אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מי העיר הטובה ביותר בעולם?

44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
אדלייד ופרת' ערים נוראיות. הכל פרבר אחד גדול
אדלייד ופרת' ערים נוראיות. הכל פרבר אחד גדול עם פקקים מכאן עד הודעה חדשה, בלי תחבורה ציבורית, בלי מה לעשות בלילה. הן ערים די מסוכנות כיוון שכולם במכוניות רק אנשים משונים ושיכורים מסוכנים מסתובבים ברחובות. חוץ מזה שבאדלייד בקיץ איזה 45 מעלות. פשוט מזעזע.
Processor | 22.08.16
29.
עם כל הקשיים וההסתיגויות, מערכת הבריאות בישראל היא
עם כל הקשיים וההסתיגויות, מערכת הבריאות בישראל היא אחת הטובות בעולם. מי שיודע מה קורה היום באנגליה ואפילו בגרמניה (שהיתה אחת הטובות בעולם בשירותי הבריאות) יודע להעריך מה יש לנו, כמובן לא תזיק הזרמת כספים לשירות הבריאות הציבורי, כדי לשפר את השירות ולהוסף רופאים ואחיות לרווחת הציבורץ
Seahorse | 20.08.16
25.
אייך הגעת שפרת דומה לבקעת ים המלח?לדעתי העיר
אייך הגעת שפרת דומה לבקעת ים המלח?לדעתי העיר הכי נעימה לחיות באוסטרליה.מערכת רפואה גרועה?לא ראיתי זקנים שוכבים במסדרון,בדיקת מאריי תוך ימים לא חודשים בישראל.אולי רופאים פחות טובים מבישראל וגם זה לא מבוסס,אבל היחס והטיפול הרבה יותר טוב
Tree | 19.08.16
22.
בטורונטו היה להם עד לפני כמה שנים את
בטורונטו היה להם עד לפני כמה שנים את רוב פורד, ראש עיר שיכור ונרקומן שמת לא מזמן. האמת, לפחות הכניס קצת חיים בעיר המשעממת הזאת. רוב הישראלים שחושבים שהכל נפלא במקומות אחרים הם כאלה שמעולם לא ממש חיו בחו"ל לתקופה של מעבר לטיול, שבו הכל נראה אחלה.
Cocktail | 19.08.16
13.
המבורג לחה, קרירה וחשוכה ... מינכן הרבה יותר
המבורג לחה, קרירה וחשוכה ... מינכן הרבה יותר יפה, כיפית ושובבה. ונקובר עיר יפהפיה, נקיה, מאוד מיוחדת בגלל רב התרבותיות (סינים, יפאנים) הטבע כ"כ נקי שאנשים יוצאים לדוג בפרייזר (או בקפילנו) בעונת נדידת הסלמון - וחוזרים עם דגים עצבניים באורך של 70 ס"מ הביתה. סלמון הוא דג רב עוצמה! אנשים שם קמים באוטובוס (או ב-sky train) כשרואים איש זקן (ילדים בגיל עשרה אפילו יעזרו לו לשבת) - בעיני זה החלק המשמעותי ביותר : היעדר ההשחתה הערכית. ונקובר יקרה מאוד, כמו ישראל ויותר. בסיאטל קפה איכותי עולה 1$, בונקובר זה 2$ (כל המחירים כפולים מאשר בארה"ב) הפרברים זולים לשכירת דירה: ברנבי: פרבר מכוער ותעשייתי, ניו וסטמינסטר: עיר סינית מנומנמת (כמו נס ציונה) עם 7 חנויות לבגדי כלה ברחוב הראשי ... (כמה מתחתנים שם!?!) האקלים של ונקובר חשוך, מדכא, לח, ואפרפר מאוקטובר עד אפריל. באפריל השמש יוצאת (כל לילה גשם) הקיץ נעים מאוד. (יש שלג קל בחורף שאינו מצטבר כמעט - הטמפרטורה לא יורדת מתחת ל-0)
Cloud | 19.08.16
3.
כל יומיים יוצא כזה מחקר. אבל עובדה היא,
כל יומיים יוצא כזה מחקר. אבל עובדה היא, שמערכות הרפואה בניו זילנד ואוסטרליה הן הגרועות בעולם, התחבורה הציבורית נוראית, הכבישים נוראיים, ומזג האוויר קשה לחיים נורמליים. האנגלו-סקסים פשוט מומחים בשיווק והגירה זה חלק מהותי מהכלכלה שלהם, אז משכנעים אותך ש "שם" יותר טוב. לחיות בפרת' למשל זה כמו לחיות בבקעת ים המלח. לחיות באוקלנד זה כמו לחיות בעיירה בדואית (מבחינת איכות הבתים) עם הקור של שוייץ.
Bottle | 19.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת