אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אפל תצטרך לשלם לאירלנד 14.5 מיליארד דולר בתשלום מס

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
יש הרבה דברים שיכולים ומשתווים לזוועות והמופרעות של
יש הרבה דברים שיכולים ומשתווים לזוועות והמופרעות של הנאצ.ים. הם לא הגיעו מהירח, הם הגיעו מאירופה ונתמכו על ידי חלקים גדולים מאוד מאירופה. פייס איט - הנ.אצים על כל הזוועות שלהם  הם חלק מהתרבות המערבית והאירופאית. פשוט, הפעם הם הפנו את האכזריות שלהם לכיוון אירופה והיהודים הפסידו.
Battery | 31.08.16
24.
אני מבין מההסבר שלך שלמעשה הרווחים של אפל
אני מבין מההסבר שלך שלמעשה הרווחים של אפל מחוץ לארצות הברית לא נחשבים ולא נרשמים בשורה התחתונה של דיווחי אפל לרשות המסים האמריקאית ואלו המס שהיא תשלם או מסים נוספים בארצות נוספות כן נחשבים ונרשמים כהוצאה מוכרת להחזר מס , הכל לפי החוק האמריקאי זה הרציונל של כל העניין , אולי מוזר אולי מטופש אבל זה מה שיש בינתיים .
Grapes | 31.08.16
23.
את הפטנט הזה "המציא" סטיב גו'בס האגדי בזמן
את הפטנט הזה "המציא" סטיב גו'בס האגדי בזמן שאפל הייתה עוד פוסיקט ולא נמר חברבורות כמו היום  טים קוק רק ירש את השיטה וממשיך בא . לא הייתי דואג יותר מדי מהר המזומנים של אפל . בכל מקרה הם רק מרוויחים מזה בינתיים כל עוד ערך המניה של אפל יורד בשבועות האחרונים .
Grapes | 31.08.16
22.
לא דובים ולא זבובים , בדיוק להפך .
לא דובים ולא זבובים , בדיוק להפך . אפל תקבל את כל מה שתשלם לאירופאים בחזרה מהאוצר האמריקאי שהוא יהיה המפסיד הגדול וזה בתוקף סעיף החזרי מס שקיים בשיטה האמריקאית של המיסוי שאומר שלא יהיה כפל מס על חברות אמריקאיות שמרוויחות מחוץ לארצות הברית ומשלמות מסים בארץ זרה , דולר החזר מול כל דולר מס ששילמה . זאת אומרת שהאוצר האמריקאי הוא שישלם למעשה לאירופאים את 14.5 ביליון הדולר שהם דורשים עכשיו מאפל וזאת גם הסיבה למה ששר האוצר האמריקאי מתנגד לקנס על אפל ובמילים אחרות , זאת מהות הקומבינה של אפל להשתמט ממלוא המס על רווחיה שרשומים בשורה התחתונה . סתם כדוגמא , אפל במקום להרוויח 200 ביליון דולר בשנה רק בארצות הברית העדיפה להרוויח שם רק 100 ביליון דולר ואת המאה האחרים להרוויח בארצות מחוץ לארצות הברית ולקבל בחזרה 50 אחוז מהמס אילו נשארה כולה בארצות הברית . את התרגיל הזה עושות עוד חברות גדולות ונגד הפטנט הזה במירכאות יוצא גם טראמפ ,לפחות בנאומיו בינתיים . למי שלא מאמין , שיפתח את העיתונים הכלכליים של אמריקה בשבוע האחרון ויקרא בהרחבה על הנושא ! 
Grapes | 31.08.16
21.
בחישוב לאחור, היה עדיף לאפל להשאר בארה"ב ,
בחישוב לאחור, היה עדיף לאפל להשאר בארה"ב , לייצר בארה"ב ולשלם מסים כמו שצריך בארה"ב. כך היתה חוסכת את ההעתקות הסיניות והקוריאניות (כשהמפעלים בארה"ב הרבה יותר קשה לרגל ולהעתיק) וגם משלמת מסים רק בארה"ב. עכשיו היא תקועה עם 200 מיליארד דולר בחו"ל, אם תחזיר אותם לארה"ב תצטרך לשלם הרבה מסים ואם תשאיר באירלנד - עוד יותר מסים.
Battery | 31.08.16
20.
חרטא ברטא כל האיחוד האירופאי הזה. מזכיר לי
חרטא ברטא כל האיחוד האירופאי הזה. מזכיר לי את הקנס שהטילו הנ.אצים, בסך מיליארד מארק. סכום עצום בזמנו, על "כל היהודים", לאחר שיהודי התנקש בחיי דיפלומט גרמני בפריז. ככה הם תמיד היו, האירופאים, חמדנים וקנאים וגונבים אחד מהשני.
Battery | 31.08.16
19.
אז מה כחביבי ? לאור זה ההמצאה שלכם
אז מה כחביבי ? לאור זה ההמצאה שלכם להוריד מיסים לענקים לא חוקית . בעצם לא צריך יותר לפחד מבלוני ההפחדה שהחברות יעזבו את הארץ . אם כל המדינות ינהגו כך ייגבה מס צודק ולא רק מהעסקים הקטנים ומהשכירים העבדים . צדק חברתי וחוסן עממי "קטן" 
Wrench | 30.08.16
9.
מצוין.  זה הזמן להנהיג בישראל מס מופחת לחברות
מצוין.  זה הזמן להנהיג בישראל מס מופחת לחברות כפי שפורסם לאחרונה. הדבר יוביל להשקעה בישראל ולהקמת מרכזי טכנולוגיה עתירי ביקוש לעובדים.  חייבים לנצל את העובדה שישראל אינה חלק מהאיחוד וביכולתה להעניק הטבות מס בד בבד עם כח אדם איכותי. 
Ring | 30.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת