אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תיקון עול בעוולה - חוק ההסדרים ומיסוי בעלי שלוש דירות ויותר

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
איכן הייתה כשלמדינה היה נוח שמשקיעים קנו דירות
איכן הייתה כשלמדינה היה נוח שמשקיעים קנו דירות כשהיה שפל בענף ונכנס לכם כסף מהמיסוי .אין ולא היה שום אפיק להשקעה בגלל הבנקים  שלא נותנים כלום להשקעה והם מוכרים את הכסף ב6% ריבית זו רמאות לשמה .ואתה מר כחלון המחייך פוחד להתעמת עם הבנקים. הטיקונים שלהם אתה עושה תספורות .ולנו שחסכנו לפנסיה את מגלח אותנו. המשקיעים יברחו לחו"ל .
Ezra137 | 08.09.16
20.
אנשים במידה ימכרו דירות שזו טעות לעשות כי
אנשים במידה ימכרו דירות שזו טעות לעשות כי אין איכן להשקיע .אנשים אלה יפלו על המדינה בכל מיקרה כי להם לא תהיה פרנסה מספקת בכדי להתקיים ואתה או המדינה תשלם על כך לבתי אבות וכדומה .אתה רואה רק לטווח הקצר בכדי לרצות את הצעירים לגרוף קולות לבחירות הבאות אל תנצל את התמימות היחסית שלהם אלה תפתור את הבעיות לעומק מה שכול ממשלות ישראל לא עשו .בושה אני כבר מתבייש לחיות כאן בארץ הזו לך תלמד מישראל כץ לעבוד 
Ezra137 | 08.09.16
18.
קשקשת מקושקשת. אצולת הממון מספסרת בהון, בקרקעות מקמבנת
קשקשת מקושקשת. אצולת הממון מספסרת בהון, בקרקעות מקמבנת לעצמה במגזר הציבורי פנסיות אגדיות והכסף המיותר הנותר ,הנעשק עבר למקרקעין ,כסף שהדיר את הדורות הצעירים הבאים מיכולות להחזיק בית לרכוש ולגדל משפחה . המבוגרים הוותקים גנבו את המדינה בשלל קומבינות. ומבקשים מהצעירים שישפכו את דמם עבורם ועבור רכושם. עכשיו מספסרים משמרים את הבועה באמצעות כסף ציבורי . לו רצו יכלו להביא חברה סינית זו הייתה מביאה מאות אוניות שיחנו מול נמל אשדוד חיפה שם יגורו אלפי עובדים סינים ויספקו דירה במחיר 50.000 דולר. יבנו ערים שלמות. הרי הסינים הציעו זאת לנהנתניהו . זה בחר לטייל על החומה הסינית ולא לענות.  ולא לא מנפצים את הבועה? כן לח"כ לשרים לרה"מ יש להם ולמשפחותיהם כול אחד שלוש ארבע חמש דירות. השלטון וההון כיום הם האוייב של האזרח הקטן. התקשורת מספרת ספורי אגדות. עורכי הדין הם הכנופיה שהסריחה את החברה הישראלית . 
Leaf | 02.09.16
14.
אני גם משכיר דירה..וכואב לי להעלות את השכר
אני גם משכיר דירה..וכואב לי להעלות את השכר דירה..אני לא יודע מה לעשות..לא נעים לי מהשוכר ומצד אחד אין לי ברירה..הממשלה המגעילה הזאת לא רואים בעניים לא אותי ולא את השוכר..מעניין אותם רק הכיס שלהם והבטן שלהם..מקווה ב"ה שהחוק הזה יפול כבר בקריאה ראשונה בכנסת..אז אני אשמח שאני לא יצטרך להעלות אפילו שקל 1..
Scooter | 25.08.16
10.
לעלות מהר את שכר הדירה כי :: **ביחס
לעלות מהר את שכר הדירה כי :: **ביחס לעולם הוא זול **לפני שיצא חוק שיגביל את העליה **עכשיו יש סיבה ולנצל זאת **להראות לכשלון שהטימטום שלו גדול **כל צרי העין יתפוצצו **כך צריך להתנהג עם כשלון הגנב מאת משקיע קטן בלי פנסיה צוברת וללא עבודה במגזר הממשלתי עם 12 שנת לימוד
Butterfly | 17.08.16
9.
איזה ״הגינות״ יש במס החדש? לא כל המשכירים
איזה ״הגינות״ יש במס החדש? לא כל המשכירים הם מיליונרים ו/או אנשים רשעים. אני מחזיק במספר דירות שקבלתי מהורי בירושה פלוס אחת שרכשתי עם רעייתי. שלמתי ואני נשלם הון תועפות על הדירות על אחזקתן ומיסים. איך יתכן שהאוצר בא עכשו ורטרואקטיבית מטיל עלי מיסים כל כך כבדים? גם אם ברצונו של כחלון לבלום משקיעים היה עליו להטילו רק מעתה ואילך ולא רטרואקטיבית. אני תכננתי את חיי הפנסיה שלי עם רעייתי בהתבסס על השכרת דירותי-עכשו כחלון שינה את כללי המשחק-מה עלי לעשות? הרי גם למכור את הדירות אינני יכול בגלל מס השבח האדיר עליהן!.אגב את הדירה שרכשתי לפני 3 שנים רכשתי בכספים שאני(פנסיונר) ורעייתי , חסכנו ב40 שנות עבודה כשכירים!והדירות האחרות הן בבניין שסבי בנה ב1938!השוכרים שלח אוהבים אותי(ממש כך) כיון שאינני מעלה את השכ״ד כל שנה אך עכשו לא נותרה לי ברירה. 
Tooth | 16.08.16
7.
ברצוני להוסיף מידע הסותר את הנאמר בכתבה. משפחתי
ברצוני להוסיף מידע הסותר את הנאמר בכתבה. משפחתי מעבירה השקעות נדל"ן מישראל לארה"ב. השיקול העיקרי. דירה בשווי מיליון שקל מגרדת 3000 ש"ח לחודש. כלומר עלינו להמתין 330 חדשי שכירות בשביל להחזיר את ההשקעה הראשונית. בארה"ב נכס שעולה 150 אלף דולר מושכר ב1,700 דולר לחודש, כלומר עלי לחכות 83 חדשים ע"מ להחזיר את השקעה. בארה"ב ממסים אותי מהנכס הראשון, אבל נטל המס נמוך משמעותית מנטל המס בישראל. את נכס ההשקעה האחרון בישראל, שלא ימוסה בגלל שיש רק אחד, אולי נשקול להשאיר בישראל, אם תהיה בריחת משקיעים ויהיו פחות נכסים מוצעים. ירידה בהיצעים פירושה עליה במחירים. אם הפערים בהשכרה ייסגרו משמעותית, נשקול לא להעביר את הנכס האחרון לארה"ב. בשביל שזה יקרה, השכירות צריכה רק להכפיל את עצמה, כי כאמור, נכס ראשון לא ממוסה בישראל, בעוד בארה"ב ממסים החל מהנכס הראשון. יש לי חדשות לא טובות בשבילכם. בגלל "בועת הנדל"ן, המספרים שציינתי לא ריאליים. שווי הדירה מיליון ורבע וההכנסות ממנה פחות משלושת אלפים. והפערים רק הולכים וגדלים. ואת הנכסים שלי פה קניתי בהרבה פחות מ150 אלף. רוצים את המספרים האמיתיים? 125, 130 ו144 אלף. ממכירת נכס אחד בישראל, שהכניס אז בסביבות 2000 שקל בחודש משכירות. מסקנה : פראייר מי שבכלל קונה דירות בישראל במטרה להשכיר אותן. אין דרך אחרת לתאר זאת. שיקולים לא כלכליים. "ציונות" עם ובלי מרכאות. בתכלס, זה פשוט לא משתלם.
Barack | 13.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת