אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נסיעות משותפות במונית: איך זה יעבוד - וכמה זה יעלה

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
ממש מעניינות אותי ה"צרות" שלך, נהג מונית מצוי.
ממש מעניינות אותי ה"צרות" שלך, נהג מונית מצוי. רובן גם סתם תירוצים מצוצים מהאצבע. איזה בלאי יש לך על המונית בשעות הלילה? אין פקקים, דרכים פנויות, צריכת דלק נמוכה בהרבה (ואפשר גם לוותר על המזגן) ובמוניות בהן מותקנות מערכות ה Start/Stop - בכלל סיבה למסיבה. שחרר אותנו מהחרטוטים שלך ותשלים עם הקדמה. נמאס לנו להיעשק על-ידכם.
Change905 | 22.08.16
24.
הפקרות לא צריך רישיונות למונית לרפואת שיניים ולכל
הפקרות לא צריך רישיונות למונית לרפואת שיניים ולכל שאר המקצועות בשם התחרות והוזלת המחירים. המדינה מרוויחה 250,000 ש"ח מכל מספר של מונית שהיא מנפיקה לכל מי שרוצה לקנות .ואם יאפשרו לרכבים פרטיים להסיע נוסעים ייסגר לה הברז ויהיה קטסטרופה אם נהגי המוניות שידרשו את כספם.
Elephant | 21.08.16
21.
למה מה חשבתה נהג יעזוב את הבית ואת
למה מה חשבתה נהג יעזוב את הבית ואת הילדים בשביל פרצופים יפים כמוכם ולא יגבה כסף אתה או את יודעים כמה עולה ביטוח למונית בשנה אז אני יומר לכם שתים עשרה אלף בשנה  ביטוח מונה שבע מאות וחמישים לנה טסט תשע מאות לשנה קצין בטיחות אלף מאתים שקל לשנה איגוד המוניות מאה לשנה בלאי רכב שלושים וחמש אחוז לשנה דלק שלוש אלף עד ארבע וחצי לחודש תלוי בעונה חם קר מזגן לא מזגן מסי תחנה אלף ארבעמאות וחמישים לחודש אז חמודים שלי תעשו טובה ותפסיקו לבלבל את המוח
Lobster | 21.08.16
19.
כל כך מרגיז שמונעים מהפתרון המדהים הזה להיכנס
כל כך מרגיז שמונעים מהפתרון המדהים הזה להיכנס בארץ בסופו של יום זה יכנס, ולכם נהגי המוניות, גם אתם יודעים שזה יתרום מצרפית לחברה באופן מדהים ויפה שעה קודם. בנוגע לבטיחות הנוסעים, אם המדינה מפקחת ומנפיקה רישיון פרטי לנשק אפשר ליצור רישיון פרטי להסעת המונים. היה יכול לפתור את נושא התחבורה הציבורית בשבת, הצפיפות והעומס בכבישים ולהוזיל מחירים באופן מרשים, לא מבין איך שר האוצר כחלון מתעלם מזה.  וישראל כץ אתה ממש מאכזב...
Battery | 21.08.16
17.
לא להאמין, במקום להביא לכך שבסופ"שים ובשעות השיא
לא להאמין, במקום להביא לכך שבסופ"שים ובשעות השיא רכבים שגם ככה מכילים נהג בודד יוכלו להכיל ארבעה וחמישה וכך הצורך בעוד רכבים יירד וכולם ירוויחו, נותנים את השרביט לחאפרים. גם ככה להזמין מונית עם אובר וגטט בשעות השפל מניב יובש בל יתואר. אין מספיק מוניות לענות על הביקוש. תנו לרכבים הפרטיים להביא את הישועה!
Beer | 20.08.16
11.
כמה שטויות בתגובה אחת ...מונית רגילה שאינה שיכת
כמה שטויות בתגובה אחת ...מונית רגילה שאינה שיכת ל"הדר" ,אינה יכולה לאסוף נוסעים מזדמנים ,אלא אם כן ,ניתנו פרטיי טיסה ,נוסע ,יעד ,רשיון מונית ,תשלום סמלי ותשלום על חניון.מה נראה לך ,שניתן לתאם נחיתות עם מספר נוסעים ?! ואם זה מסלול הפוך ,אז לך תמצא נוסעים שרוצים להגיע בדיוק באותה שעה לשדה .כמה חרטוטים.... המונה משמש כקופה רושמת לכל דבר .מה ההבדל בין אי הפעלת מונה לנוסע יחיד לבין מספר נוסעים ?
Hat | 19.08.16
9.
מעניין למה מדברים תמיד על התחמקות ממס ע"י
מעניין למה מדברים תמיד על התחמקות ממס ע"י נהגי מוניות. ולא בעלי חנויות או כל שאר בעלי העסקים וזה כולל שכירים שמבצעים עבודות נוספות. ותמיד וכולל כותב כתבה זו קושרים הפעלת מונה במונית עם התחמקות מתשלום מס. כשהוצאת חשבונית מס אפשרית בלי הפעלת מונה ובסוף נסיעה או בכל זמן שירצו זה כמו קופה רושמת רגילה.
Raindrop | 19.08.16
4.
אין תחרות ביקור שהעם יחנק עם המחירים הגבוהים
אין תחרות ביקור שהעם יחנק עם המחירים הגבוהים עם הפקקים האין סופיים והתחבורה הציבורית העלובה או שיקנה רכב פרטי . מי שאין  לו רכב פרטי  וכסף לחנייה  חניון ודוחות  ממליץ לו להגר מכאן. זה הדבר הכי טוב שאני יכול להמליץ לעניים ובכלל לציבור לעשות פשוט  לברוח מכאן - יותר טוב מדינות אחרות  .
Bucket | 19.08.16
1.
עכשיו יגבו יותר כסף עבור נסיעה ולא ישלמו
עכשיו יגבו יותר כסף עבור נסיעה ולא ישלמו מס כי לא יופעל מונה אם אני צריך משדה התעופה  לחולון ונוסע נוסף לבת ים. כביכול הנוסע הנוסף משלם את עלות הנסיעה מחולון לבת ים?לא .הנוסע הנוסע שמתעכב בזמן ישלם 80 אחוז לפחות ממחיר משדה התעופה. אחלה עסקה לנהגי מוניות וטמטום ממשלתי כי זה ללא מונה וללא מס
Scooter | 19.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת