אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בדידותו של חוקר החלל

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
אני לא יודע אם אתה מדבר אליי כי
אני לא יודע אם אתה מדבר אליי כי המערכת הזאת דפוקה אבל אולי הhash function בגרסאת הבטא החזירה רק שלוש אפשרויות (מודולו 3 לדוגמה) אבל עכשיו זה 2 בחזקת 32. הסיכוי, כיום לקבל את אותו היקום הוא בדיוק 0 כי הקלט מוגבל ל32 ביטים או 4 בתים ופונקציית הhash מחזירה טיפוס int אשר, בגודל 4 בתים. אם שני עולמות זהים יווצרו משני מספרים שונים, ע"פ עקרון שובך היונים בהכרח יהיה עולם אשר לעולם לא יוכל להיווצר.
8Ball | 23.08.16
20.
אתה מדבר שטויות. אני שיחקתי מיינקראפט עוד בבטא.
אתה מדבר שטויות. אני שיחקתי מיינקראפט עוד בבטא. היו בדיוק 3 עולמות. שאכן כל אחד נוצר על ידי מספר hash. אבל היו רק 3 כאלה. ואם אתה מקבל את אותו המספר אתה תקבל גם את אותו היקום. כשמיינקראפט התקדם ועם הזמן האלגוריתם שוכלל ויצירתי היקום באופן רנדומלי התפתחה, הם הוסיפו "ביטים" למספר מה שהעלה את כמות האפשרויוץ הרנדומליות ליקומים שיבנו על ידי כל מספר, אך עדיין, אותו מספר ייתן את אותו עולם. ככל שמספר הביטים עלה, כך גם עלתה הסיבוכיות ובאופן כללי הסיכוי לקבל 2 יקומים זהים הלך והפך קטן. אבל אם מראש היית מכניס את אותו המספר כמו חבר שלך העולם נבנה באותה הצורה. אני מניח שזו הדרך שבה זוג השחקנים בכתבה מצאו אחד את השני וניסו להיפגש
Bowtie | 18.08.16
12.
שמח שאתה נהנה. זה מה שהכי חשוב. זה
שמח שאתה נהנה. זה מה שהכי חשוב. זה בדיוק מה שאני הולך לעשות. על מה שראיתי בעצמי, ביוטיוב ובטוויץ אני מוכן לשלם 15$ - 20$ לכל היותר (אם מוסיפים אפילו DLC אחד בתשלום אז בכלל לא מתכוון לגעת). ולדעתי לא רחוק היום שניתן יהיה לרכוש במחיר זה בין אם באיזה באנדל או בסייל.
Pizza | 17.08.16
10.
קניתי ב-50, במקום ב-60, ואני דווקא נהנה. יש
קניתי ב-50, במקום ב-60, ואני דווקא נהנה. יש שם כמה מראות שמומלץ לחוות, ביניהם כוכבי Paradise/Gaia יפהפיים, כוכבי אוקיינוס ויצורים עצומים של ממש. אבל כולם שיחקו שעה והחליטו שהם שונאים את זה. נכון, זה לא "משחק השנה", והמשחקיות שלו בהחלט לא מתחרה במשחקי AAA של ממש, אבל אבל זו חוויית-גיימינג נהדרת שהרבה מפספסים בגלל הייפ מוגזם ושנאת המונים עיוורת. באמת אפשר לשבת ולחכות שהמחיר יירד, אבל אני לא מצטער, אני אישית מקבל את התמורה שציפיתי לה.
Bee | 17.08.16
3.
לא האמנתי למילה אחת שמורי הוציא מהפה וכל
לא האמנתי למילה אחת שמורי הוציא מהפה וכל אחד שדיברתי איתו על המשחק שחיי בהייפ מטורף כמו גרופית בת 12, ניסיתי להסביר לו שלא כדאי לצפות לכל כך הרבה (ללא הועיל). קניתי כי ידעתי שאני מוגן בשעתיים הראשונות. קיוויתי להתבדות אבל זה לא היה המקרה. לא כל כך קל לעבוד עליי חבריקו. מה שכן אני תמיד מקווה לטוב אבל מכסה את כל הבסיסים לפני שאני שורף 60$.
Pizza | 17.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת