אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יש נציב: השופט דוד רוזן מונה לנציב הביקורת על הפרקליטות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
לא ברור למה גרסטל התפטרה .היא הרי כנשיאה
לא ברור למה גרסטל התפטרה .היא הרי כנשיאה לשעבר ברמה של שופט ביהמ"ש העליון.לרוזן נרמז כנראה כי לא ימונה לעליון אז הנציב הוא כמו מינוי לעליון .לאור פרשת הולילנד מאחלים לרוזן הצלחה .אלה שבעליון, יכולים ללמוד ממנו איך לא יוצרים סחבת.יש בעליון כאלה שמכהנים שם שהם קטנים לידו .
Puzzle | 27.08.16
13.
מעניין איך הפרקליטות תתמודד עם המינוי, השופט רוזן
מעניין איך הפרקליטות תתמודד עם המינוי, השופט רוזן לא יסכים לקבל את היחס שקיבלה הילה גרסטל מהפרקליטות. יש להניח שכל הפרקליטים שניסו להליך אימים על הילה גרסטל יחשבו פעמיים לפני שהם יוצאים על השופט רוזן; הוא לא יצא פרייר.
Planet | 13.08.16
12.
ברכות על המינוי הראוי המקצועי והמתאים. איחולים לשופט
ברכות על המינוי הראוי המקצועי והמתאים. איחולים לשופט רוזן על התפקיד החדש . התפור על פי מידותיו. חיוניות הביקורת על התביעה הכללית - פלילית ואזרחית - איננה צריכה עוד הסברים. אין לי ספק , על יסוד היכרותי עם השופט רוזן בתפקידו כראש המחלקה המשפטית בנציבות תלונות חיילים תחת פיקודו של האלוף דני מט , אליו הועברה לחקירה עתירתי נגד הרמטכל אהוד ברק על שיבוץ חיילי מילואים ללא הכשרה צבאית לפעילות תחת אש , שהוא יגבר על מגבלות התפקיד ויידע להוציא מתחת ידיו דוחות שיטלטלו את מערכת התביעה עד שתחזור למושכלות ראשונים של שמירה זהירה וקפדנית על זכויות האדם בכלל ועל זכויות האדם במשפט בפרט.  בשבת הזו יהיו רבים שיגיעו אל בתי הכנסת כדי להתפלל ולבקש את הצלחתו של השופט רוזן בתפקידו זה. לטובתו ולתפארת מדינת ישראל.  להערכתי , אם יש מישהו שבכוחו ובאישיותו יכול להשיב עטרה למקומה , הוא השופט רוזן. כמותו יש מעטים ואילו היו מקימים במשרד המשפטים יחידה עצמאית של ה- 'בלתי משוחדים ' - שאינם ניתנים לקניה, השופט רוזן היה מפקדם. בהצלחה רבה ותודה על הסכמתך לקבל את התפקיד . 
Car | 12.08.16
5.
האזרח ז'אן זלינגר מברך את האזרח - השופט
האזרח ז'אן זלינגר מברך את האזרח - השופט המכובד רוזן ומאחל לו הצלחה במילוי תפקידו - אתה ראוי לתפקיד והציבור מחכה ממך לרבות ! ההצלחה בתפקידך תהיה במידה ובמקום ביקורת לאחר מעשה בכל ענין אתה הוא שלאחר שתלמד את הכשלים תמליץ למערכת איך למנוע אותם מראש ואז יהיה טוב גם לאזרח שיקבל את יומו וגם למערכת שהעומס עליה ירד(כיום הרבה אזרחים מרגישים שאין הם מקבלים את יומם ביית המשפט דבר המסכן את הדמוקרטיה) כמו כן אני ממליץ לך כי בהזדמנות זאת תמליך לשרה ולמערכת האם היום ההכשרה שניתנת לשופטים היא מספיקה ואיך אפשר להעלות את רמת השיפוט תוך סינון מועמדים (שמחפשים סידור לפנסיה) והתמקצעותם בתחומים ספציפיים (כיום ברוב התיקים גם שופטים איכותיים ממנים מגשר ) ושוב בהצלחה שבת שלום
Raindrop | 12.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת