אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קפקא בנמל: המכולות תקועות, הציבור ישלם

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
לא צריכה להיות שום בעייה עם עיכוב המכולות
לא צריכה להיות שום בעייה עם עיכוב המכולות באשדוד. עיכוב 12 יום בחמסין - לא סוף העולם. מתי שמשחררים אותן משחררים, ומשם ההעברה לבאר יעקב או מקום אחר בסביבה שם מנפיקים להן מדבקות או הדפסי טריות חדשים (עדכוני תאריכים) והלאה אלינו לצרכנים. מישהו מת מזה ?
Bowtie | 28.08.16
7.
לכול המלעיזים, תלמדו לקרוא, אלו לא עובדי הנמל
לכול המלעיזים, תלמדו לקרוא, אלו לא עובדי הנמל שמעכבים אלא עובדי משרד הבריאות בתחנת ההסגר. העיתונים אוהבים להשמיץ את עובדי הנמלים כי זה נורא סקסי, ומשלבים בין סכסוך העבודה בנמל לעיכוב המכולות. סכסוך העבודה נגרם בגלל שהמדינה שחתמה על הסכם עם ההסתדרות לא ממלאת את הצד שלה, בדיוק כפי שאדם יחתום על חוזה ויחליט חד צדדית לא לקיימו.
Glasses | 28.08.16
4.
משרד הבריאות זה המשרד הכי מטומטם שיש... גם
משרד הבריאות זה המשרד הכי מטומטם שיש... גם אם באמת כל הבדיקות האלה היו נדרשות, והן לא, מה הבעיה להעסיק עוד שני ביולוגים למעבדה? אפשר לחשוב שהשכר שמשלמים להם כזה גבוה... אני בטוח שהיבואנים ישמחו לתרום כל אחד שקל בשביל המשכורת.
Tree | 28.08.16
1.
אם היה ראש ממשלה עם ביצים כבר מ
אם היה ראש ממשלה עם ביצים כבר מ מ ז מ ן היו לוקחים את כל חבורת אוכלי החינם הזאת ומעיפים אותם. לא צריך כלא לא צריך עונש.פשוט פיטורין. מי ייקח אותם לעבודה ?? חוץ מלקחת פרוטקשן ולגרום נזק אין להם כלום ברזומה. זה מדהים. זה סיפור שקיים כבר 20 שנה !! וכלום לא משתנה. יש יבואני מזון בחיפה שמייבאים לאשדוד ולהיפך. כי רק ככה עובדים עם משרד הבריאות. אני מכיר אותך - אתה מכיר אותי. כמראה משרד הבריאות כך מראה המדינה.
Fan | 28.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת