אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גדול יותר, חזק יותר: ג'ף בזוס חושף טיל חדש שיתחרה ב-SpaceX של אלון מאסק

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מאיפה המספרים האלו שאתה מצטט?!? נדמה לי שאתה
מאיפה המספרים האלו שאתה מצטט?!? נדמה לי שאתה ניזון מהשטויות של המתחרים. פתח דוח של החברה, מספרים מדווחים שם באופן גלוי ופשוט. והחל מהרבעון האחרון, בשל ביטול ההתחייבות למחיר מינימום על מכונית משומשת, המספרים בדוחחת של טסלה, גם משקפים את מציאות הפיננסית ולא את ההזיה הטכנית שנולדה כתוצאה מעיוותי תקינה חשבונאית. בקיצור - כל מכונית נמכרת ברווח. החברה הפסדית כי היא משקיעה בפיתוח קווי ייצור של רכבים חדשים וסוללות. למעשה - החברה מייצרת רכבים במרווחי ייצור גדולים משל כל מתחרותיה. צא ולמד... 
Cloud | 18.09.16
7.
יש הבדל גדול מאוד בין להגיד ולעשות, במיוחד
יש הבדל גדול מאוד בין להגיד ולעשות, במיוחד בתחום הזה. יעיד על זה הטיל של ספייר אקס שהתפוצץ לא מזמן עם הלוויין עמוס 6.   זה קרה למרות המון נסיון שהם צברו בתחום, הרבה הצלחות והרבה הרבה כישלונות. כנראה להטיס דברים לחלל זה עסק מורכב ויש הרבה דברים שעלולים להכשל  בדרך. ההוכחה תהיה בשיגור, לא בדיבור. 
Basketball | 18.09.16
3.
אמ, לא הוא לא. למכור מכונית ששווה 200K
אמ, לא הוא לא. למכור מכונית ששווה 200K ב 100K רק בשביל הקטע זה לא חוכמה. הוא מפסיד כסף בטירוף ורוכב על הבאזז של החדשנות. העסקים שלו מדשדשים. את ספייס אקס אי אפשר להנפיק כי היא מפסידה בטירוף. היא עדיין פרטית. טסלה מדשדשת במקום. השווי שלה לא השתנה כבר שנתיים. כשהיא תקפוץ למים העמוקים של ייצור סידרתי היא תעמוד למבחן מול יצרניות סדרתיות אחרות. כנ"ל לגבי סולר סיטי ששוויה צנח ב 80% תוך שנתיים. מאסק הוא אישיות מדהימה. גם אני מעריץ אותו. אבל הניהול שלו, ככה ככה.
Bus | 13.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת