אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בשביל הבת מצווש: כך תחסכו כסף לילדים

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
למה שלא נשמור בבית? בלי דמי ניהול.בלי ריביות.זמין
למה שלא נשמור בבית? בלי דמי ניהול.בלי ריביות.זמין מתי שרוצים.בלי תורים.לשים בצד ליום סגריר.נכון בלי תשואה.אבל נזילות תמידית.בלי רווחי מס.בסכומים קטנים דמי ניהול ומיסים ועמלות קנייה ומכירה נותנות כמעט את אותו הסכום.רק בבית אין יועץ שיקח סיכונים על חשבונך.הסיכון היחיד בבית הוא פריצה או שריפה. לאחר שתצבור כסף מספיק רציני והנגידה תבין שהמדיניות היום היא פצצת זמן נדלנית.אז היא תעלה את הריבית ולך יהיה מספיק כסף להשקיע באפיק היציב ביותר.בנק או בית.כל השאר, מי שיש לו משיכת יתר, אין על מה לדבר בכלל. ומי שיש לו קצת כסף. שישמור אותו בצד -לעצמו.בסופו דל יום כבר למדנו שכסף לא גדל על העצים, לא?
Battery | 02.09.16
8.
נסיעה משפחתית עם ילדים לאוסטרליה,  זה בערך אותה
נסיעה משפחתית עם ילדים לאוסטרליה,  זה בערך אותה הטעות כמו ברמיצווש. (כלומר  בוא נוציא הרבה כסף ולא כמו אלו שהולכים על הסטנדרט)  נסיעה מאוד יקרה ומתישה,  סע לאירופה המדהימה , טבע  ונופים הרבה יותר יפים מאוסטרליה, שילוב של ערים טבע ופעילויות,  הרבה יותר זול מטיול לאוסטרליה,  מרחק 4 שעות טיסה ולא יומיים. תשאיר את אוסטרליה לילדים לטיול אחרי צבא.  אם יש לך אפשרות להגר לאוסטרליה זה כבר סיפור אחר.. 
Butterfly | 01.09.16
7.
חיסכון מתאים רק למי שאין משכנתא ומינוס ולא
חיסכון מתאים רק למי שאין משכנתא ומינוס ולא פודה את קרן ההשתלמות שלו.  אם יש לכם מינוס. קודם תסגרו אותו ואחר כך תחסכו לילדים או לנכדים.  אם יש משכנתא - ויש לכם בכל זאת כמה מאות שקלים עודף - בדקו אולי כדאי להגדיל את החזר המשכנתא. לסיים אותה שנה שנתיים לפני - ואז בסיום המשכנתא לשים כל חודש את סכום המשכנתא לחיסכון לילדים.  המומחים אומרים - צריך לחסוך 10% מההכנסה - וזה נכון. בשביל זה יש קרן השתלמות עם הטבות מס. זה בנוסף לפנסיה שאסור לגעת בה. אם יש לכם קרן השתלמות - פשוט על תפדו ללא צורך. יעדו אותה לילדים וזהו.  ואם אתם מושכים כל 6 שנים את הקרן לרכב , אז חבל במקביל לחסוך לילדים. את החיסכון לילדים יעדו לרכב - ואל תפתחו את קרן ההשתלמות שאותה תייעדו לילדים. כנ"ל לגבי טיול לחו"ל.  ומה קורה למי שיש מינוס וחוסך לילדים? אם הוא לא מטפל במינוס - הוא גדל עד שזה מתפוצץ ולוקחים מהחיסכון לילדים. בנתיים על החיסכון תקבלו 0.1% לשנה ועל המינוס תשלמו פי 100. 
atuk1 | 01.09.16
5.
כמה זה ריבית דריבית עם 0.1% לשנה? כלום! 
כמה זה ריבית דריבית עם 0.1% לשנה? כלום!  צודק שי מספר 3. פעם הייתה ריבית. ואז בחיסכון של 18 שנה - הייתה משמעות לריבית דריבית. ב4% לשנה קיבלת 72% ריבית ועוד כ30% ריבית דריבית. עכשיו חשבו כמה הריבית על 0.1% ב18 שנה. זה בערך 0.02%. שטות מוחלטת ! כן צודקים היועצים - לטווח ארוך אין מה לפחד ממניות. 
atuk1 | 01.09.16
4.
המספרים לא מייצגים את המציאות של "יום הפקודה".
המספרים לא מייצגים את המציאות של "יום הפקודה". בשלב מסוים קרוב מאוד, המון אנשים יתחילו לקבל את אותן פנסיות ולשמוך את אותם הסכומים. לפי נתונים שונים של האוצר, הרווחה והלמ"ס, יותר אנשים ימשכו יותר שכומים ממה שיפקידו במקומם. השאלה האמיתית היא מאיפה זה ישולם? האם מרווחים של השקעות מאותם כספים (מאוד לא צפוי), או מההפקדות של שכירים בהווה (מה שנקראה פירמידת פונזי).  חיסחון על הנייר הוא חסר משמעות כל עוד הכסף קבור.
BottleOpener | 31.08.16
3.
חיים בסרט. מי יכול לחסוך במדינה הזאת? משכורת
חיים בסרט. מי יכול לחסוך במדינה הזאת? משכורת אחת הולכת על שכ"ד ותשלומים נלווים (ארנונה,מים,גז,חשמל,ועד בית,טלויזיה,אינטרנט), המשכורת השנייה הולכת על קניית מצרכים,רכב(דלק+ביטוחים+טיפולים), סלולר, הוצאות שונות הקשורות לילדים,השכלה,שיעורי עזר, חוגים ועוד וחס שלום פעם בחודש להזמין אוכל הביתה, רק למי שיכול להרשות לעצמו כמובן. לחסוך? הצחקתם את ביבי, אנחנו נתינים\עבדים ולא אזרחים, שלא נעז אפילו לדמיין חיים טובים יותר. לא מגיע לנו.
Lamp | 31.08.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת