אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האוצר נכנע: ישנה את תנאי חיסכון לכל ילד לטובת הבנקים

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
לצערי, עוד התקפלות של כחלון בפני הבנקים. עכשיו
לצערי, עוד התקפלות של כחלון בפני הבנקים. עכשיו הבנקים יפעילו על משקי הבית, זוגות צעירים עם ילד טרי, לחץ בלתי סביר לבחור בפיקדון בריבית אפסית כי הם מחזיקים בהם בXXXXX בדמות האשראי שהם נותנים (או יאיימו לסגור את הברז). והבנקים כמובן ינצלו את מוטת הכוח השיווקית/המאיימת שלהם - הבנקאים מהסניף - למשימה. מדהים
Processor | 14.08.16
38.
כשהייתי ילד (בסוף שנות השישים) ההורים שלי פתחו
כשהייתי ילד (בסוף שנות השישים) ההורים שלי פתחו לי קופת חיסכון "דן חסכן" דרך בנק הפועלים והפרישו לי סכומים נכבדים (המטבע היה אז בלירות) בהנחה שאגיע לגיל 18, יהיה בחשבון סכום נכבד שישמש אותי בתחילת דרכי.  בגיל 18עם אינפלציה של אלפי אחוזים היה ניתן לקנות  עם הכסף חפיסת מסטיק!! וזו לא בדיחה זה אמיתי לגמרי!! וזה בדיוק מה שיקרה גם כאן ומי שייהנה מזה יהיו הבנקים כמובן וחבל. 
Umbrella | 14.08.16
35.
לדעתי זאת תוכנית גרועה. לגרוע למשפחה מקצבת הילדים
לדעתי זאת תוכנית גרועה. לגרוע למשפחה מקצבת הילדים 50 שח לחודש בגין כל ילד זה פשוט להכניס משפחות מסוימות למינוס או פשוט לצמצם להן את סל הקניות. למה לסגור כסף לתקופות ארוכות. מה ירויח ילד שבהגיעו לבגרות יהיה לו חסכון של 10.000 ש"ח? עדיף שהכסף ישאר בידי ההורים ויעזור להם כאן ועכשיו בגידול וחינוך הילדים. אל תכניסו לנו יד לכיס. יש דרכים אחרות לעזור!!!
8Ball | 12.08.16
14.
לכל הבאים אחראי אני יתמצת את התשובה הכל
לכל הבאים אחראי אני יתמצת את התשובה הכל ילך לחרדים הגנבים הפושעים העובדים בשחור ולא מתגייסים לצבא שלא תורמים דבר למדינה שרק  משריצים ילדים ועושקים את החילונים שצריכים לסחוב אותם מהצבא עד למיתה מקווה שלא החסרתי כלום מהסטריוטיפ (וכל מי שחושב כמו שכתבתי כנראה לא פגש באופן אישי חרדי מימיו) 
Car | 11.08.16
7.
ל5 : נכון אתה צודק חרדים הם הרוב
ל5 : נכון אתה צודק חרדים הם הרוב ,  ואנחנו לא בעד דמוקרציה ... אנחנו בעד מלכות בית דוד . מה לעשות , התעקשתם על דמוקרציה , עוד כמה שנים אנחנו נבחור כי נהיה הרוב המצביעים !  ולא לפחד , חוק זה של הפרשות הגיע מחרדים , אז לפחות הכסף הזה ישמש את הציבור במקום שישאר למדינה ... תודה לחרדים ! חייבים להודות!
Dog | 11.08.16
6.
אוי כמה שאתה לא מבין, אם אתה חילוני,
אוי כמה שאתה לא מבין, אם אתה חילוני, על כול שקל שלוקחים לך הילד שלך יראה 25 אגורות בעוד 20 שנה. אם אתה חרדי, לא לוקחים לך (כי אתה לא עובד) והילד שלך (כול השישה עד חמיה עשר ילדים שלך יקבלו 50 ש"ח כול חודש מתי תבינו כול השרותים "חינם" האלו ההטבות לכולם שגפני והשודד השני ליצמן מארגנים גם חרדים שעובדים מקבלים הרבה יותר ממה שהם משלמים. כאשר נותנים טיפולי שיניים "חינם" משהו משלם את זה, אם לכם יש שניים שלושה ילדים ולאחר יש עשרה תעשו את החשבון, גם אם אתה משלם מיסים בדיוק כמו "חרדי השנה" שבחר גם לעבוד (השם ישמור) אז נצמצם את הבעיה שתי משפחות, שתיהם מקבלות אותו שכר לאחת חילונית שני ילדים לשניה חרדים שישה ילדים (הם רק בתחילת הדרך) טיפולי שינים לילד עולים 100 ז"א יש הוצעה של 800, החילוני משלם 400 והחרדי משלם 400 ע"י תשלום מיסים המשפחה החילונית תקבל טיפולים ב 200 החרדית ב 600 עכשיו זה מובן?
Controller | 11.08.16
5.
אם אתה מרוויח משכורת ואין לך 6 ילדים
אם אתה מרוויח משכורת ואין לך 6 ילדים כמו לחרדי הממוצע אז אתה מופסד פה כי אתה מממן אותם (הם יקבלו 300₪ בחודש ואתה 100₪, הכסף הזה ילקח ממך ולא מהם כי הם עובדים בשחור) הפתרון, לא צריך את כל הדבר הזה בכלל! הבעיה? תנאי של המפלגות החרדיות שמנסות להחזיר לעצמן את קצבאות הילדים לאט לאט. ממשלה אחרת? לא ישנה כלום, יקרה אותו דבר... יש לשנות את שיטת הממשל.
Bottle | 11.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת