אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תביעות ראשונות נגד עורכי דין שייצגו חברות של ענבל אור

52 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

51.
במקום להכנס בראש הנחש (אורי דניאל) הם תובעים
במקום להכנס בראש הנחש (אורי דניאל) הם תובעים כאלה שבאמת אין להם ממש אחריות לתוצאה. עו"ד אורי דניאל קיבל כספים רבים מענבלאור אך מאחר והוא מקושר הייטב במשטרה ובפרקליטות הכיוון הזה לא נבדק לעומק... אבל כפי שניתן לראות - שמו צץ בכל כתבה שקשורה לעניין
Boomerang | 14.10.16
46.
הכונס האונס מצא קורבן חדש חתך אותה לחלקים
הכונס האונס מצא קורבן חדש חתך אותה לחלקים ואנס אותה מול עם שלם    אני לא אוהב את הנאנסת שחשבה שהיא חכמה אך התבדלה בטעויות הרות גורל  נפלה כיפה אדומה נוכלת לרישתו של הנוכל הגדול מיכולם המתעשר על גוויות חברוו ואוכל את עצמותייהם עד תום       במסווה של דאגא למסכנים שנפלו ברישתה אח בו בזמן לוקח נתח עצום מהגוויה המדממת לעצמו   וכל זאת בחסות החוק  תוך כדיי ניצול ותעיה ותרגילים מתורגלים המונעים מיקורבנותו להגן על עצמם אפילו את שומריי הראש המגיעים למדממת כחוק להגן על עצמה אוכל הנוכל הגדול מיכולם ומתהדר בכיפת צדיק ותמים מעל ראשו המגעיל     איחוליי לך ימים קצרים ומוות איטי נוכל אוכל גונב משמיד ומשומד
Coffee | 18.09.16
33.
מעניין מומי הוא גם עו״ד של שלי נריקס,
מעניין מומי הוא גם עו״ד של שלי נריקס, מחתים הרבה מאד אנשי העסקים על הלוואות לא חוקים והלוואות של שוק שחור 5 אחוז ריבית בחודש!!!  פתאום הוא מתיפפיף, ומיצג אחיות, שנפגעו, הוא כל יום גוזל רכוש לאנשי עסקים שלחי נרקים מלווה להם כספים, ואין להם אפשרות להחזיר לו.  אוכל נבלות.
Flame | 15.09.16
30.
לגברת אולגה המנוולת שמגיבה מטעם ענבל חושך בכל
לגברת אולגה המנוולת שמגיבה מטעם ענבל חושך בכל כתבה שלה....עם הוכחות על גניבה, מעילה בכספי חברה, שימוש לא חוקי בכספי חברה, מכירת דירות "רעיוניות" ורכישת תכשיטים ורכבי יוקרה ע"ח החברה, לא מתווכחים!!!! היא הולכת לשבת בכלא! רדיפה? יושרה עסקית? אליטות? הלוו תתעוררי ותוודאי שאת על הכדורים הנכונים, בית המשפט מתעסק בכל נושא לגופו, ויש עובדות!!!! מעילה בכספי נאמנות, מכירת דירות לא קיימות למספר לקוחות בו זמנית, שימוש לא חוקי בכספי נאמנות לתשלומי הסדר גירושים עם הגרוש, רכישת תכשיטים במאות אלפי שקלים מכספי החברה וכו'.....מה בדיוק לא מובן פה?! היא הולכת לכלא!!!!!!
Helmet | 15.09.16
29.
אולי היא מדהימה. אולי היא מתכוונת להילחם עד
אולי היא מדהימה. אולי היא מתכוונת להילחם עד הסוף, אולי היא מבטיחה להחזיר את הכסף. איך יכול להיות שהיא מסבירה לביהמ"ש שאין אף עו"ד שמוכן לייצג אותה? איך קורה דבר שכזה? עוד שאלה: השופט נתן לה הקלות וארכות בלי סוף. למרות זאת, השופט השתכנע למנות לה כונס נכסים בניגוד לרצונה ולמרות כל טיעוניה. האם השופט מטומטם?
Fries | 15.09.16
28.
היא מבטיחה... גם קודם היא הבטיחה הרבה דברים,
היא מבטיחה... גם קודם היא הבטיחה הרבה דברים, נכון? הבטחות שכולן שקר. שבינן לבין המציאות אין כלום. ענבל אור באמת טובה בהבטחות, ואז בבזבוז הכספים שנתנו לה אלו שהאמינו "להבטחות" שלה. מאיפה הבאת בכלל את המילה "יושרה עיסקית" עם המילה "ענבל אור" ביחד? היא אחד האנשים המושחתים ביותר שהיו פה פעם...אז היא מבטיחה להחזיר... אז מה? יש לה בכלל מאיפה? מהתכשיטים שניסתה למכור בחשאי ושבטח גם הצליחה בחלק מהם?
Cactus | 15.09.16
7.
איך ייתכן שרואה חשבון, עו"ד ומנכ"לים נתנו לח'
איך ייתכן שרואה חשבון, עו"ד ומנכ"לים נתנו לח' של עינבל אור הכשר לנעשה בה, ולא צעקו שה"מלכה עירומה". די היה בעובד זוטר אחד שהיה מתריע בזמן על הנעשה, אולי הדבר היה מחזיר את כל השאר לשפיות, כולל עינבל אור. אף אחד לא פתח את הפה, וכך עינבל אור הגיעה לאן שהגיעה. כל המעורבים אשר ידעו ושתקו, עליהם לתת את הדין על כך ולא רק עינבל אור.
Sword | 15.09.16
2.
הגיע הזמן לחוקק חוק נגד עורכי דין מסתירי
הגיע הזמן לחוקק חוק נגד עורכי דין מסתירי התנהלות עבריינית הן במוסדות והן בחברות פרטיות!! גם הם צריכים להיות מובאים לדין ובמקביל, לשלול מהם את תואר עורך דין!!! ויפה שעה אחת קודם שגם לשכת עורכי הדין תנהל רישום ותראה שהיא לשכה הגונה!! 
Mustache | 15.09.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת