקרות ולמה שלא תהיה הפקרות כאשר שר
אכן הפקרות ולמה שלא תהיה הפקרות כאשר שר הבריאות הוא ישיש שנמנע מכל צעד כנגד קרטלי המזון ? למה שלא תהיה הפקרות כשאפשר להתל בכולנו ללא חשש כי אנחנו בסך הכל אזרחים קטנים ולא נחשבים ? חוסר התפקוד של הרשויות במדינה הזו הוא בזיון שאין כדוגמתו.
Pizza | 07.08.16
10.
זה ימוסמס במערכת המשפט, החברה תטען שהיא לא
זה ימוסמס במערכת המשפט, החברה תטען שהיא לא יכלה לפנות את האוכל כי זה עלה הרבה כסף ויפגע בכל אנשי החברה לכן הם הפעילו בדיקות קפדניות במהירות האפשרית. לכשהבינו כי יש לפנות את האוכל עשו זאת ושיחררו הודעה לעיתונות והתנצלות אישית. השופט יבין ויטיל כנס מדוד. כנס מדוד למי שלא יודע, מגולם במחירי המוצרים+עורכי דין+שאר הוצאות משפטיות. כלומר הכנס שהחברה תשלם זה בעצם כבר שולם והגיע מהכיס שלכם. אל תבזבזו את הזמן שלכם בלהתעצבן, תמשיכו הלאה, מי שהורעל/חלה/מת חבל, חלק מהחיים, זו מערכת "הצדק".
Seahorse | 07.08.16
4.
כל הסקטור הציבורי רקוב מהיסוד. מישהו מתפלא שמשרד
כל הסקטור הציבורי רקוב מהיסוד. מישהו מתפלא שמשרד הבריאות נרדם למשך חודש והאחרון להתערב בפרשה? כל הפקידונים רוצים רק עוד כסף. בנתב"ג רוצים רק עוד כסף. בחברת חשמל רוצים רק עוד כסף. סוחטים את המדינה עד העצם ומספקים תפוקה נמוכה ירודה בינונית במקרה הטוב וכושלת או לא קיימת במקרה הרע כמו בפרשה הזו.
Cactus | 07.08.16
1.
מדהים הכיצד אישה שיש לה ילדים מעמידה בסיכון
מדהים הכיצד אישה שיש לה ילדים מעמידה בסיכון ילדים של אחרים. שקר רודף שקר והחברות הללו אף פעם לא נענשות כי יש להן טריק סודי : בכל פעם שמשרד הבריאות פונה אליהם בטענות הם משיבים : טוב נסגור את המפעל ונפטר את כל העובדים ... וזה תמיד עובד.
Pizza | 07.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת