אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רווחי דואר ישראל צנחו ב-85% ברבעון השני של השנה

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
באיזו מדינה בעולם הדואר הוא חינם? כשגוף ציבורי
באיזו מדינה בעולם הדואר הוא חינם? כשגוף ציבורי מפסיד, אתם באים בטענות; כשגוף ציבורי מרוויח, אתם באים בטענות; מזל שהגלישה ב״כלכליסט״ היא בחינם: אם ניתן היה להגיב רק באמצעות הדואר, ב״קוראים כותבים״, הרי לא הייתם מגיבים כלל. אצבעות קלות על המקלדת שמביישות את בעליהן.
Pretzel | 31.08.16
29.
לא מבין... אני מזמין מחו"ל, מקבל חבילות תך
לא מבין... אני מזמין מחו"ל, מקבל חבילות תך 4~5 ימים אם זה נקסט, או שבועיים וחצי אם זה סין. מקבל SMS ביום שזה מגיע לארץ, הסניף פתוח מ13 עד 21:00 (לא סניף דואר - רק מרכז חלוקה - המפעיל חרדי, כנראה לומד בבקרים בכולל.. גם יתרון - סוף סוף מחלקים בשעות שאנשים יכולים לקחת...), הסניף שמחלק הכי הרבה חבילות בפתח תקווה, ואין שם אף פעם תור של יותר מ3 דקות. עובדים בקצב, וביעילות. מאחל לכל המתלוננים שהדואר יפתח גם לידם מרכזי חלוקה שכאלה (כמובן שזה מרכז שעובד "עבור" הדואר, מקבל תמלוגים) - אז כן - הלוואי שהדואר ידע גם לתגמל אותם כמו שצריך. שירות מעל ומעבר. כל הכבוד.
Ducky | 31.08.16
18.
דווקא דואר ישראל, בגלל המיקום של ישראל ללא
דווקא דואר ישראל, בגלל המיקום של ישראל ללא קשר יבשתי עם העולם, היו צריכים להיות רווחיים. אלא שרמת השירות כל כך גרועה, שחברות בעולם מסרבות לשלוח משלוחים דרך דואר ישראל ודורשים מהלקוחות לשלם על שליחה באמצעות חברת שליחים.  אם רמת השירות הייתה סבירה, דואר ישראל יכולה הייתה להיות מאד רווחית למרות המגמה העולמית.
David3607 | 31.08.16
9.
איני יודע אם צריך לפרק, לייעל או להפריט
איני יודע אם צריך לפרק, לייעל או להפריט את הדואר, אבל כאזרח משלם מיסים אני מצפה משר התקשורת (שהוא במקרה גם ראש הממשלה) שיספק לנתיניו את השירות הבסיסי הזה - שאינו חייב להיות רווחי (כפי שהביטחון או החינוך אינם נמדדים במונחים עיסקיים).....
Goggles | 31.08.16
7.
לא יודע מה קורה בשאר המקומות, אבל אני
לא יודע מה קורה בשאר המקומות, אבל אני לא קיבלתי חבילות ומכתבים כמה חודשים. דואר ישראל פשוט לא מתפקד. הבעיה היא שגם כשמתקשרים למוקד שלהם להתלונן, אין מענה (ככה גם אין תלונות). השיא - לקחת לדואר 3 שבועות לספק בולים שהזמנתי מחנות הדואר עם שליח. אם הייתה אלטרנטיבה וזה לא היה על חשבוננו , הייתי צוחק.
Cocktail | 31.08.16
1.
"חזי צאיג, יו"ר דירקטוריון דואר ישראל, אמר "החברה
"חזי צאיג, יו"ר דירקטוריון דואר ישראל, אמר "החברה נמצאת בעיצומה של תוכנית רפורמה עסקית רחבת היקף, שמטרתה בין היתר שיפור השירות ללקוח והחזרת דואר ישראל לפסי צמיחה עסקית" אני כלקוח של הדואר נמנע מלהגיע לסניפים,ולקבל חבילות,השרות זוועה.
Elephant | 31.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת