אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחיר למשתכן משגעת את השוק: איך הקבלנים חותכים את המחירים?

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
המחירים בדרך למטה השוק קפא.. תוך שנה המחירים
המחירים בדרך למטה השוק קפא.. תוך שנה המחירים יחתכו ב30%!! כנסו למדדי מחירי הדירות של חודש אוגוסט וכבר תראו שיש ירידת מחירים ברוב ההרים. ברגע שהמיסוי על דירה שלישית יכנס הירידות יתחדדו ויהפכו למהותיות מי שיש לו דירה להשקעה זה הזמן האופטימלי למכירה  משקיע טוב מוכר בשיא וקונה בשפל 
Quill | 10.09.16
32.
יפה למדינה שהפסיקה לספסר בקרקעות , הבעיה היא
יפה למדינה שהפסיקה לספסר בקרקעות , הבעיה היא מי ישלם את המיליארדים שעכשיו חסרים בתקציב ? כחלון יעלה עוד מסים ? אי אפשר ולא נכון להתערב בשוק החופשי ובמיוחד לא לקבוע מחירים ולסבסד , ההשלכות הנסתרות מחכות בפינה . נחכה ונראה מה יהיה גורל הדירות , הקבלנים והזכאים עוד כמה שנים ?
Basketball | 09.09.16
27.
מחסור בקבלנים ובעובדי בניה, המנעות מכוונת משחרור קרקעות
מחסור בקבלנים ובעובדי בניה, המנעות מכוונת משחרור קרקעות באיזורי הביקוש, 0 היצע של דירות 2-3 חדרים. וכל מה שאנחנו מקבלים מכחלון זה מחיר למשתכן, ומס לבעלי 3 דירות שהם בקושי 15% מכלל המשקיעים. מי שמאמין שכחלון וביבי יורידו אי פעם את מחירי הדיור או חלילה יעצרו אותם - חי בסרט!
Pin | 08.09.16
25.
הקבלנים בונים שיכונים, חוסכים בעלויות בחומרים זולים (קרמיקה
הקבלנים בונים שיכונים, חוסכים בעלויות בחומרים זולים (קרמיקה וגרניט פורצלן סיניים זולים שנראים יוקרתי אבל מיד נסדקים), מטבחים זולים ולא סנדויץ', סניטציה הכי זולה סוג ד' מתאילנד או סין, בניינים מכוערים, חנייה עילית במקום חניון ככה שבמקום גינה או עצים יש שורות מכוניות בין השיכונים. ממש כמו שנות ה-60. ובמחיר "זול" ב-100 אלף שקל, שעדיין נותן לקבלן 20% רווח אז תבינו כמה עבדו עליכם.
Pretzel | 08.09.16
24.
יושבים מכיני מצגות כמו באשטרום זכיינות, מכינים מודלים
יושבים מכיני מצגות כמו באשטרום זכיינות, מכינים מודלים מטורפים של מיליון אקסלים ומצגות עם שיעורי היוון וחרטות אחרות... בסוף איזה טרקטור מפיל תיקרה או יש חדירה של מי תהום וכל התחשיב לפח. מסקנה: שהפקידים ימשיכו  להכין מצגות, תנו לאנשי הבנייה מהשטח לנהל את העניינים. הבא שאומר לי שהוא פיננסיונר מקבל ראסיה לאף
AirBalloon | 08.09.16
19.
 חחח כבר שמונה שנים אומרים לי את זה,
 חחח כבר שמונה שנים אומרים לי את זה, לא יודע אם סתם מנסים להפחיד או שבאמת מאמינים בזה, בכל מקרה כבר הרווחתי כמה מיליונים טובים מקניה ומכירה ויש לי עוד כמה נכסים שמספקים לי תשואות מדהימות, בשעה שכל אלו שהזהירו אצלי הולכים ודועכים מבחינה פיננסית. חלקם כבר עברו את גיל ארבעים ולא נראה שום סיכוי באופק עבורם.
Battery | 08.09.16
18.
את ה 50000 א' שקל בשנה אשקיע במשהו
את ה 50000 א' שקל בשנה אשקיע במשהו איכותי יותר ואצליח גם להשכיר דירה וגם להשאר עם הכנסה פסיבית. תמיד צריך לראות כמה התמורה ביחס לסכום ההשקעה.  לא יכול להיות ש 3מ' ש"ח נותן לי 2.5% תשואה.  קצת השקעה ומאמצים והכסף שלך יהיה שווה הרבה יותר. קצת להפעיל את השכל לא מזיק.
roy1492 | 08.09.16
12.
לפי הכתבה עלות הבניה 5,927 שקל למ"ר. זה
לפי הכתבה עלות הבניה 5,927 שקל למ"ר. זה כולל מע"מ למדינה, משכורת לפועלי הבניין, משכורת לפועלים הסיניים, חומרי בניה ותשומות בניה, שכר לקבלן ולבני משפחתו שעובדים כמנכ"ל וסמנכ"לים, ובסוף גם רווח שנשאר בחשבון של החברה שבונה. היום הישראלים מוכנים לשלם על דירה 15,000 שקל לכל מ"ר, ובתל אביב גם 40,000 שקל למ"ר. מדוע? רק כי הם חושבים שהמחיר עוד יעלה ואז לא אכפת להם אם המחיר הגיוני או לא. העיקר למכור עוד שנתיים ברווח. אז מה דעתכם, מדובר במשחק פירמידה או לא?
Bike | 08.09.16
9.
באמת? בוא תספר לי במה תשקיע שהוא יותר
באמת? בוא תספר לי במה תשקיע שהוא יותר בטוח מנדלן בבקשה? התשואה זה החלק הפחות משמעותי. אם יש לי 100,000 ש"ח שאני יכול השקיע אותם ולקבל 5% בשנה או שיש לי אפשרות למנף את הסכום הזה וקבל3.5% על סכום של 600,000 ש"ח שאת החזר ההלוואה הדייר משלם לי אז ברור שעדיף למנף.
Battery | 08.09.16
2.
זה מזכיר לי משא ומתן עם יצרן סיני,
זה מזכיר לי משא ומתן עם יצרן סיני, ככול שאני לוחץ על המחיר הוא מסכים ובצד שלו מוריד איכויות מרכיבי המוצר, רבותי, את ישראל מנהלים חובבנים, פוליטיקאים שרוצים תוצאות עכשיו, לכן הבנייה בארצנו נראית כפי שנראית, על המדינה (הסוציאליסטית לא הקפיטליסטית של נתניהו "אחי היורד") להתערב ולבנות באיכויות גבוהות דירות מגורים, ולקבוע מפרט איכותי לכול שאר השוק,
BandAid | 08.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת