אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הירושה של כחלון: בור תקציבי של כ-37 מיליארד שקל ב-2019 וב-2020

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
כשהפטרון שלך הוא תשובה למה אנחנו מצפים. ?!
כשהפטרון שלך הוא תשובה למה אנחנו מצפים. ?!  הוא מוצץ את המדינה וכחלון כשר אוצר לא עוצר את כל מוצצי המדינה.  ביבי נותן לתרדים ולמתנחלים כחלון מאשר .כל נושא הבניה כישלון חרוץ של כחלון יחד עם המנכל שלו באבד שבטוח שהוא הכי חכם במדינה.  פתיחת ואחזקת התאגיד החדשה תמיכה של באבד עולה למדינה מליארד שקלים בשנה העיקר שכמה אנשים שהתעסקו ומתעסקים עם זה מתעשרים מאוד.  משה תחליף את הכוורת שלך ותשנה את קו המחשבה שלך . ההתנחלויות זו הפרה החולבת של המדינה. 
Toast | 10.08.16
19.
פחלון מכר את כולנו, כל הישראלים הנורמליים תמורת
פחלון מכר את כולנו, כל הישראלים הנורמליים תמורת כיסא בממשלת זדון ואבדון. איש רע, שונא אדם, עוכר עמו. כל פעילות האיש הרע הזה היא לסכסך בין היהודים לבין עצמם. שנאת האחים היא מורשתו של משה פחלון, והיא תצרב על מצחו כאות קין
Pumpkin | 09.08.16
13.
מתרסק כי זה לא טוב לביבי שמישהו מתחזק.
מתרסק כי זה לא טוב לביבי שמישהו מתחזק. ביבי לוקח רק קרדיט ומשאיר לכחלון את הכשלים. כחלון הוא סמרטוט רצפה מצויין ומירי גם תחטוף אם יהיו מדליות: נתניהו ירוץ להצטלם עם הספורטאים למרות שהם לא מתוקצבים וטסים לאליפויות על חשבונם בעיקר. (העיקר שענף הכדורגל המפואר מתוקצב ומשכורת שחקן בלאומית 38K ש"ח בחודש)
Rocket | 09.08.16
12.
ואסור לשכוח שהשנה הצלחנו לשנורר מהאמריקנים פי 2:
ואסור לשכוח שהשנה הצלחנו לשנורר מהאמריקנים פי 2: מה שנקרא : הצטיינות בבכיינות. (וגם עם זה אנו בגירעון) קיבלנו מענק מיוחד 5 מליארד$ להצטיידות (הסכם עם אירן) - המענק כבר רשום בחשבונאות הלאומית ("יצירתיות") למרות שעוד לא היתה ההצבעה בקונגרס (שכידוע תאשר אותו בגלל הלובי הבטחוני האמריקקי)
Rocket | 09.08.16
9.
מה כבר ניתן לצפות כאשר משיקולי קואליציה ממנים
מה כבר ניתן לצפות כאשר משיקולי קואליציה ממנים אדם עם השכלה אפסית בתחום לאחד מהתפקידים הכי חשובים במדינה. רפורמה מבורכת ככל שעשה בתקשורת הסלולרית עדיין לא אומרת שיש לו את ארגז הכלים לנהל תיק כל כך חשוב. ארורה הממשלה וארורים אלו אשר בהצבעתם הביאונו עד הלום. הרי הליכוד קיבל 25 קולות בלבד.... הפופוליזם חוגג...יאללה כפיים
Sushi | 09.08.16
6.
הכיפה. כחלון ,פיזר כסף לחרדים,רוקן את קופת האוצר,
הכיפה. כחלון ,פיזר כסף לחרדים,רוקן את קופת האוצר, אין מה לעשות צריך לזכור שכחלון הוא יוצא ליכוד ,ולכן מה שיוצא הליכוד זה רק הרס ושחיתות. בנוסף החרדים המזוהמים שלא מספיק שרק לוקחים מהמדינה,תוקפים אזרחים במדינה,חיילים שוטרים,כבאים,מקללים את המדינה,יורקים על נשים,זאת התרומה והתודה שלהם.
Magnet | 09.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת