אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אקסטל: "קרובים מאוד להשיג מימון"; המחזיקים:" מכנסים אסיפה דחופה"

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
בתור משקיע אני לא מתנגד לאסיפה. אתה תוכל
בתור משקיע אני לא מתנגד לאסיפה. אתה תוכל לקבל תשובות יותר טובות מהחברה איך מתקדמים העניינים וזה דבר טוב. גם לי לא נראה שתהיה בעיה עם המימון ואני מאמין לחברה שהמימון יסגר בקרוב לאחר שרוב הפרטים כבר נסגרו. פה בישראל מאז ומעולם היה עליהום על חברות ועושים רעש על שום דבר. מדובר בחברה גדולה מאוד במונחים ישראלים , שווי הון עצמי מעל 4 מילארד ש"ח , שווי נכסי נקי הרבה יותר גבוה מההתחיבויות. צריך להבחין בין בעיה תזרימית לצורך מימון תשלומי האג"ח לבין הצורך להשיג מימון לפרויקטים וזה לא בדיוק אותו הדבר , במקרה הראשון הייתי יותר מוטרד , החברה תמיד יכולה להקפיא פרויקט או למכור חלקים מהפרויקטים שיש לה וכך להוריד התחיבויות. המצב הרבה יותר טוב ממה שמצטייר לפחות לדעתי.
Clover | 16.08.16
2.
חבורת חוכמולוגים מה אתם רוצים ? לכו לתשובה
חבורת חוכמולוגים מה אתם רוצים ? לכו לתשובה וללבייב שיגלחו אתכם שוב.. מישהו כאן חייב לכם ולא שילם ? מה אתם חושבים שהכל הולך חלק ? החברה הזו היא חברה ענקית. תלמדו למי נתתם את הכסף בהנפקה... זה שאין לכם מושג זה ברור כל פעם מחדש.... הרבה מכם יאכלו את הכובע בקרוב. תקנו כרטיס טיסה לניו יורק ולכו ללמוד עם מי יש לכם עסק לפני כל הקישקושים שלכם כאן בארץ.... איזה אסיפה ועל מה? מודיעים לכם שעד סוף החודש הסכמי הלוואות ייחתמו , וכאן הגאונים המוסדיים החכמים מה בדיוק רוצים לעשות? להפחיד את הבנק המלווה ? מה בדיוק אתם רוצים חבורת אהבלים ?
Elephant | 16.08.16
1.
חקירת רשות !!! מי נתן למי מעטפות ואיפה
חקירת רשות !!! מי נתן למי מעטפות ואיפה ? שמישהו משלם ריבית עודפת והוא גם מגיע במיוחד מארה"ב ששם יש אין סוף כסף בריבית אפסית אז מה המשמעות ? סיכון מיותר לכספי המשקיעים !!! והציבור - רוצו תבדקו מי קנה לכם אג"ח  בקרנות או בקופות ותתבעו את המנהלים שיהיו זהירים פעם הבאה !!!
Cherries | 16.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת