אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אירופה פתחה חזית לא רק נגד אפל - גם מול אירלנד וארה"ב"

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
אתה פרופ לדיני איחוד או פסיכולוג של ה
אתה פרופ לדיני איחוד או פסיכולוג של ה  ira ואתה גם יודע מה האמריקאים אוהבים ומה הם לא אוהבים ,בתכלס כולם מנסים לשלם כמה שפחות ומי שיותר גדול ויותר רווחי יותר חוצפן ויותר אגרסיבי וזה החוק היחידי שאני  בנתיים רואה כל השאר טקטיקות להגיע לאסרטגיה של קח יותר שלם פחות 
Candy | 04.09.16
8.
אתה טועה ומטעה. אחרי שהחברה שילמה "מס כחוק"
אתה טועה ומטעה. אחרי שהחברה שילמה "מס כחוק" במדינה שבה היא רשומה - כלומר - חברת הבת של אפל שרשומה באירלנד שילמה כחוק מס בשווי -אפס- דולר באירלנד - וזה הסכום שהיה עליה לשלם שם באופן חוקי - הסכום נחשב כסכום ששולם עליו מס , ולכן אין צורך לשלם עליו שוב מס בארצות הברית (גם לא סנט אחד ויחיד).
Basketball | 31.08.16
7.
רוב שרי האוצר האחרונים בארה"ב וגם המיועד של
רוב שרי האוצר האחרונים בארה"ב וגם המיועד של הילרי קלינטון - מגולדמן "לגיטימי להמר נגד האינטרסים של הלקוחות שלנו" זאקס. ברור למי הם מחוייבים. גולדמן זאקס לא משחדים פוליטיקאים. הם רק משלמים להם מאות אלפי דולרים להרצאות ותורמים מיליונים לקרנות של פוליטיקאים.
Seahorse | 31.08.16
6.
הר המזומנים של אפל ויתר החברות - לא
הר המזומנים של אפל ויתר החברות - לא יושב בארה"ב.   אפל, גוגל, ג'ונסון&ג'ונסון, מדטרוניק, פרוקטור&גמבל - כולן משלמות מיסים מלאים בארה"ב - כי בארה"ב אף אחד לא מתעסק עם ה- IRS. (פדרלי 35% - האפקטיבי 18% בנוסף יש לשלם לסטייט ... ) החברות האלה לא מפחדות מאירופה ששם הענישה הכלכלית חלשה והחוק פרוץ. זו הסיבה שמדינות כמו אירלנד, מלטה, קפריסין, לוכסמבורג, איי התעלה הפכו למקלטי מס. דרך אגב - כל אחת מהחברות למעלה רושמת "ייצוא" של 16-19 מליארד באירלנד בשנה (המקור המדוייק של הכספים הוא לרוב בגוש הגרמני - כי שם עיקר הפעילות הכלכלית באירופה)  *** אם החקיקה תתבצע ... תהיה לכך השפעה על כל החברות הללו, המניות יקרסו ... (צריכים לזכור שאפל רווחית באופן פנומינלי רק 7 שנים, החברות ברשימה רווחיות עשרות שנים) ... כל החברות הללו הן הליבה של כל שוקי המניות העולמיים ותיקי ההשקעות... גם הישראליים ... זה יכול לגרום רעידת אדמה עולמית בתחום. נ.ב. ישראל תרוויח מהחקיקה (אם תורחב) מליארדי שקלים בשנה: המתחמקות הגדולות בישראל הן: אמדוקס - חברת ענק הרשומה בקפריסין , טבע אירלנד (חטיבת אלרגן) לא משלמת מיסים... ועוד רבות אחרות... גם החברה שאני עובד בה (הלכו הבונוסים).
Apple | 30.08.16
5.
שר האוצר האמריקאי לא סתם מתנגד למהלך האירופי
שר האוצר האמריקאי לא סתם מתנגד למהלך האירופי כי הקנס של 14.5 טריליון דולר אם ייצא מן הכוח אל הפועל , ייפול על הממשל האמריקאי ובסופו של דבר , על אזרחי ארצות הברית , וזה בגלל חוק מיסוי באמריקה שאומר שחברה אמריקאית שפועלת גם בארצות חוץ , לא תשלם כפל מס ובמילים אחרות , כל דולר מס בחוץ , יופחת בדולר אחד מחבות המס באמריקה כלומר , אם אפל משלמת 50 ביליון דולר בגין רווחיה באמריקה ועוד 14.5 ביליון דולר לאירלנד אם תחויב בסוף , הסכום הזה יקוזז מחבות המס שלה באמריקה והיא תשלם לאוצר האמריקאי רק 35.5 ביליון דולר .  
Grapes | 30.08.16
3.
אי אפשר שתהיה אפליה בין חברות האיחור .
אי אפשר שתהיה אפליה בין חברות האיחור . האיחוד הציל את אירלנד לפני כמה שנים בשעותיה הקשות . עכשיו הם יכולים לפרוש ולעשות מה שעולה על רוחם . שיסתכלו אבל על בריטניה שפרשה ושמבקשת עכשיו מהאיחוד להשאיר לה את היתרונות של חברה בלי החובות ועל כך קיבלה כבר מענה חד מראשי האיחוד , לא יהיה ולא יקרה .  האמריקאים בכלל צבועים , שר האוצר מתנגד לעונש על אפל בזמן שאפל יושבת על הר מזומנים שחלק ניכר ממנו זה רווחים שלא שולם עליהם מס באמריקה וממילא לא עוזר לאוצר האמריקאי . ועל זה דיבר כבר טראמפ בצדק . 
Grapes | 30.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת