אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מאגרי המידע הממשלתיים יהיו שקופים לציבור כברירת מחדל

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
במקום שהמדינה תיקח תקציב של 10 מיליון שקל,
במקום שהמדינה תיקח תקציב של 10 מיליון שקל, תעביר לחברת תוכנה מובילה בתחום הפיתוח ותבנה מהמאגרים האלה אתר ממשלתי איכותי,  רציני שמרכז את המידע שנמצא במאגרים ונותן גישה פשוטה ומהירה, מה עושה המדינה? מוציאה מאגרים ונותנת לפרייארים שיבנו אפליקציות שלא יראו מהם שקל.. מדינה דפוקה!
Dog | 03.09.16
8.
מצחיק לולא זה כל כך עצוב ..  שוב
מצחיק לולא זה כל כך עצוב ..  שוב יאיר פראנק .. שוב סיסמאות וקלישאות באזוורדים להרכיב כותרת בשקל עם טפיחה עצמית קטנה על הדרך.  אם זו הבשורה הגדולה אחרי שנתיים  (עם מספרים מנופחים ומצוצים מהאצבע שנזרקים לאויר ללא שום אחיזה במציאות)  באמת מי צריך תקשוב ממשלתי .   ולמען הסר ספק אני חושב שמגיע לנו כמדינה תקשוב ממשלתי מתפקד. בטח לא ההרכב הנוכחי המובל בידי פוליטיקאי (רע) ואפרורי .
Anchor | 02.09.16
6.
אף פעם לא הבנתי את הקטע עם המאגרים
אף פעם לא הבנתי את הקטע עם המאגרים האלה. מה כבר אפשר לבנות מהמאגרים האלה? כמה כסף הולך לחינוך בכל בית ספר? כמה כסף מבזבזים שרים ועם מי הם נפגשים?! אוקיי, נבנה ו... פתאום דברים ישתנו במדינה? ביבי יעזוב את הממשלה? מה זה נותן מלבד מציצנות מיותרת.... כותרת ליום יומיים בעיתון שנשכחת וחוזרים לסדר היום..
Strawberry | 01.09.16
2.
התקשוב הממשלתי והאתרים שהוא בונה צריכים להיות הראשונים
התקשוב הממשלתי והאתרים שהוא בונה צריכים להיות הראשונים שנותונים את המידע שלהם, הסדנא לידע ציבורי יבנו אתר שנראה בכמה רמות מעל האתר הנוכחי שנראה כמו אתר לפני 20 שנים. האתר החדש של הממשלה נראה ממש גרוע, לא ניתן לאתר שם מידע חיוני בקלות. הסדנא לידע ציבורי צריכים להיות אחראים על האתר www.gov.il לתכנן, לעצב, לבנות ולתחזק אותו. כמה שיותר מהר צריך להוריד את האתר הנוכחי של gov.il 
Strawberry | 01.09.16
1.
בשורה נהדרת, עוד צעד חיובי במדינה דמוקרטית. האם:-
בשורה נהדרת, עוד צעד חיובי במדינה דמוקרטית. האם:- 1. הוצאות ראש הממשלה, שריו, חברי כנסת, פקידי מדינה בכירים תהיינה גלויות באופן מלא ומפורט לציבור? 2. המהלך כרוך בהגדלת תקציב ההוצאה של רשות התקשוב הממשלתית על חשבון משלם המיסים? 3. "טוב הלב" של ממשלת ישראל אמיתי ולא איזה תרגיל פוליטי?
Basketball | 01.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת