אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחיר למשתכן: היום צפויה להיסגר רשימת הזכאים להגרלות בתקופה הקרובה

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
אני עובד. ואפילו בעבודה מכניסה מאוד. עדיין יקחו
אני עובד. ואפילו בעבודה מכניסה מאוד. עדיין יקחו לי לפחות 200 משכורות (בשל הריבית וכו') לקנות דירה - וזה פשוט בלתי אפשרי - לא נשאר כסף לאוכל ולשאר צרכים בסיסיים. נולדתי כנראה כמה שנים אחריך ורק בגלל זה - על עסקת הנדל"ן היחידה שעושה אזרח ממוצע בחייו, המדינה עומדת לגזור קופון של לפחות 200 אלף שח יותר משהיא גזרה עליך (פשוט כי "מחיר הקרקע" והמיסויים המקושרים - עלו). לכן - ראוי שהמדינה תיתן לי אפשרות לקנות דירה, ע"י ויתור על תוספת ההכנסות שהביאה לה עליית מחירי הנדל"ן.
homeless1984 | 01.09.16
19.
נראה אם יהיה לך אומץ לדבר נגד חסרי
נראה אם יהיה לך אומץ לדבר נגד חסרי דיור בצורה מתנשאת כזאת ממרום הפינוק שלך. אם אתה היית מולי, הגבר שלי היה שובר לך את העצמות ומוריד אותך מהעץ הגבוה שהעושר שלך גרם לך לטפס עליו גבוה כל כך.  במילא אין לנו קורת גג ואתה בוחר לדרוך על הפצעים שלנו רק בגלל שאתה קיבלת את הדירות שלך בחינם כשהמדינה היתה בונה בעצמה באמצעות עמידר (וכך הורידה את המחירים) ואתה קנית את הדירות בכמעט חינם, ובנוסף, הכסף שאנחנו משלמים לגופים המוסדיים עכשיו מגיעים אליך בצורת פנסיה. תתבייש לך ! אמן שתחלה בסרטן ותסבול מהסרטן עכשיו !
Sword | 30.08.16
15.
משה שהגבת לי תגובה מעליבה כשלא פניתי אליך
משה שהגבת לי תגובה מעליבה כשלא פניתי אליך ולא עשיתי לך שום דבר רע אבל האכזריות שלך גרמה לך להתנפל עלי,  אז אני מאחל לך שאתה תסבול ממחלה קשה כי אתה אדם אכזר אז מהפה שלי לאלוהים שהגורל יישתק לך את האכזריות שלך ולא נאלץ לסבול את ההתנפלות שלך.
Sword | 30.08.16
14.
מה הגרלות מחיר למשתכן. גם ככה תצטרכו אחרי
מה הגרלות מחיר למשתכן. גם ככה תצטרכו אחרי ההגרלה ברוב המקומות מעל מליון ש"ח. אז צאו מהבועה ולכו לקנות מעט יותר רחוק מתל אביב. בית שמש לדוגמא יכולה להוות אללטרנטיבה נהדרת. קרובה לתל אביב 30 דקות וקרובה לירושלים 20 דקות ויש בה הכל. ובונים בה עוד כ 25 אלף דירות....  ואם תמשיכו לחכות כמובן שיבואו החרדים ויקנו. כי מי שחכם קונה. תראו את הצרפתים והאמריקאים שקונים שם. 
Locomotive | 30.08.16
11.
אולי זה נראה לך כמו חלום אבל זו
אולי זה נראה לך כמו חלום אבל זו המציאות שלי. במקום להכנס לכלכליסט לך לעבוד, זה מה שאתם לא מבינים, צריך לעבוד בשביל להתקדם ולא לשכור דירה בתל אביב בשביל לתפוס בנות במועדונים או להיות עם הבירות כל היום. ואתה לא חייב אייפון, יש טלפונים ב 300 שקל, וגם חול זה לא חובה. הכל אפשר לעשות אבל אם אתה עושה את זה בתזמון הלא נכון שלא תבכה לנו שמגיע לך יא טפיל
Chilli | 30.08.16
8.
יש לי חמישה ילדים מעל גיל 18 וכולם
יש לי חמישה ילדים מעל גיל 18 וכולם נרשמו למחיר למשתכן, ברגע שהם זוכים אני מעביר לכל אחד מהם דירה שעל שמי שתהיה על שמם. לכל אחד יהיה 2 דירות ולי יישארו 2 על שמי. כחלון, תודה על ההנחה בקניית עוד 5 דירות. מס ממני על הדירות אתה לא תראה בחסות החוק שלך. אחד הדברים ששכחת לעשות זה לחשוב, פעולה נורא פשוטה שלא נמצאת אצלך בתהליכי קבלת החלטות. ביבי, מעריך אותך אבל לא מבין את ההחלטה שלך לשים כזה איש חסר דעת, בלשון המעטה, בראש הכלכלה הישראלית. פשוט גולם. מה אתם מתרשמים מכל הילדים האלה שצועקים שמגיע להם בחינם. שילכו לעבוד. לנו לא היה יותר קל, פשוט היינו פחות מפונקים. כחלון, תחזור למוסך, אולי הוישרים יתקשרו איתך יותר טוב
Hammer | 30.08.16
6.
פשוט לא יאומן שנתנו לאיזה אידיוט לעשות קמפיין
פשוט לא יאומן שנתנו לאיזה אידיוט לעשות קמפיין על חשבון כספי המיסים בשביל לקנות לעצמו קולות בציבור . מחלק דירות בהנחות, למה זה של אמא שלך? מי שאתה שתחליט מי יקבל ומי לא? תמכור את הקרקעות ותיתן צ׳קים לכולם, לא רק למי שאתה רוצה שיצביע לך יא טריפוליטאי לא מפותח
Hammer | 30.08.16
5.
איזו מין "ודאות" זו שתהיה דירה ל 10,000
איזו מין "ודאות" זו שתהיה דירה ל 10,000 מתוך 60,000? הוודאות היחידה היא שכמות היושבים על הגדר תגדל, וכך כל זעזוע פוליטי או כלכלי עלול לגרום לעליה עוד יותר מטורפת במחירים. מישהו שם במשרד האוצר לא חושב! במקום לתת ל 40 אלף איש בשנה הטבה ריאלית של כ 100-150 אלף לרכישת דירה ראשונה (ולא משנה איפה הדירה, ממי קנו אותה וכו'), מוציאים סכומים כפול 4 ו 5, אבל רק לבודדים שזוכים בהגרלה בראשל"צ. אני מקווה שזו סתם חלמאות ולא זדון כדי להחליש את הציבור עוד יותר.
homeless1984 | 30.08.16
4.
כמות התחלות הבניה באיזורי הביקוש (איזור המרכז) נמוכה
כמות התחלות הבניה באיזורי הביקוש (איזור המרכז) נמוכה מכמות הזכאים. כמות הדירות שנבנות באיזור הביקוש לא מספיקה לכמות הזכאים. צריך לבנות בבסיסי צה"ל שפונו באיזור המרכז ואז כמות התחלות הבניה תהיה תואמת לכמות הגדולה של חסרי הדיור.
Dog | 30.08.16
1.
כל המחיר למשתכםן זה בלוף אחד גדול. העובדה
כל המחיר למשתכםן זה בלוף אחד גדול. העובדה היא שמי שלא חרדי אין לו זכויות לכלום במדינה. כחלון דואג רק לחרדים אשר מקבלים דיור זול וקצבאות שלא מגיע אליהם גם לוחם בסיירת גולני. אין עתיד למי שתורם ועובד במדינה כחלון וביבי דואגים רק לחרדים.
Pumpkin | 30.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת