אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קרן הגשמה של אבי כץ בדרך לבורסה בת"א

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
ידידי, נכון השם גיל הוא בדוי אבל אני
ידידי, נכון השם גיל הוא בדוי אבל אני סתם לקוח פרטי מרוצה מאוד של הגשמה. צר לי עליך שאתה פשוט לא מסוגל לקבל שישנם אנשים מרוצים ומרווחים היודעים לפרגן והשמחים לשתף בכך אחרים וכך להעניק להם ת'ביטחון לעשות קצת כסף בשנים אלה של בצורת בהשקעות אלטרנטיביות. אתה תישאר איפה שאתה, מדוכדך ומקטר על העולם.
Mustache | 15.08.16
11.
בקיצור מעתה לא נקבל בנייד דף נחיתה עם
בקיצור מעתה לא נקבל בנייד דף נחיתה עם פרסומי התשואה של הגשמה, שמימלא אינם מבוקרים וספק אם נכונים. אז איך מעתה יציעו ? פחות או יותר כמו שקנדה ישראל עושים כעת. ללא מספרים , הירשם ונחזור אליך. אבל משם, אחרי שיש מייל, איך מציעים לעד 35 ? מעניין אם לכאן הרשות תיכנס או שתבחר להעלים עין.. 
Anchor | 15.08.16
6.
בימינו דווקא השקיפות לעיני כל יוצרת ביטחון יותר
בימינו דווקא השקיפות לעיני כל יוצרת ביטחון יותר משיווק פרטני, כיון שפעולות השיווק חשופות יותר וניתן לעקוב אחרי הביצועים, ההיסטוריה וכו' גם על ידי אנשי מקצוע, תחקירים, בדיקות אובייקטיביות וכדומה, שככלל אינן ברשות המשקיע הקטן אליו מגיעים בשיווק הפרטני.
Magnet | 15.08.16
4.
חוזי השותפות המוגבלת בין הגשמה חמשקיעה שבהם הגשמה
חוזי השותפות המוגבלת בין הגשמה חמשקיעה שבהם הגשמה הינה שותף כללי רחוקים מלייצג את האינטרס של השותפים המוגבלים. הגשמה מצהירה כי לא ערכה ולא בדקה את תחזיות היזם וכי אינה לוקחת שום אחריות על המצב המישפטי או המיסויי. הבחירה באודי נכונה. לולא בחירה זו היא היתה נסגרת מחר. 
Planet | 15.08.16
3.
Game Over ל"הגשמה". כבר לא יוכלו לפנות לכל
Game Over ל"הגשמה". כבר לא יוכלו לפנות לכל האינטרנט בפרסום צעקני ולגייס מאות מיליונים בשנה. גם אמיר ברמלי ("קרן קלע"), בשלבים המוקדמים של נפילתו, היה שמח לשתף פעולה עם הרשות ואף הגיש, כמו "הגשמה", טיוטת תשקיף. אמיר ברמלי, יש לציין, היה גם שותף ב"הגשמה" והציג את "הגשמה" כזרוע של "קבוצת רוביקון". אני נותן ל"הגשמה" חצי שנה. זה זמן החיים לאור שלב האכיפה פה.
Processor | 15.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת