אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התיאבון של מנכ"ל אורתם סהר: האיש שלחץ חזק מדי על דוושת הגז

45 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
כעובד החברה לשעבר נהג אמיר להרצות לנו על
כעובד החברה לשעבר נהג אמיר להרצות לנו על ערכים ויושר. היה מספר כי מי שעובד בחברה שלו הם חברים שלו. מה זה חברים בקריטריונים שלו "כאלה שהוא מוכן לשבת איתם ביום ו בערב לשתות קפה". אמיר היקר לא רוצה לשתות איתך קפה אתה לא חבר שלי. הערכים שנאמת עליהם לא שווים את המילים שיצאו מפיך. סוף גנב (כולל אביעד וחיים) לתליה.
Plane | 02.09.16
31.
אורתם סהר פרסמה לפני שעה את Q2. הפסד
אורתם סהר פרסמה לפני שעה את Q2. הפסד 7.8 מלש"ח, הון עצמי 63 מלש"ח. לפי התחזית שלהם לשנתיים קרובות (עמוד 17 בדוח) נראה שהמצב לא כ"כ גרוע כפי שמשתמע מקריסת האגחים, לכן יכול להיות מעניין לשמוע את אמיר והנהלת החברה מסבירים למשקיעים על המצב באסיפת אגחים, ואולי אף מצליחים להרגיע. אם בעתיד הרחוק הם רוצים למחזר חוב אז חשוב לשמור על שקיפות ויחסים טובים עם שוק ההון.
Bone | 01.09.16
20.
ליאור - למי הגבת, למגיב "איש" או אלי?
ליאור - למי הגבת, למגיב "איש" או אלי? אם אלי אז אני מנהל פורום בורסה ושוק ההון בתפוז, שזה אתר שבו דנים במניות ואגחים, למשל אורתם סהר. אתה מוזמן להכנס ולקרוא, ואף להפנות לעוד כתבות כדוגמת זו של דיאנה ותומר מכלכליסט וכל מידע נוסף שעשוי לעניין את משקיעי אורתם סהר. חיובי או שלילי, לא משנה :-)  ישנם בהחלט לא מעט משקיעי אורתם סהר מודאגים כיום. נקווה כי אמיר יצליח לשקם את אורתם סהר ולשלם לנושים את מלוא הפארי. לפי המסחר כרגע בבורסה זה נראה מדאיג (ירידות במחזורי מסחר גבוהים מהרגיל). אורתם סהר גם עדיין לא דיווחה Q2, וזה תמוה מכיוון שכל החברות הציבוריות נדרשו לדווח עד אתמול בלילה.
Bone | 01.09.16
17.
שלמה - האם אתה, שלמה, מוכן לסכן כספך
שלמה - האם אתה, שלמה, מוכן לסכן כספך הפרטי על אמיר? האגחים של אורתם סהר קורסים כרגע, למחיר 6X, ונסחרים בתשואה תאורטית של עשרות אחוזים לשנה. באם בסופו של דבר יסתבר שהכל בסדר אז לכאורה תוכל להרוויח יפה מהמשבר הנוכחי (הפארי שלהם למעלה מ 100). האגחים של אורתם סהר מאותתים שהציבור מודאג. מאד מודאג. מאד מאד מודאג. האם אמיר נחום יהיה מוכן להעמיד רכושו הפרטי כתוספת בטחונות לנושי האגחים, ולהבטיח כי שערה לא תיפול מראשם?
Bone | 01.09.16
15.
צר לי אך האגחים אינם מאותתים על אימפריה.
צר לי אך האגחים אינם מאותתים על אימפריה. מר אמיר נחום וחייו האישיים לא מעניינים אף אחד, אבל אגחים של אורתם סהר ועוד איך שכן! חד וחלק! מדובר בכספי ציבור והציבור מודאג. זה לגמרי בסדר שכלכליסט משרתים את קהל הקוראים המשקיעים בהגבירם חשיפה אודות הבעלים של אורתם סהר. סדרות ה' ו-י' קורסות היום למחירי 6X , עם תשואה תאורטית של עשרות אחוזים, מה שאומר שיש פה מאות מיליוני שקלים מודאגים. מאות מיליונים של ציבור משקיעים רחב. זה לא צחוק. הגיע הזמן לכנס אסיפת אגחים ואם במסגרתה אמיר יסכים להעמיד רכושו הפרטי כתוספת בטחונות לנושי האגחים המודאגים יהא זה מהלך מבורך וראוי מצידו. ואם את מאמינה באמיר נחום את מוזמנת לשים כסף ולקנות אגחים של אורתם סהר. האם את מוכנה לסכן את כספך האישי???
Bone | 01.09.16
13.
אולי תניחו לאיש ? נראה שאתם כותבים כתבות
אולי תניחו לאיש ? נראה שאתם כותבים כתבות כדי להכפיש אותו בכל דרך!!! מדובר בבחור מקסים ונחמד וכל מי שבאמת מכיר אותו יודע שהוא משכמו ומעלה, אדם שבנה אימפריה והצליח בכוחות עצמו. די לצרות עין! מה אתם מנסים לעשות? להרוס אותו??? אנשים מתאבדים בגלל הכפשות כאלה !!!!!
Blowdryer | 01.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת