אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שר החקלאות של בהוטן: "אנחנו כלכלה קטנה, ולא רוצים לגדול מעבר ליכולותינו"

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
לפני שנים רבות ניתקלתי בספר עם תמונות מרהיבות
לפני שנים רבות ניתקלתי בספר עם תמונות מרהיבות של המדינה המדהימה......גרתי שנים ביפן אהובתי ......ולא היתה אפשרות להיכנס לבוהטן.....מקווה שכיום יש אפשרות ............אבל לא רוצה שתיירים יציפו ויהרסו אותה......נופים  ......אין מילים........חפשו בגובל והתרשמו.
Bee | 10.09.16
37.
תסתכלו על עצמכם. ישר מכניסים את נתניהו לתגובות,
תסתכלו על עצמכם. ישר מכניסים את נתניהו לתגובות, ממהרים להחליף אותו, במקום לעצור ולחשוב במי. הבעיות שיש לנו כאן שונות לחלוטין מהבעיות שלהם, ההוצאות שלנו, בהתאם, שונות לגמרי. אני בטוח שצריך להחליף את נתניהו, אבל אני לא ממהר לצעוק את זה. יש לכם רשימה של בעיות שצריך לתקן? יש לכם מושג איך לתקן את זה? יש לכם תוכנית? למישהו יש תוכנית לכל הבעיות? יש לכם חזון על איך המדינה צריכה להיראות בלי נתניהו? לא במשפט וחצי אלא משהו מפורט... לאף אחד אין כרגע, הדמוקרטיה נתנה לכם את הכוח להחליף מנהיגים, אבל דמוקרטיה היא לא רק בחירות. צריך להחליט ביחד איך הערכים שלנו צריכים להראות, מה החזון של המדינה בעתיד מבחינה כלכלית, צבאית... מה מפריע לכל אחד מאיתנו. רק אחרי שיודעים הכל צריך למצוא פתרון ביחד, או מישהו שיכול לתת תוכנית מפורטת. סתם לצעוק "להחליף את נתניהו!" זה טיפשי, זה כמו להפסיק לאכול שוקולד כשרוצים להרזות, במקום ללכת לתזונאי שיכין תוכנית אימונים ותוכנית תזונה. 
Dog | 06.09.16
35.
כנראה שלא קראת נכון. אפל הייתה דוגמא לחברה
כנראה שלא קראת נכון. אפל הייתה דוגמא לחברה שלא מוציאה מכשירים עד שהם מושלמים. אני מדבר על חווית משתמש, אני מדבר על האסטתיקה של המוצרים. החדשנות של האייפון הראשון, של המחשב האישי הראש/ון, של האייפוד. כל מוצר יצא כשהמפתחים היו "מורעלים" מהערכים של סטיב ג'ובס - שכל מוצר חייב להיות מושלם. 
Dog | 06.09.16
33.
הדוגמה עם אפל היא הכי הזויה ששמעתי בשבועיים
הדוגמה עם אפל היא הכי הזויה ששמעתי בשבועיים האחרונים, מה גם שלא נכונה בעליל.  כמובן, אלא אם כן אתה מדבר על ערכים של גניבת רעיונות ופטנטים, שחיתות, מונופוליזם, תיאום מחירים ופגיעה באפשרויות של העובדים, ועוד קצת מהערכים מהבית, כמו שהוא התכחש לבת שלו. בהשוואה לזה אפל של היום שהיא כביכול חסרת ערכים, מהווה שיפור משמעותי במצב המוסרי של החברה.
Cupcake | 06.09.16
31.
בעלי התואר של העולם החדש הם פחות פטריוטיים
בעלי התואר של העולם החדש הם פחות פטריוטיים ויותר גלובליים, הם רוצים לעשות שינוי בעולם... למה להם לבזבז את הזמן במריבות פוליטיות בשביל להזיז משהו במדינה? הם יכולים להצטרף לחברה בינלאומית ולעשות שינוי גדול ולקבל הרבה יותר כסף. 
Dog | 06.09.16
25.
רשום בכתבה - הם עושים הכל בהדרגה. אם
רשום בכתבה - הם עושים הכל בהדרגה. אם תסתכל על המדינה כעסק לכל דבר, אז הם עשו את הדבר הנכון. הם בודקים כל קשר דיפלומטי, טכנולוגיה והשקעה לפני שנותנים אישור. אין טעם בצמיחה כלכלית ללא ערכים - זה משפט יפה מאוד. הם אומרים שהם מאפשרים צמיחה כלכלית אך ורק בתחומים שיעלו את אחוז האושר הכללי, ויתרמו לערכים. תסתכל על אפל של היום לדוגמא, סטיב ג'ובס היה מודל לחיקוי, הוא זה שהקנה לחברה ערכים, ורק מה שאכן נתן ערך לחברה קיבל אישור. היום אפל חסרת ערכים, ולאט לאט מתנוונת.
Dog | 06.09.16
20.
בשיעורי אזרחות לימדו אותנו, שהשרים לא צריכים להיות
בשיעורי אזרחות לימדו אותנו, שהשרים לא צריכים להיות אנשי מקצוע.  בשביל זה יש מנכ״ל לכל משרד, שהוא צריך להיות איש מקצוע. השרים עצמם רק צריכים להתוות את החזון והמדיניות, ותפקיד המנכ״ל זה להוציא לפועל את המדיניות. 
Basketball | 05.09.16
18.
נו, כמעט לכל השרים שלנו יש תארים שונים.
נו, כמעט לכל השרים שלנו יש תארים שונים. אני לא חושב שמצרים טובה מאיתנו, אבל אולי הם בתחילת הדרך לשם ע"י מינוי אנשים מומחים לתחומם לנהל משרד. דוגמא נוספת אצלנו- אריה דרעי, שר הכלכלה עד לאחרונה שנתפס בשוחד, שאם היה דוקטור לכלכלה כנראה שלא היית שומע על זה מעולם. שר בלי תיק בכלל מסביר את הטענה (:
Bus | 05.09.16
14.
גם אני חקרתי מעט כיצד ניתן להתפתח בכיוון
גם אני חקרתי מעט כיצד ניתן להתפתח בכיוון ירוק יותר, ואז הבנתי שבמדינת היהודים הנאורה, אורי אריאל(ומבלי לזלזל בשר), בעל השכלה תיכונית וסרן בצבא, איכשהו נחת בתפקיד שר החקלאות.   בעוד שב-בהוטן, מדינת העולם השלישי שרובנו לא הכיר, מכהן שר חקלאות שמחזיק בתואר שני בבוטניקה (!) מאוניברסיטה בארה"ב. אולי כשאנחנו נתחיל למנות שרים וח"כים לפי הכשרתם והשכלתם נגיע לקצת יותר מאשר ממשלה שכל מטרתה לסדר קומבינות לחמולות ומקורבים, שחיתות וגריפת הון שחור.  ואולי אז למישהו יהיה אכפת אם אנחנו מאושרים.
Bus | 05.09.16
4.
לא יעבוד בישראל. הישראלים מאושרים גם כשמתעללים בהם.
לא יעבוד בישראל. הישראלים מאושרים גם כשמתעללים בהם. כל פעם שאנחנו מופיעים בחלק העליון של מדד האושר, אני תוהה מה לא בסדר עם האזרחים פה. כנראה אף אחד מהם לא בילה יותר מחודש במדינה נורמלית. חוץ מזה, כל זה דורש ממשלה שאשכרה מקשיבה לאזרחים, מה שאין פה. 
Box | 05.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת