אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מהפכה בחברת החשמל: הדרג הניהולי יעבור לחוזים אישיים ותבוטל לו הטבת החשמל חינם

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
פנסיה תקציבית ? בושה למדינה שמאשרת הסכם כזה
פנסיה תקציבית ? בושה למדינה שמאשרת הסכם כזה ,איפה ההסתדרות? למה פנסיה צוברת רק 25% בהתחלה? למביני עניין הם מעט מהשכר המפלצתי שלהם כלומר גם ההורדה החודשית לא תהייה גדולה. וכשיצאו לפנסיה הפנסיה תהייה על חשבון המדינה לפי הכתוב 50% . כלומר על חשבון הציבור שכן אם לא חסכו את שאר ה 50% מאיפה יבוא הכסף יש מאין? פנסיה שתכניס את המדינה לחובות . להזכיר שחברות הביטוח קרסו (גרעון אקטוארי) בגלל הפנסיה הזו למה ליצור את המצב הזה שוב? מה הם לא מרווחים מספיק כסף שיכלו להפריש את כל גובהה הקצבה? ביזיון!
Dice | 07.09.16
7.
עופר, קובי צודק. אין קשר בין הדברים וזה
עופר, קובי צודק. אין קשר בין הדברים וזה הטבה שמקבלים בעוד מקומות. זה לא מקור הבעיה אלא המשכורות הענקיות של הבכירים, וועד והפנסיה שלהם. הצרות עין הזו גורמת לשנאה אדירה לעובדי החברה שלפחות 95% מהם בכלל רחוקים מכל הקומבינות הכסף וכו... שזה בנוסף למשכורת נומכה התחלתית (כבר שנים), גרמו לי לבחור בהיי טק ולא שם
bestBoat | 07.09.16
6.
הנהלת חברת החשמל הבכירה שעל כתפיה מונח עול
הנהלת חברת החשמל הבכירה שעל כתפיה מונח עול כבד מישקל,יפתח רון טל,עופר בלוך,ניצה רוגוזינסקי,עמית אוברקוביץ,ראויים לכל הערכה במאמציהם להביא את חברת החשמל לדרך של הצלחה, כל עוד אין הסכמות בנושא הרפורמה השינוי המבני חובה, 400 עובדים עד סוף השנה לפרישה ,ומספר 800 בשנה הבאה,ועוד תחזית של 1000 לאחר מכן חובה נדרשת,מיזוגי מחלקות באגפים השונים,ועד מיזוג אגפים, החוזים האישיים צריכים לרדת לשדרה הניהולית כולל סגני מנהלי אגפים,מעבר למנהלי אגפים,בריבוי הרכבים יש לעבור לליסינג תפעולי ולוותר על העלויות הגבוהות של אחזקת מוסכי החברה מה גם  שמרכיב גדול של תיקונים מבוצעים במיקור חוץ,יש לבצע ספירות מלאי ולהיפטר ממלאים וציוד שפג תוקפו,ולעבור לשיטת ניהול ריינגין ,אחרי שהTQM נכשל כשלון חרוץ,ואולי רבים לא מבינים שהשינויים הכרחיים על מנת שהספינה נוע תנוע,כי אין לנו חברת חשמל אחרת ,יישר כוח למנכ"ל על עוז רוחו ואומץ ליבו,ואחריו
Avi163 | 07.09.16
5.
מר קובי היקר. חברת החשמל נמצאת בחובות של
מר קובי היקר. חברת החשמל נמצאת בחובות של שבעים וחמש מליארד בגלל מנהלים כושלים שבמשך השנים גנבו מיליונים ועשו עסקאות מפוקפקות. אתה חושב שבמצב  עניינים זה מגיע לכם עוד חשמל מוזל???  אתה טוען לקיפוח??? יש כאן נימה של להכשיר את השרץ. 
ChefHat | 07.09.16
4.
אתה כנראה באמת לא מבין כלום . יש
אתה כנראה באמת לא מבין כלום . יש לך עין צרה על אנשים . החשמל חינם הוא הטבת שכר כמו שעובדי האונברסטאות לא משלמים על לימודי השכלה גבוהה (לא הם לא הילדים שלהם ולא הנכדים שלהם) כמו שעובדי הבנקים לא משלמים עמלות ומקבלים הלוואות בריבית אפסית, כמו שעובדי בתי זיקוק תדלקים את הרכבים שלהם בעבודה בהנחה משמעותית , כמו שעובדי הרכבת ואגד נוסעים בחינם, כמו שעובדי רשות שדות התעופה מקבלים טיסות מוזלות ואף בחינם ועוד עובדים של הרבה חברות נהנים משירותים בחינם . אז גם בחברת החשמל העובדים מקבלים 900 שח בחודש המומרת לחשמל חינם.
Planet | 07.09.16
3.
חחחח. הצחקתם אותנו. זה מהלך כויכול המצמצם עלויות
חחחח. הצחקתם אותנו. זה מהלך כויכול המצמצם עלויות לחברה. כעת החברה למפרע תבקש מהאוצר מיליונים כנגד הבטחה בלבד לרפורמה שכזו  שתימשך שנים ולא תצא לפועל.  משרד האוצר האימפוטנט יאמין ויאכל את הכובע . וככה השחיתות נמשכת. שיקחו את   הטבת החשמל לבכירים שפרשו  ואינם זכאים כךל להטבה וחברת החשמל עוצמת עיניים. 
ChefHat | 07.09.16
2.
כבר שמענו בחברת החשמל על הצהרות מסוג זה
כבר שמענו בחברת החשמל על הצהרות מסוג זה לרבות ההצהרה של עמוס ךסקר לעניין הרפורמה שלא עברה בהצלחה.  זה הוא עוד ספין תקשורתי שלבטח לא ייצא לפועל ואני סמוך ובטוח שלא יתממש. הוועד יתנגד נחרצות מנהלים בכירים יחמיצו פנים  וזה יוקפא לשנים  רבות . עוד המון ממשלות יתחלפו בצל אותה הצהרה שלא תמומש.  
ChefHat | 07.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת