אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ביהמ"ש אישר את הסדר הפשרה בלאומי: הבכירים יחזירו 5.1 מיליון שקל בונוסים

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
עם פסק דין עלוב ונפשע שכזה. כבוב במקרה
עם פסק דין עלוב ונפשע שכזה. כבוב במקרה הטוב, שותף לפשע הנתעב!!! במקרה הרע, כבוב מרמה את עצמו כבוב מרמה את צדק בית המשפט כבוב מרמה את בעלי מניות של בנק לאומי כבוב מרמה את לקוחות הבנק כבוב מרמה את כל אזרחי ישראל. צריך לפתוח את התיק הזה מחדש, כמו גם לפסול את כבוב מטיפול בתיק. ולהעביר את התיק לרוזן שלא מפחד ממושחתים.
ChefHat | 14.09.16
7.
בית משפט פרטי ושופט פרטי לעשירים. כל ההליך
בית משפט פרטי ושופט פרטי לעשירים. כל ההליך השיפוטי נגד העבריינים מבנק לאומי מוזר, זאת בלשון המעט. גנב הוא גנב ומועל ומלבין הון ומסייע לפשע, ראוי להישפט בבית משפט ככל האדם. שיפוט מחוץ למערכת המשפט, שנוצר במיוחד עבור בכירי בנק לאומי, מראה עד כמה החוק במדינת ישראל עומד לפני פשיטת רגל מוחלטת. לעשירים בתי דין משלהם ופסקי דין מקלים ביותר, אפילו כשמדובר בעברות חמורות במהותם ובהיקפם. אלו אנשים אינטילגנטים אשר ביודעין בחרו בדרך פשע להשיא לעצמם רווחים עצומים והם יוצאים מהסיפור בזול, מאוד בזול.  ללא עונש מאסר או עבודות שירות וחמור מכל ללא קלון, שירחיק אותם לפחות לזמן מה מעמדת השפעה בכלכלה.
Coathanger | 14.09.16
4.
מקומם של שלשת העבריינים, להיות בכלא לכמה שנים
מקומם של שלשת העבריינים, להיות בכלא לכמה שנים טובות בנוסף לקנסות. חזרנו לימי הביניים, מי שגונב ככר לחם, יושב בכלא לכמה שנים. מי שגונב מיליונים צוחק כל הדרך אל הבנק. אכן השחיתות הופכת מיום ליום ללגיטימית . אסור לגנוב אך השחיתות מותרת. 
Sword | 14.09.16
3.
כנראה שלמקרא הדברים האלה, מרוב הלם ואולי תדהמה,
כנראה שלמקרא הדברים האלה, מרוב הלם ואולי תדהמה, אף אחד לא מגיב.  מי שכמובן לא יכול להתלונן אלה עורכי הדין, למעלה מ-6 מליון ש״ח שכ״ט. כן חברים 6000000 - כך זה נראה במספרים. וגם כותבים לנו כמה יצטרכו להחזיר ה״ה מאור, איצקוביץ, ורף, אך לא מגלים לנו כמה נשאר אצלם.
Snow | 14.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת