אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המכונית האוטונומית כבר כאן: אובר תתפעל לראשונה צי מוניות חכמות

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
משעשע - אתה מנסה לפסול את המכונית האוטונומית
משעשע - אתה מנסה לפסול את המכונית האוטונומית על סמך מקרה שבו נהג *אנושי* הרג עשרות אנשים? לאילו ימים יפים נתגעגע? לימים שבהם הכבישים בסופי השבוע מסוכנים בגלל נהגים שתויים? לימים שבהם אנשים נהרגים בגלל שהנהג האחר הסתכל בסמארט פון? הקושי הגדול בפיתוח מכונית אוטומטית הוא ההתנהגות חסרת האחריות של הנהגים האנושיים. אבל אין טעם להתווכח - הכלכלה בסוף תכריע. אתה תוכל לנסות להתעקש לנהוג בעצמך - ולשאת בעלויות. 
Blowdryer | 19.08.16
19.
האם אתם רוצים להסיע את ילדכם על כביש
האם אתם רוצים להסיע את ילדכם על כביש שעליו נוסעות גם משאיות המוות האוטונומיות של החזרזיר הקפיטליסט טרוויס קלניק? זוכרים איך נראה פיגוע שבו ג'יהאדיסט מטורף לקח טרקטור, משאית, או אוטובוס, ודהר לתוך קהל אנושי? עוד תתגעגעו לימים היפים האלה. בעלי Otto לשעבר כבר גרפו את הכסף לכיסם וכעת הם דוהרים בגי'פיי ה-4X4 הנוצצים שלהם לעבר השקיעה בצחוק אדיר. הם מבחינתם עשו את שלהם, עכשיו זה טרוויס קלניק שנשאר עם כאב הראש של התאונות הקטלניות. בעצם - כאב הראש וההרוגים הם רק שלנו. המשמעות היחידה של "הנהג האנושי" היא שבמקרה של תאונה קטלנית, במקום X הרוגים, יהיו X+1, ולקלניק יהיה התירוץ המשפטי לטעון שהוא אינו אשם, זו אשמת הנהג האהבל (מן הסתם הוא צודק, אהבל מי שמתנדב לשמש בשר התותחים של החזרזיר קלניק בעבור חופן דולרים). קלניק כבר מסודר. הוא מכוסה מכל בחינה משפטית ופטור מכל אחריות. איך אתם חושבים עוכרי דין מסוג קלגסבלד ושות' עושים כסף? מלתפור לחלאות שמפוצצות בכסף קפיטליסטי גזול דוגמת קלניק הסכמי משתמש עמוסים באותיות זעירות שפוטרים את נותן השירות מכל אחריות.
Planet | 18.08.16
16.
אבל זאת בדיוק הגדולה של נתניהו. מה שהשמאל
אבל זאת בדיוק הגדולה של נתניהו. מה שהשמאל לא מבין, זה שראש ממשלה לא אמור להתערב בכל עניין ועניין. הוא לא אמור לפרנס אותך. הוא לא אמור לקנות לך דירה או לפתור לך את כל הבעיות בחיים. זה התפקיד שלך, כי אתה אדם מבוגר. התפקיד של ראש הממשלה זה ליצור סביבה מספיק בטוחה ויציבה כדי שאתה, האזרח, תוכל לנהל את חייך בשלווה. ולמען האמת, בהתחשב בסביבה המשוגעת שבה אנחנו חיים הוא עושה עבודה לא רעה.
Button | 18.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת