אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פרשת הגז הביתי: רשות ההגבלים פשטה על חברה שלישית - סופרגז

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
שימו  לב רבותיי  מחיר הגז לחברות הגז נכון
שימו  לב רבותיי  מחיר הגז לחברות הגז נכון להיום כ 2 ש"ח לק"ג דהיינו 5ש"ח ל1 ממ"ק (קו"ב ) תוסיפו הובלה נניח 5.50 ש"ח ל 1 ממ"ק  נניח שנשאיר לחברת הגז 100% רווח מחיר הגז לדיירים יהיה 11 ש"ח + מע"מ אבל זה לא מספיק להם אז בואו ניתן להם עוד100% אז המחיר יהיה כ 17 ש"ח ל1 ממ"ק לאחר 200% רווח אבל באמישראגז לא מסתפקים בכך ויש בניינים ברחבי הארץ שעדיין משלמים בין 28 ל 28 ש"ח לממק ללא דמי שימוש קבועים של 19 ש"ח לחודש באמישראגז  עכשיו חשבון דו חודשי ל 2 ממק במחיר של 25 שח 1 ממק יעמוד על 90 ש"ח כשהגז עולה לחברת הגז רק 10 ש"ח  הבנתם  עכשיו 
Carrot | 14.09.16
22.
אני באופן אישי עברתי לבשל בחשמל והתגרשתי סופית
אני באופן אישי עברתי לבשל בחשמל והתגרשתי סופית מחברות הגז. באמת שזו צרה אחת פחות להתעסק איתה. כולן מתנהלות כמו משפחות פשע. חימום בית ומים בארץ באמצעות גז גם ככה מאוד לא נפוץ, וגם אם נורא בא לכם - גם לזה כבר יש פתרונות מבוססי חשמל.
Plane | 13.09.16
20.
תנסו לעבור חברת גז - בלתי אפשרי .
תנסו לעבור חברת גז - בלתי אפשרי . גורר חיובים לא חוקיים של מאות שקלים. חברות הגז הם חבורת הגנבים הגדולה ביותר . מה שמצאו כאן זה כלום לעומת עושק הלקוחות והגניבה שהם גונבים את הציבור. אין למי לפנות והם ממשיכים להפר את החוק.מבקר המדינה ורשויות החוק חסרי אומץ לפתוח את תיבת הפנדורה הזו.
Battery | 13.09.16
19.
בתור פרופסור לכלכלה אני אומר שאין ולא תהיה
בתור פרופסור לכלכלה אני אומר שאין ולא תהיה תחרות בשוק הזה. לקיומה של תחרות נדרשים תנאים שלא יתכנו במשק הגז לצרכן הפרטי במרכזיה משותפת.. זו הסיבה לכך בכל העולם כולל במדינות התחרותיות והקפטיליסטיות ביותר (ארה"ב, בריטניה וכו) יש פיקוח מחירים. כל הדיון על תחרות הוא הונאה אחת גדולה של הון-שלטון.
Scissors | 13.09.16
16.
מדובר במדינה שעושקת אותך בכל כיוון על תאגידי
מדובר במדינה שעושקת אותך בכל כיוון על תאגידי המים שמעת מיסים שמעלים על הדלק ללא סוף כדי להוסיף פנסיה לנכדים של חברי הכנסת. אם רוצים לטפל במשהו אפשר לעשות זאת בקלות קח את שוק התקשורת כדוגמא. והמשטרה אינה עושה כלום כשילדיך מאוימים על ידי ראשי הפשע אבל רעש על כלום ואתה התמים מאמין שזה יביא לפתרון
Coffee | 13.09.16
15.
בחייאת! גיליתם את אמריקה! איפה הייתם עד עכשיו?
בחייאת! גיליתם את אמריקה! איפה הייתם עד עכשיו? כל המדינה יודעת כבר הרבה שנים שיש קרטל בין חברות הגז ומשרד הממונה על ההגבלים יושב בשק עם האצבע בתוך החור של ה... ולא עושה כלום. בינתיים האזרחים משלמים מחירים גבוהים וחברות הפצת הגז מתעשות ללא סיבה וללא תחרות ביניהן.
Strawberry | 13.09.16
12.
פזגז החזירים הגדולים ביותר, "טכנאי" שלהם דק אצלי
פזגז החזירים הגדולים ביותר, "טכנאי" שלהם דק אצלי את המערכת ומצא ברז דולף. ביקשתיו להחליף מיד, ענה לי כי הוא לא יכול, יבוא "טכנאי' שהוכשר במיוחד לכך. כאשר "המומחה" הגיע אמר לי כי מחיר התיקון דהיינו רק הברז בלבד (העבודה בחינם) הוא 180 ש"ח. כאשר התקשרתי לחברה ואמרתי כי ברז כזה עולה רק כ50 ש"ח, קיבלתי תשובה זה המחיר, לא תסכים ננתק לך את החיבור. התקשרתי למתחרה והתשובה היתה: אנו לא מטפלים אלא אך ורק במתקנים שאנו הספקים. אם זה לא מונופול אז מה זה מונופול?
Bone | 13.09.16
10.
פרס אוסקר להצגה של רשויות החוק. הרי כבר
פרס אוסקר להצגה של רשויות החוק. הרי כבר תפסו אותם בעבר ולא קרה כלום. גם הפעם נקבל מופע קרקס של חקירות רעש וצילצולים ונמשיך לשלם את המחיר הגבוהה בעולם! לגז. בלאו  הכי בלי פיקוח מחירים לא נראה הוזלה של אגורה אחתך. אז בראוו לקרקס.
Scissors | 13.09.16
9.
שוד בחסות בית המשפט. כבר תפסו אותם לפני
שוד בחסות בית המשפט. כבר תפסו אותם לפני שנים ובית המשפט זיכה אותם "מחמת הספק" ( לא יודע כמה כסף שולם ) "פושע חוזר לזירת הפשע" הם קיבלו אישור מבית המשפט לחזור לשדוד, אז הם שודדים. אין מי שישמור על האזרחים, בית המשפט סיים את תפקידו, והאזרחים ממשיכים לממן את השופטים. 
Plane | 13.09.16
5.
על כך נאמר "בוקר טוב אליהו". אבל מוטב
על כך נאמר "בוקר טוב אליהו". אבל מוטב מאוחר מאשר לעולם לא. ידוע שנים ש-4 החברות הגדולות חילקו ביניהן את השוק, נמנעות מלגעת זו בלקוחות של זו, ודוחקות את כל יתר החברות לשוליים. כשניסיתי לעבור חברת גז, היה ברור מאוד ואפילו בוטה עד כמה 3 החברות הגדולות האחרות לא התעניינו בכלל בפנייה שלי עד כדי קושי ממשי לקבל מהן הצעת מחיר.
Plane | 13.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת