אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"האוצר לא מתעניין בבריאות"

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
מעניין. כמו שאותם בכירים ,בעצם מאוחדים בפחד הנורא
מעניין. כמו שאותם בכירים ,בעצם מאוחדים בפחד הנורא שיגזלו מהם את ביצת הזהב שדוחפת לכיסם כסף ,על ידי ניצול ציני ומתועב של יאוש כאב ופחד מוות , ורק מנסחים זאת בכאילו דאגה לציבור. הציבור מאוחד בהבנה שדווקא שר הבריאות מנסה להלחם בנוכלים אילו "שחתמו על שבועת הִיפּוֹקְרָטֵס"...
Uri951 | 21.08.16
30.
מדהים איך התקבצה כאן חבורה של מגיבים מטופשים,
מדהים איך התקבצה כאן חבורה של מגיבים מטופשים, כדי לטנף ולנאץ את הרופאים המצויינים, שיש לנו בארץ. מאחל לכם ,שכאשר תזדקקו לטיפול רפואי, לא יהיה מקום במתקן רפואי כלשהו בארץ עבורכם ותקבלו טיפול מרופאים ממדינות אחרות. נחשלות. רשעים. 
Pizza | 21.08.16
28.
מערכת בריאות ציבורית = הזכות למות בתור שווה
מערכת בריאות ציבורית = הזכות למות בתור שווה לכל אזרח (תודה רבה באמת). רק מערכת בריאות פרטית לגמרי ללא כל התערבות מצד המדינה מבטיחה את התוצאות הטובות ביותר למספר הרבה ביותר של אנשים ומה אם העניים? הם יסתמכו על תרומות, והם יצטרכו להוכיח לתורמים שכשהם היו בריאים הם היו אזרחים מועילים בחברה במגבלות מצבם הכלכלי.
Apple | 21.08.16
27.
וכולם יכודעים שאידלמן לא דואג לאף אחד מלבד
וכולם יכודעים שאידלמן לא דואג לאף אחד מלבד לעצמו ולשכרו  יאלה אידלמן יאלה חזרה לרוסיה או לאן שבא לך ראוס  קישתא אתה מקבל אפיל שקלים בחודש ווהורפאים לא מגיעים לחצי מהמשכורת שלך על מי אתה מקשקש   מי המפעיל שלך  ?   מי ממן אותך ולמה אתה בעד להרוס את הבריאות כמו גלצמן שהוא גם צורר ישראל 
Bug | 21.08.16
26.
כמה דברים בנושא 1. כשכל הזמן מדברים על
כמה דברים בנושא 1. כשכל הזמן מדברים על "עבודת קודש" של הרופאים והאחיות, הם בהחלט מתחילים להרגיש ככאלה. כן עבודתם חשובה וראויה לאין ערוך אבל קדושים הם לא, ועבודתם לא קשה כפי מתארים בכתבות בתקשורת. צאו לתעשיה וגם לשירות הציבורי ותמצאו עבודות קשות הרבה יותר עם שכר נמוך ובתנאים קשים (כן של בעלי תארים אקדמאים). 2. עובדי חברת החשמל עם הטבת חשמל חינם יכולים לחלום על תנאים ועלויות כפי שמקבלים בעלי התואר "פרסונל" בבתי החולים. היחס המועדף, קיצור התורים והטיפול היקר ביותר. 3. הרופאים בבתי החולים בהחלט מצילים חיים ומבצעים ניתוחים ברמה גבוהה, אבל רגע לאחר הניתוח החולה נעזב ליכולותיו ועזרת משפחתו. ביקורי הרופאים במחלקות עם שובל מתמחים ואחיות פשוט לא רציני. 4. ההבדלים ברמות בין בתי החולים בארץ פשוט צורם וכואב. ועדיין לאחר "הביקורת" בבתי החולים יש רופאים טובים וגם עובדים מדהימים מי יותר ומי פחות.
Bulb | 21.08.16
25.
אני חולה סרטן הסובל מתופעות לואי של כימוטרפיה.
אני חולה סרטן הסובל מתופעות לואי של כימוטרפיה. קבלתי המתצה מהאונקולוג שמטפל בי לקבל קנביס רפואי. אבל במשרד הבריאות יושב פקיד עם תואר ד"ר בשם מיכאל דור שקבע שאינני זקוק לקנביס. ברצוני לציין שהנ"ל או מי מטעמו מעולם לא שוחחו איתי פשוט החליטו ושהסובל ימשיך לסבול 
Flower | 21.08.16
24.
מה שקורה במערכת הבריאות הוא בושה וחרפה. כל
מה שקורה במערכת הבריאות הוא בושה וחרפה. כל הזמן רק רופאים ואחיות בתקשורת. הם מייללים בלי הפסקה וזוכים שוב ושוב להסכמי שכר ותנאים מנופחים, ואח"כ עוד הולכים לעשות פרטי. לעומת זאת יש סקטורים אחרים במערכת, כמו טכנאי רנטגן או עובדי מעבדות שמשתכרים משכורות רעב, חלקן מסתכם בשכר מינימום, וסותמים להם את הפה. עובדה, גם בכתבה זו אין שום התייחסות להדמייה ולמעבדות בזמן ששום רופא לא מקבל החלטה ללא מעבדה או הדמייה. העסק עומד על סף פיצוץ.
Ring | 21.08.16
23.
הממשלה (האוצר) מתענינים בבריאות, כלומר, איך לקצץ בהוצאות
הממשלה (האוצר) מתענינים בבריאות, כלומר, איך לקצץ בהוצאות הבריחאות עוד ועוד כי ראש-הכנופיה = ראש הממשלה דוגל ברפואה פרטית וממשל לא איכפת לו מאזרחי המדינה (או מה שנותר ממנה). אבל אוי ואבוי למישהו שיאמר לאחד מחברי החונטה "חכה בתור". אלה בכלל מקבלים טיפול רפואי חינם, על חשבון אזרחי ישראל. 
Submarine | 21.08.16
22.
מעניין מה קרה ב2009 שהתקציב ירד פתאום (רמז-
מעניין מה קרה ב2009 שהתקציב ירד פתאום (רמז- ביבי). למדינה לא אכפת מהבריאות שלכם, מה אתם לא מבינים? בכלל, ביבי וכחלון מעדיפים אתכם מתים כי ככה אתם עולים להם פחות, גם ככה אף פעם לא תוכלו לייצר מספיק מיסים בשביל לשלם על הארמון החדש שלו וכל הריהוט הנלווה.  אם יש סיבה שבגללה פתאום ליצמן מתחיל לעשות משהו זה בגלל שלאחד מהנכדים שלו יש פתאום חור בשן והוא רוצה שהציבור העובד יממן לו את זה. אותו הדבר עם כל דבר אחר שהוא עשה.   המצב יפתר ביום שתוחלף הממשלה בכאלה שאכפת להם ממשהו חוץ מעצמם, אם עוד יש כאלה בכלל, או ביום שיעבור חוק שיאסור על ח"כ/חבר ממשלה לפנות לטיפול פרטי.  בחרתם בהם, עכשיו תסבלו.
Helmet | 21.08.16
19.
בזמן שהשמאל מסית ונתניהו סחיט, שוב טילים נופלים
בזמן שהשמאל מסית ונתניהו סחיט, שוב טילים נופלים בשדרות. חמאס זוכה לטיפול מסור בבתי החולים בישראל - אלפי יולדות, ואת הישראלים מזיזים או מסלקים הביתה. מביאים תיירות מרפא מרוסיה של אוליגרכים ואת הישראלים מזיזים או מסלקים הביתה.
BottleOpener | 21.08.16
18.
האשמים בחוסר תקציבים לבתי החולים הם מנהלי המחלקות
האשמים בחוסר תקציבים לבתי החולים הם מנהלי המחלקות שנותנים לחברי הכנסת והשרים טיפול vip ולא שולחים אותם ואת משפחותיהם לישון במסדרון ולחכות שעות במיון. ברגע שחברי הכנסת והשרים ימתינו שעות לטיפול במיון, יימצאו התקציבים.
Fan | 21.08.16
15.
האוצר חייב לגשת נושא בגישה רב מערכתית ורב
האוצר חייב לגשת נושא בגישה רב מערכתית ורב שנתית. שתכלול תוספת תשתיות כגון מיטות, חדרים וציוד. תוספת תקנים לרופאות, רופאים, אחיות ואחים וכוח עזר נוסף, שינוי תפעול המשמרות, כשהמשמעות היא לא פחות כסף, אלא פחות שעות עבודה מתישה.  
Pizza | 21.08.16
13.
אתה כנראה שייך לקבוצת האנשים הפחות חכמים ביקום.
אתה כנראה שייך לקבוצת האנשים הפחות חכמים ביקום. תספר את השוטיות האלה לרופאים בבית החולים, בפעם הבאה כשתזדקק לטיפול מהם - חס וחלילה - אתה, הורייך הזקנים, או ילדייך. אני בטוח שהרופאים ישמחו לשמוע את דעתך הנבזית עליהם.
Pizza | 21.08.16
12.
מערכת הבריאות עוסקת כמעט רק באבחנה וטיפול. תוסיפו
מערכת הבריאות עוסקת כמעט רק באבחנה וטיפול. תוסיפו כסף במשך כמה שנים מועטות כדי לעשות הסברה, מניעה וגילוי מוקדם. כך תהיה הרבה יותר מודעות לאנשים ובסופו של דבר ייחסך הרבה סבל והרבה כסף לכולם. לצערנו הרב, כולם יודעים שזה לא יקרה - האוצר לא ייתן עוד כסף ורוב הרופאים מעדיפים לטפל בחולים בפרטי ולהרוויח הרבה ולא למנוע ולאתר מראש.
Tooth | 21.08.16
11.
אין חשיבה לעומק ואין ראייה לטווח ארוך ואין,
אין חשיבה לעומק ואין ראייה לטווח ארוך ואין, מן הסתם, תכנון רב שנתי. ברגע שאנשי האוצר מחד ואנשי משרד הבריאות מאידך, יאמצו את ההתנהלות האלמנטרית הזו, יש סיכוי לחלץ את עגלת מערכת הבריאות מהבוץ. עד אז? הכל בבחינת לטחון מים.
Pizza | 21.08.16
5.
הממשלה הלא רצינית הזו, נסוגה כל העת מהסכמים
הממשלה הלא רצינית הזו, נסוגה כל העת מהסכמים חתומים. ראה מקרה ההסכם הקיבוצי עם הרופאים מ-2011. התנהלות כזו משדרת מסרים שליליים ביותר, לכל ציבורי העובדים במשק. ברם, המסר החמור ביותר הוא לרופאים. אם לא מקיימים את ההסכמים החתומים איתם וממציאים השכם והערב גזירות חדשות, אז מה הם צריכים להסיק מכך? ברור. להסתלק ממערכת הבריאות הציבורית לפרטית ואולי להסתלק בכלל, לחו"ל. נפלא. כל זה בחסות כחלון שר האוצר וליצמן שר הבריאות.
Pizza | 21.08.16
1.
כאשר רואים כל בעיה דרך חור קטן של
כאשר רואים כל בעיה דרך חור קטן של הגרוש, אין סיכוי לראות מה נעשה מסביב,  הרופאים צריכים לבוא בטענות למנהיגיהם, מה הם עשו עד היום כדי שלא יהיו רופאים מובטלים? מה הם עשו כדי שלא נצטרך להמתין לניתוח יותר מחצי שנה? מה הם עשו לעומת זאת כדי להאדיר שמם של מעטים על חשבון רבים(מתמחים)? מה עשיתם כדי לייעל הרפואה הדחופה על מנת שלא ימתינו שם יום שלם? לאחר שתקעתם לנו אצבעות לעיניים יש לכם עוד חוצפה לבקש עוד כסף? 
Ring | 21.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת