אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ערעור המס של שרגא בירן: השופט הסתיר גם קשר משפחתי של שותפו לשעבר לאיש העסקים

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
אז כבר כשקיבל את העבודה בחברות של בירן
אז כבר כשקיבל את העבודה בחברות של בירן היה קשר משפחתי? האם מדובר על חברות ציבוריות? כי אם כן כבר אז יש מקום לחקירה על העסקים המשותפים. בוודאי שנדרשת חקירה לגבי המשפט הנוכחי שחייב להיפסל. כבר היום הציבור אינו מאמין בבתי המשפט אבל עדין אין לו הוכחה חותכת. המקרה הנוכחי יפרק את שלטון החוק אם יעבור בשתיקה.
Radio | 13.08.16
29.
אז כבר כשקיבל את העבודה בחברות של בירן
אז כבר כשקיבל את העבודה בחברות של בירן היה קשר משפחתי? האם מדובר על חברות ציבוריות? כי אם כן כבר אז יש מקום לחקירה  על העסקים המשותפים. בוודאי שנדרשת חקירה לגבי המשפט הנוכחי שחייב להיפסל. כבר היום הציבור אינו מאמין בבתי המשפט אבל עדין אין לו הוכחה חותכת. המקרה הנוכחי יפרק את שלטון החוק אם יעבור בשתיקה.
Radio | 13.08.16
24.
אז שיעוף מהשיפוט. באמת, שופט שפוסק שהכנסה של
אז שיעוף מהשיפוט. באמת, שופט שפוסק שהכנסה של כמיליון ש"ח בשנה, שמצריכה אופרציה של שלושה אנשים היא 'הכנסה צדדית' הוא שופט מושחת במקרה הרע או שניגוד העניינים וההכרות המוקדמת השפיעה עליו. לא צריך להיות מומחה לענייני מיסוי כדי להבין את זה. שרגא בירן הוא איש עשיר, אבל לא מיליארדר והכנסה של מיליון שקל בשנה היא הכנסה משמעותית גם עבורו. 
ranb | 12.08.16
18.
למישהו היה ספק שמערכת המשפט מושחתת? גם אם
למישהו היה ספק שמערכת המשפט מושחתת? גם אם השוחד לא עובר במעטפות הוא ניתן בדיוק בדרך שזה נעשה במקרה הזה. העדפת מקורבים. שופטים שעבדו במשרדים שייצגו בנקים פוסקים בתביעות נגד לקוחותיהם לשעבר, ואולי גם לעתיד. ועכשיו תחשבו שיתכן מאד ששופט מסוים נבחר כסוס טרויאני של משרד מסוים בתוך הרשות השופטת. כל יום במדינה הזו הוא יום מבוזבז. תכוונו את הילדים שלכם להגר מפה וכמה שיותר מוקדם.
Cone | 11.08.16
15.
חברים זה פשוט מגוחך, עוד מעט יצאו בכותרת
חברים זה פשוט מגוחך, עוד מעט יצאו בכותרת שהבן של השופט נסע פעם בקו 63 וסבתא של בירן לחצה על הלחצן לעצור את האוטובוס. יש גבול למונח גילוי נאות, ספק רב אם לכבוד השופט היה את המידע על קשרי המשפחה של אחותו של שותפו לשעבר שנפטרה עוד ב-88. זה פשוט עצוב שאנחנו מבלים זמן ומשחיטים אותו בהתייחסות לפרשות פקטיביות במקום להסתכל על הנושאים האמיתיים, על גובה דמי הניהול שאנחנו משלמים, על מסלול הטלויזיה היקר, על כל כך הרבה דברים אחרים שצריך לבער קודם. לשופט הנכבד צר לי שאנו חיים היום בעידן של פופוליזם זול, של כותרות ריקות מתוכן שההצדקה היחידה היא לצרף שם של שופט לבעל הון כזה או אחר. שיהיה לנו בהצלחה,
Bulb | 11.08.16
14.
חמור ביותר !  אם הפרטים נכונים , מדובר
חמור ביותר !  אם הפרטים נכונים , מדובר במשוא פנים בכוונה תחילה של שופט במערכת המשפט של מדינת ישראל . להחלטתו יש גם השלכות כבדות של אובדן מאות מליוני שח למדינה ממיסוי . על בקורת המשפט ומבקר מדינה לבדוק מיידית את העניין ולהסיק מסקנות . בכל מקרה צריך לבטל את החלטת השופט .
Controller | 11.08.16
9.
חוק הפסלות חייב לכלול את כל צורות ההכרות.
חוק הפסלות חייב לכלול את כל צורות ההכרות. השופט חייב להיות זר לנשפטים יש מרכיב של הזדהות והעדפה בכל צורה של קירבה וזה פועל נגד הנשפט מנגד, והצדק בכלל. לדוגמה שופט ממוצא רומני מבלי משים יהיה לו הזדהות עם נשפט מאותו מוצא, לא כך הדבר כשכולם מאותו רקע. 
Candy | 11.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת