אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"התחכום בתוכנת הריגול הזאת חסר תקדים"

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
החברה האלה לא גיבורים ולא מלח הארץ.  החברה
החברה האלה לא גיבורים ולא מלח הארץ.  החברה שלהם מכרה תוכנות ריגול לערב הסעודית, איחוד האימיריות וכל ממשלה שהסכימה לתת להם כסף. בין אם באופן ישיר או דרך חברה שלישית, NSO הובילה לנזקים רבים וקידמה מודיעין של מדינות אוייב. 
Ring | 28.08.16
15.
אין שום צורך לשלוח לינק כדי לפרוץ סמארטפון.
אין שום צורך לשלוח לינק כדי לפרוץ סמארטפון. כל הסמארטפונים פרוצים ופתוחים דרך הדפדפן וכל האקר לא כל כך מתחיל יודע איך להכנס בלי שום לינק ושום עקבות שטחיות. המדהים הוא איך החבר'ה האלה הצליחו לבנות חברה מרוויחה בגדול סביב טכנולוגיה שטחית ולא רלוונטית. כנראה הסוד נמצא בלקוחות , רובם מהעולם השלישי או הלא מתוחכם, שמוכנים לשלם הרבה על מה שנראה להם כפריצה מתוחכמת. זאת כמובן בהנחה שהאמור בכתבה הוא אמת והם באמת עובדים עם הלינקים המטופשים (מה שיכול להיות כהטעייה מכוונת כדי להסיט תשומת לב מהדרכים בהם הם באמת פורצים).
Anchor | 28.08.16
11.
כל כך נכון. הייתה תעשיה שלימה של חברות
כל כך נכון. הייתה תעשיה שלימה של חברות פח שיצרו סרגלי כלים לדפדפנים, עד שגוגל הייתה צריכה להציל אותנו מהזוועה הזו. אבל במה הן שונות מהשאר? מה הן שונות מהמוכר בחנות הפינתית של סלולר שגונב את הסוללה המקורית? או מחנויות שלא מוכנות לקחת בחזרה את המוצר ולתת זיכוי- ככתוב בחוק?
istarc | 28.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת