אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"גבריאל לא באה מהשטח ולא היתה ערוכה למשבר"

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
היה צריך לערב את המשטרה לגבי מי ניסה
היה צריך לערב את המשטרה לגבי מי ניסה בכוונה להרעיל ילדים מתוך המפעל. לפני שנים מצאתי רעל בתוך משקה ענבים קל ולאחר שפניתי למשרד הבריאות לקח להם 3 שנים להגיש תביעה נגד חברת המשקאות ושם השופטת נתנה קנס של 1000 ש"ח לחברת המשקאות, זה פשוט לעשות צחוק מהציבור סתם עונש ללא הרתעה, בשביל סכום כזה משתלם להם גם בפעם הבאה להכניס רעל למי שעשה זאת אז.
Corn | 08.08.16
42.
איזה שטויות: לוקר שאפילו לא יודע להטיס מטוס
איזה שטויות: לוקר שאפילו לא יודע להטיס מטוס (רק נווט), הוא עכשיו יו"ר של ארגון ענק. היא 10 שנים שם. עשתה כמה תפקידים לפני שקיבלה את התפקיד. מסכים עשתה טעות קשה וצריכה ללכת אבל לא בגלל שלא מלאה קופסאות בקורנפלקס לפני 25 שנה.
Bulb | 08.08.16
37.
סביר להניח שהמוצרים של רוב החברות הישראליות מזוהמים,
סביר להניח שהמוצרים של רוב החברות הישראליות מזוהמים, כאן מישהו כשל בהסתרה. ידוע שהתקן הישראלי בסטנדרד נמוך ומושפע מפוליטיקה מלוכלכת של לחצים מצד ההתעשיה -- אחרת זה לא היה קורה --  זה קרה בגלל הזנחה כתוצאה מאווירה שאפשרה זאת מלכתחילה.
Pin | 08.08.16
29.
המזל שלה שהיא במדינת ישראל, כאן שמים זין
המזל שלה שהיא במדינת ישראל, כאן שמים זין על האזרח אתם יודעים מה אפילו לא שמים עלינו זין פשוט משתינים עלינו בקשת!!!  בכל מקום אחר שאכת להם מהאזרחים/צרכנים שלה היא הייתה צריכה להתפטר אחרי שניסתה להאכיל אותנו בשקרים.  פשוט להקיא על המדינה הזאת!!! אויי אלוהים (אם יש דבר כזה) למה נולדתי במדינה הרקובה הזאת למה? למה?
Box | 08.08.16
26.
חרטוט. מי אלו הגורמים? אולי גורמים אינטרסנטים?! כאילו
חרטוט. מי אלו הגורמים? אולי גורמים אינטרסנטים?! כאילו שמנכ"ל יושב בתוך בועה, אין לו סמנכ"לים וראשי חטיבות, אין לו יועצים, אין לו חברת אם שמכתיבה את רוב הדברים. המנכ"לית בהחלט אינה טלית, ויש עליה אחריות, אבל אין לדעת מה באמת קרה שם. בכל אופן, אני יכול להניח כי היא תעזוב בקונסטלציה מסויימת, תזכה לחבילת פיצויים מוגדלת (כי ככה נוהגים במנכ"לים ששייכים לחונטה, אפילו אם הם נכשלו/כדי שלא תפתח פה), תהנה מקצת חופש, ובעוד שנה תצוץ כיועצת באיזשהו מקום - לא אתפלא אם אפילו ביוניליוור באזור אחר בעולם. היא תרוויח מכל הסיפור, והציבור "יקבל" קצת דם, יהיה מבסוט, ולא יבין כי קיבל קצת טיפות זיעה 
Paw | 08.08.16
25.
חוקי הטבע חזקים מאיתנו  ולכן משמסתמכים אל תעודות
חוקי הטבע חזקים מאיתנו  ולכן משמסתמכים אל תעודות המלצות ולא מעשים... זה,זה, זה בדיוק מה שקורה ...עולם ציני שלא בוחן קישורי אמת אלא , תעודות וניירות ושאר הפלצות...אנשים שלא חוו עבודה מקרבתה,אלא מהמזגן ,,,כל עוד הכל טוב גם קוף יהיה טוב אבל רגעי המשבר הם מבחנו של המקצוען ....תהיו אנשים טובים ..."חשוב להיות אדם חשוב,אבל חשוב יותר להיות אדם "...יום טוב לנו   
Hat | 08.08.16
12.
תגידו לי השתגעו כל האוכלי נבלות שמחפשים להחליף
תגידו לי השתגעו כל האוכלי נבלות שמחפשים להחליף אותה? מה קרה הייתה טעות, שיקרו לה בשטח הרצפה, היא סמכה על האנשים הללו ובגללם העבירה מידע לא נכון, ובניגוד להרבה אנשים היא ממשיכה לקחת את האחריות, כמו שמנכל צריך לעשות, בסך הכל יצאו 250 חבילות מחוץ למפעל! ולתקשורת, תפסיקו להרוס חיים של בנאדם כדי לקבל עוד כמה נקודות, הפכתם את הסיפור לחמור יותר מאסון מטרנה, די!
Car | 08.08.16
5.
תלמה = סלמונלה. כאשר המנכ"לית משקרת את הציבור
תלמה = סלמונלה. כאשר המנכ"לית משקרת את הציבור אין סליחה. היה צריך לאסוף מייד את כל הסחורה ולהוריד מהמדפים עד לסיום הבדיקות !!! הגברת חשבה להרוויח עוד כמה גרושים ולחצה להשתיק את הפרשה !!! צואת יונים + פרש חיות + סוכר = קוקומן.
Hat | 08.08.16
4.
איזה אומץ (או טמטום) צריך בשביל לעמוד מול
איזה אומץ (או טמטום) צריך בשביל לעמוד מול מאות אלפי משפחות ולשקר לא ידעתי רק בשביל "הלא ידעתי" היא צריכה לטוס הביתה. בכל מקרה אל תוותרו להם כי תוותרו גם בפעם הבאה כשיקרה פאק ביצור הם יצאו מזה א. לסגור את המפעל למספר חודשים לניקיון יסודי ב. להעיףאת הגברת הביתה ןשתאכל קונפלקס בוקר צהרים וערב
Box | 08.08.16
2.
אני לא מבין מה קורה פה? אז למנכ"ל
אני לא מבין מה קורה פה? אז למנכ"ל של מגה תאגיד אי-ידיעה פוטרת מעונש? עד כמה שאני יודע כשהאזרח הקטן לא יודע משהו לגבי חוק או נוהל והוא לא עומד בו הוא בדרך כלל משלם בכל מקרה... כמו השלטים הנחמדים במכס: "אי-ידיעה אינה פוטרת מעונש". כנראה צריך להוסיף סייג: "אלא אם אתם מנכ"ל, שר מכהן בממשלה, או קרובים בצורה כזו או אחרת לצלחת". איזו מדינה!
Trumpet | 08.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת