אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ענבל אור: "אין עו"ד שמוכן לקחת את התיק ולייצג אותי"

141 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

135.
הנוכלים הגדולים הם השופטים עורכי הדין המשטרה והבנקים
הנוכלים הגדולים הם השופטים עורכי הדין המשטרה והבנקים בחסות החק ובתי המשפט שעושים שוד לאור יום נגד אזרחים תמימים וישרים כמו עינבל אור ואחרים  שנפלו קורבן לקרטל הפשע . פרקליטות שופטים שוטרים עורכי דין בנקים והוצאה לפועל יש"ו אמן.
Ducky | 18.09.16
121.
הכונס הזה עו"ד ארז נשמע מרושע במיוחד. זה
הכונס הזה עו"ד ארז נשמע מרושע במיוחד. זה מגוחך לחפש כסף קטן בכיסים של אחת שגלגלה עשרות מליונים. דומה שהוא רוחש לה טינה אישית במיוחד, אולי כי היא לא אשכנזיה כמו שהוא אוהב, או שהוא פשוט מקבל אחוזים מכל כסף שימצא ולכן הוא גרידי בשפלות.
Flower | 15.09.16
101.
אחוז גבוה מאזרחי ישראל וביחוד האמידים מגלגלים חובות.
אחוז גבוה מאזרחי ישראל וביחוד האמידים מגלגלים חובות.   גב' אור לא שונה מהם.  לא סתם אף פרקליט לא מוכן לייצג אותה,אין לה שקל אחד לשלם להם,היא חייבת מאות אלפי שקלים למאות אנשים כל אחד.עד מתי היא תשטה בביהמ"ש??  
Scooter | 12.09.16
100.
יש הרבה עשירים בארץ שעשו את כספם מקומבינות
יש הרבה עשירים בארץ שעשו את כספם מקומבינות למינהם ההבדל בינם לבין אור שאת ענבל אור תפסו ואותם עדיין לא אז הם חוגגים או מעבירים את מרכז חייהם לחו"ל ראו טייקונים שעשו תספורות על חשבון האזרח הפשוט גרמו להפסדים של מיליונים, מחקו חובות והמשיכו הלאה מקומם ביותר
Boomerang | 12.09.16
88.
כמה את חייבת לכל מיני עורכי דין וטרם
כמה את חייבת לכל מיני עורכי דין וטרם שילמת? ואם שילמת-מנין היה לך כסף שהרי מדובר ודאי בעשרות אלפי דולרים? ואם יש לך עשרות אלפי דולרים ורכב ואופר לתינוק וכסף למחיה ולספר ולאיפור ועוד-באיזו זולה זה בדיוק נמצא? מזלך שגלגלי הצדק טוחנים לאט ומאפשרים לך להנות משלל התעלולים והחקירה בעניינך נראית,אולי אפילו באופן תמוה,תקועה ולא אתפלא באם עוד שנה או שנתיים נראה אותך שוב מככבת באיזו יוזמה עסקית וגם מצליחה,ואם כל-סחתין על התרגיל
Glasses | 13.09.16
80.
בלי קשר לענבל אור, שאלת תם נוספת: עו"ד
בלי קשר לענבל אור, שאלת תם נוספת: עו"ד ארז ביקש מעורכי דינה לשעבר מידע אודות איך היא שילמה להם שכר טרחה. מידע זה יכול להביא להפללתה ונוצר מצב שבו עו"ד מוסר מידע מפליל על לקוח שלו (אף עפ"י ששכר טרחה לא נחשב בחיסיון). הדבר מצריך שינוי גישה לגבי הכלת שכ"ט בחיסיון. 
Fan | 12.09.16
68.
מהרגע הראשון שראיתי אותה  וזה היה בטלויזיה ידעתי
מהרגע הראשון שראיתי אותה  וזה היה בטלויזיה ידעתי שמדובר בנוכלת. כל פעם אמא שלי היתה אומרת כל הכבוד לה כל הכבוד לה וזה היה מרתיח אותי וישר  הייתי עונה רואים עליה שהיא רמאית נוכלת שום דבר לא הגיעה ביושר ואין שום חוכמה לעשות ככה עסקים
Bowtie | 12.09.16
56.
כמה שאתה נאיבי - הבעיה לא לייצגה. כנראה
כמה שאתה נאיבי - הבעיה לא לייצגה. כנראה נגמר לה הכסף השחור, שבד''כ משולם מראש , ועוה''ד יודעים שאין שום אפשרותצ לגבות מקופת הפרוק. על הקופה הזאת שומר עו''ד ארז , כדי ששכר טרחתו תגדל. הרי, כולם יודעים את הסוף.  מצפון של עורכי דין !!! הצחקת אותי עד דמעות.
Fish | 12.09.16
41.
אילו תגובות איומות שובינסיטיות ומחליאות , שקוראות לניצול
אילו תגובות איומות שובינסיטיות ומחליאות , שקוראות לניצול מיני, מאשימות אותה בזנות או קוראות לה לעסוק בזנות! תתבישו לכם ותתבישו לכם כלכליסט שאתם מרשים החפצת נשים שכזאת. אין לאף אחד מכם מספיק מידע בתיק כדי לקבוע אם היא נוכלת או אשת עסקים שהסתבכה. הסיבה שאתם מגיבים כלפיה בכזאת רשעות ואגרסיביות היא בגלל שהיא אשה ואתם שמחים שסדרי עולם "חוזרים למקומם". איתן ארז רודף אותה ומשמיץ אותה באופן אישי ולטעמי ממש מתנכל לה. היו גברים הרבה יותר נוכלים ורשעים שלא קיבלו רבע חשיפה ואנטגוניזם כמו שהיא מקבלת. רוצים להתייחס - תתיחסו ענינית. מכאן ועד להגיד לה דברים איומים "כמו לפתוח ריץ רץ או עוד כפתור בחולצה"? מי מסנן את התגובות כאן??!!
Processor | 12.09.16
40.
העניין הוכרע כבר ע"י ביהמ"ש העליון בפרשת יצחק
העניין הוכרע כבר ע"י ביהמ"ש העליון בפרשת יצחק אברג'יל. נקבע שחיסיון חל רק על תוכן ההתייעצויות בין עו"ד ללקוח ואין חיסיון על הסכם שכ"ט. ועל הסכומים ששולמו. ממילא עוה"ד חייב לדווח למס הכנסה ולמע"מ על מה שקיבל. הדבר נכון כפל כפליים במקרה של פושטת רגל שמשלמת לעו"ד לאחר שניתן צו כינוס זמני.
Ducky | 12.09.16
31.
איתן ארז הוא התרופה הכי טובה שיכולת לקבל.
איתן ארז הוא התרופה הכי טובה שיכולת לקבל. להזכירכם ניסתה למנות עו"ד מטעמה שהיתה משמנת אותו מכל הכיוונים והיתה ממשיכה לעבוד על כל הקורבנות שלה, אך למזל כולנו נפלה על השופט אורנשטיין שמינה את איתן ארז. תאכלי את כל מה שבישלת. ולעורכי הדין אני פונה בפניה נרגשת בבקשה אל תייצגו אותה מקומה בכלא להרבה שנים. 
Bike | 12.09.16
9.
תאכלי את מה שבישלת. ענבל אור החליפה עו"דים
תאכלי את מה שבישלת. ענבל אור החליפה עו"דים כמו שמחליפים גרביים. כיום אף עו"ד לא מוכן לעבוד איתה מכיוון שהיא חיפשה עו"ד שיציל אותה אבל כולם אמרו לה שזה בלתי אפשרי. היא כל הזמן חיפשה עו"ד שיאשר את שיטת העבודה שלה ואחרי בחינה כולם אמרו לה שזה לא.
Controller | 12.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת