אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מטוס רה"מ: המדינה בחרה, העובדים עודכנו והצנזורה אסרה לפרסם

100 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

100.
בטווח הארוך זה באמת יחסוך הרבה כסך הנשיא
בטווח הארוך זה באמת יחסוך הרבה כסך הנשיא וראש הממשלה נוסעים  הרבה לחול העלות של טיסה אחת לארצות הברית עולה 300,000 באל על הם שניהם נוסעים לפחות 7 פעמים בשנה לשם גם ויש גם הרבה טיסות לאירופה שכל טיסה לאירופה זה לפחות 60,000 שקל  אז בטווח הארוך  המטוס הזה חוסך הרבה כסך
Radio | 07.09.16
78.
איפה כל השרים שמזדעקים חדשות לבקרים על כך
איפה כל השרים שמזדעקים חדשות לבקרים על כך שאין מספיק כסף ? מי בדיוק יושב בוועדה שחושבת שמטוס פרטי לאדם שמוקצה מחמת המיאוס והשקר זה בדיוק מה שצריך ?  גם ככה מחפשים בנרות מדינות שיסכימו לארח את השקרן הזה ואת אשתו הבהמה,  ולמעט מדינות באפריקה הנידחת ( עסקאות נשק ??? )  אף אחד בכלל לא רוצה לראות אותו.  
Cone | 25.08.16
75.
קישקוש, זה חלק צהמגלומניה של ביבי, עלות החכירה
קישקוש, זה חלק צהמגלומניה של ביבי, עלות החכירה של מטוס לא עוברת ,4 מליון דולר לטיסה תלוי באורך זמן החכירה. המחיר הנקוב לא לקח בחשבון עלות אלפי שקלים לשנה בגין תחזוקת מטוס עומד, תחזוקה עונתית, צוותים שמטפךים ועומדים לרשות הוד רוממותו. לסיכום מי שהחליט לא הבין דבר בנושא. 
Ducky | 25.08.16
57.
אז עכשיו יהיה למשפחת המלוכה גם מטוס פרטי.
אז עכשיו יהיה למשפחת המלוכה גם מטוס פרטי. מתאים להם ולסגנון החיים הראוותני שלהם. מה שאפשר לעשות עם 50 מיליון דולר במדינה... כמה זקנים יוכלו להתקיים בכבוד, ניצולי שואה, כמה כיתות אפשר לבנות... אבל חלילה שירום הודו והוד רוממותה כושלאמא שלה, יטריחו את עצמם לטוס במטוס של חברת תעופה. חחחח זה מתחת לכבודם! בואו נספור לכמה מדינות בעולם (הרבה יותר עשירות ומפותחות מהמעברה שנקראת ישראל) יש מטוס פרטי לרוה"מ. לא תצטרכו יותר מכף יד אחת
Tree | 25.08.16
56.
הפכנו לרפובליקת בננות. המנהיגים דואגים לעצמם, מתענגים ומתפנקים
הפכנו לרפובליקת בננות. המנהיגים דואגים לעצמם, מתענגים ומתפנקים על חשבון הציבור ומרבים להפריח סיסמאות ריקות מתוכן. אין צניעות, אומץ לב ציבורי, דוגמה אישית - כולם נחלת העבר. דבר אחד בטוח: לעם הזה מגיע יותר.
Ring | 25.08.16
47.
, מרד לא יעזור. מה שכן יעזור -
, מרד לא יעזור. מה שכן יעזור - זה פתק בקלפי. ראית את המחאה מלפני כ-5 שנים. היא לא עזרה והציניקנים בממשלה אף גרפו הון פוליטי בכך שאמרו שבמשטר דמוקרטי לאנשים עומדת זכות להביע את דעתם ולהפגין, אך הממשלה נבחרה כדין והיא תמשיך ... "למשול" (א.ש.)
Eddie762 | 25.08.16
43.
אני לא הצבעתי ימין בחיים שלי ובטח לא
אני לא הצבעתי ימין בחיים שלי ובטח לא ביבי  שמוביל אותנו לתהום אבל דחילק ,אנשים מדברים פה שטויות ,ראש הממשלה לא צריך לטוס כמו קבצן ולא עושה עלי רושם שהנשיא טס במח תיירות ,פטתי. בחישוב כלכלי בוודאי שזה כדאי ,ואיפה חישובי בטחון של ראש הממשלה ? אגב ,בסופו של דבר ביבי יעזוב את התפקיד וראשי המדינה הבאים ישתמשו בו ,לא קונים לביבי מטוס פרטי . לסיכום : במונחים של מדינה ותקציב כמו של ישראל היום ,זה סכום בטל בשישים .הכסף שכולם מדברים עליו נמצא בסעיפים אחרים של התקציב .זה כסף קטן .יותר מזה  ,אם ראש הממשלה היה עושה עבודה טובה לטובת מדינת ישראל לא היה מזיז לי שהמדינה תקנה לו  אישית וילה נוספת בקסריה אפילו שאני לא סובל אותו .מה שחשוב זה הניהול  ועתיד המדינה ולא השטויות האלה 
Strawberry | 25.08.16
41.
בחרתי בליכוד בעבר מאז האפס הזה לא בוחר
בחרתי בליכוד בעבר מאז האפס הזה לא בוחר ליכוד ואף מפלגה מקווה מאד שלא יהנה מהמטוס המיוצר החדש ויבחר מישהו אחר לראשות הממשלה בושה וחרפה קשישים שאין להם מה לאכול בגיל 80 שוטפים רצפות והמדינה מבזבזת סכומי עתק לחינם זה יעלה למדינה מליארדים תזכרו לא סתם מחביאים את הפרטים על הפאר שיהיה במטוס והבזבוז בהחזקה שנתית שלא לאמר העלות המטורפת 
Pizza | 25.08.16
40.
ארדואן-פוטין-נתניהו. 30 מנדטים שהטריפו את דעתו. הון תועפות
ארדואן-פוטין-נתניהו. 30 מנדטים שהטריפו את דעתו. הון תועפות עבור מאפרים וספרים. ומטוס. הכל כסף קטן כדי להאדיר את הוד רוממותו והוד רוממותה. ממש מדינת עולם שלישי. שר תקשורת אגרסיבי (שהוא כנראה גם "ראש הממשלה") שמסרב להתראיין לתקשורת, לדבר באמת אל "העם" כנהוג במדינה דמוקרטית אמיתית-  אבל כשכל התקשורת תהייה "ישראל היום" (במהרה בימינו)- הביבי יתראיין, ועוד איך!
Button | 25.08.16
37.
ואנחנו בכינו על חצי מליון שקל עבור מיטה
ואנחנו בכינו על חצי מליון שקל עבור מיטה לשרה. תנו לה מיטה, תנו לו גלידת פיסטוק, תנו להם מה שהם רוצים. אחרת הם יקנו מכונות גלידה ומטוסים. תראו מה הם עושים בגלל שלא רוצים לשלם להם על הבית בקיסריה, הם בונים להם עכשיו ארמון בירושלים.
ChefHat | 25.08.16
36.
שלושה נסמכים לסומך אחד? ועוד בכותרת הראשית? רעות
שלושה נסמכים לסומך אחד? ועוד בכותרת הראשית? רעות שפיגלמן, איפה למדת לכתוב עברית, ומי העורך שלך? התכוונת בטח לזה: "המדינה עומדת להתקשר עם חברה לצורך רכישת המטוס החדש של ראש הממשלה, הסבתו ותחזוקתו". די להרס הלשון העברית.
ChefHat | 25.08.16
28.
עד מתי אזרחים יפתחו עין צרה על המנהיג
עד מתי אזרחים יפתחו עין צרה על המנהיג שלהם אם היה נוסע במכונית פאר כולם אומרים "גנב, זה כסף שלנו" אם היה נוסע במאזדה לאנטיס - "זה ראש ממשלה זה? איפה הייצוגיות?" מה נראה לכם מטוס ממשלתי ביבי ישלם מהכיס שלו למה הוא קונה את זה לעצמו? בין אם אתם אוהבים אותו או לא, המנהיג שלכם עושה עבודה קשה מאוד ומקדיש את כל החיים שלו מהרצון שיהיה לכם יותר טוב, ומעטים מוכנים לעשות זאת. אז תהיו בני אדם ותסתמו את הפה 
Snow | 25.08.16
15.
למה? כי הם מפחדים שבאמת ידעו מה יש
למה? כי הם מפחדים שבאמת ידעו מה יש במטוס. הרבה יותר קל לפרסם לאחר בניית המטוס איך הם ענו על דרישות 2 החוצפנים!!! מדינת ישראל היא מדינת אין בושה בכל מה שנוגע לדיקטטור שמקציב כספים רק כאשר זה נוגע לו עצמו אבל לשרידי ניצולי שואה, נכים, מוגבלים -  אין לו כסף ואין לו אמירה כי זו בעיה של מישהו אחר, תמיד!!! גועל נפש.
Corn | 25.08.16
11.
עד היום כל טיסה של הקיסר ורעייתו הייתה
עד היום כל טיסה של הקיסר ורעייתו הייתה צריכה להיות מתוכננת חודשיים מראש.  עכשיו ביבי ושרה יוכלו לטוס ספונטני לסוף שבוע בריביירה הצרפתית או לאתר סקי. הטיעון אז יהיה שגם ככה כבר יש מטוס וגם ככה כבר שילמו עליו וחבל שהוא סתם עומד בחניה.  אגב בתי המלון בחופשות הספונטניות יהיו כמובן על חשבון מימרן, הבונד ושאר טייקונים. הפכנו לרוסיה.
Pumpkin | 25.08.16
1.
בזבוז כספים של מגולומן, אין צורך בהחכרה של
בזבוז כספים של מגולומן, אין צורך בהחכרה של מטוס מיוחד בכל נסיעה, מספיק לשריין את כל המחלקה הראשונה בטיסה. טיסות קצרות עד אנגליה בכל מקרה לא ישנים והכורסאות שלש הביסניס מספיקות ואפילו ניתן להרכיב כסאה של מחלקה ראשונה. בטיסות הארוכות מספיק הכסאות של המחלקה הראשונה החדישים מספיקים בהחלט ואין צורך במיטה ומחיצה כמו שעשו עד כה. הגנה חיצונית קיימת בכל המטוסים של אלעל (וכנראה גם האחרים).
Pizza | 25.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת